آپارتمان لوکس جامعه برنامه ریزی شده برای دوارت

MBK اجاره زندگی به دست آورد تا 4.3 هکتار سایت در دوارت که این شرکت قصد دارد به ساخت یک 344 واحد آپارتمان لوکس جامعه است.

MBK با همکاری Haseko Corp. در پنج داستان توسعه حمل و نقل گرا که واقع خواهد شد فقط قدم دور از شهر امید مترو خط طلا ایستگاه. این مجموعه ارائه خواهد شد studio یکی-دو و سه خوابه آپارتمان.

امکانات رفاهی در حیوان خانگی پسند جامعه را شامل پشت بام مرکز تناسب اندام و رفت و آمد مکرر به سبک استخر و آبگرم. ساکنان خواهد شد که دسترسی به, هوای آزاد, سرگرمی و پخت و پز, فضاهای یک شرکت کار محل پارک سگ حیوان خانگی شستشو و ایستگاه پارک واقع در سراسر توسعه است.

“ارائه امکانات لوکس و افزايش شیوه زندگی در این تقاضا به شدت متصل L. A. County بازار یک فرصت هیجان انگیز برای MBK و Haseko,” MBK جمهور کریگ جونز در بیانیه ای گفت.

جونز تبلیغ این پروژه نزدیکی به 210/605 آزادراه تبادل بین پاسادنا و اینلند امپایر. جامعه او گفت: تهیه خواهد شد به طیف متنوعی از مستاجرها از دانش آموزان و خانواده ها برای حرفه ای ها و nesters خالی.

ساخت و ساز در این پروژه که شامل شش طبقه پارکینگ ساختار برنامه ریزی شده است برای شروع در اواخر سال 2020 با افتتاح میله میله برای اواسط 2023.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im