والت دیزنی جهان را نزدیک قلعه سیندرلا برای monthslong قبل است که به یاد محور از پادشاهی سحر و جادو جسورانه نگاه جدید پیش از سالگرد 50 از پارک فلوریدا.

کار آغاز خواهد شد در قلعه سیندرلا در هفته های آینده و در ادامه از طریق تابستان دیزنی اعلام کرد.

این خوش و خرم شبانه آتش بازی دیدنی در بالای پارک برجسته و میکی سلطنتی دوستی مداخله روزانه مرحله نشان می دهد در مقابل قلعه خود ادامه خواهد داد و در طول ساخت است.

مقدمات کار در حال حاضر شروع با دیزنی جهان خدمه نصب موانع در آبراه در اطراف این قلعه پیش از تخلیه خندق با توجه به WDW اخبار امروز.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی جدید میکی و مینی فراری راه آهن بافت 2 داستان به 1 سوار

پادشاهی سحر و جادو قلعه نوسازی اعلام شد که دیزنی اصلی 1950 “سیندرلا” فیلم انیمیشن جشن 70 سالگرد خود را. سحر و جادو پادشاهی عرضه در سال 1971 با قلعه خود را به عنوان محور.

“سلطنتی قبل” به روز رسانی خواهد شد پالت رنگ از سیندرلا قلعه با بلوز عمیق تر در پشت بام ها جسورانه مدال طلا در finials تیره خاکستری در rockwork در نزدیکی پایگاه و رنگ پریده pinks در بالای دیوار.

همچنین نگاه کنید به: چرا شده است وجود دارد هرگز یک میکی موس سوار شدن در یک Disney theme park

دیزنی لند انجام شده مشابه گسترده نوسازی خفته قلعه در سال گذشته پیش از افتتاح Star Wars: کهکشان لبه. دیزنی لند پیچیده جلوی خفته قلعه در یک تزئینی پارچه استری مبل وغیره شامل یک رندر اولیه مفهوم هنر از قلعه برمیگردد به سال 1955 باز از پارک.

دیزنی طرح آن قلعه با استفاده از مجبور دیدگاه با سنگ های بزرگتر در پایین و کوچکتر در بالای صفحه. رنگ و کاشی های سقف به تدریج سبک تر در ارتفاعات بالاتر به تقویت احساس از ارتفاع است. رنگ های گرم تر در پایین قلعه انتقال به کولر رنگ در بالا برای کمک به تاکید توهم و حتی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im