اکثریت اقدام در پاسخ به آرا در جی پی مورگان چیس سالانه سهامداران جلسه

واشنگتن – الی Kasargod-Staub, مدیر اجرایی, اکثر, اقدام, غیر انتفاعی سهامداران سازمان حمایت منتشر شد بیانیه زیر را در پاسخ به جی پی مورگان چیس را (NYSE: JPM) سالانه مجمع عمومی که در آن تعدادی از بحرانی حکومت و مربوط به آب و هوا سهامداران طرح در نظر گرفته شد. یک پیشنهاد به چین تامین مالی به توافق پاریس اهداف دریافت گزارش 49.6% پشتیبانی و پیشنهاد برای انتخاب مستقل و رئیس هیئت مدیره دریافت 41.96% آن بالاترین پشتیبانی پس از بحران مالی 2008. در شمارش رای ممتنع به عنوان رای مخالف طرح جی پی مورگان چیس گزارش نتایج که underrepresent سهامداران پشتیبانی برای این مهم اصلاحات است.

“امروز رای در جی پی مورگان چیس بزرگترین سوخت های فسیلی سرمایه, نمایندگی خیره کننده ملامت به بانک ناکافی آب و هوا استراتژی ریسک. برای بازگرداندن اعتماد سرمایه گذاران JPMorgan مدیره باید نشان دهد که این ورزش می تواند مستقل آب و هوا-صالح رهبری دست به گریبان با افزایش و سیستمیک است که خطرات تغییر آب و هوا به شمار به سرمایه گذاران است. به جای مبهم حرفه ای در حمایت از توافق پاریس JPMorgan باید متعهد به هدف دستیابی به net-صفر CO2 تامین مالی تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و افشای برنامه های خود را برای چگونه آنها را در یک تراز خود را وام و تعهد استراتژی برای رسیدن به این هدف است.

مهم برای دستیابی به این هدف خواهد بود دگرگون رهبری و دقیق هیئت نظارت. نه دولت خزانه و بزرگترین صندوق های بازنشستگی در کشور علنا ابراز مخالفت خود را با لی ریموند انتخابات به هیئت مدیره برای 34 سال به عنوان نماینده مشاور شیشه Lewis. معمار اکسون موبیل را بدنام انکار آب و هوا استراتژی هیچ جایی در هیئت جی پی مورگان چیس. به جای دفاع از لی ریموند رکورد در تغییر آب و هوا به عنوان جیمی Dimon آیا امروز, جی پی مورگان چیس باید به جای اعلام ریموند بازنشستگی.

ما به زودی خواهید دید که آیا بلکراک و پیشتاز آرای نمایندگی نزدیک به 15 درصد از سهام ممتاز—پشتیبانی و یا تضعیف این مهم سرمایه گذار تلاش است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جی پی مورگان چیس شده است به طور فزاینده ای زیر آتش برای نقش خود را به عنوان بزرگترین سرمایه از سوخت های فسیلی است. شهر نیویورک حسابرسی اسکات استرینگر و دولت خزانه پنسیلوانیا, کانکتیکات, مین, مریلند, ماساچوست, اورگان, رود آیلند, ورمونت و ویسکانسین به نام در جی پی مورگان چیس به تراز مالی آن فعالیت با اهداف از توافق پاریس و مخالف سابق مدیر عامل شرکت اکسون موبیل لی ریموند انتخابات به هیئت مدیره. ایالت نیویورک حسابرسی توماس DiNapoli, CalPERS و پروکسی مشاور شیشه Lewis همه مخالف ریموند انتخابات به عنوان به خوبی.

در اوایل این ماه جی پی مورگان چیس تحت فشار از پیشرو سهامداران اعلام کردند که با حذف سرب مدیر مستقل لی ریموند از موقعیت رهبری بعد از این تابستان–اما هنوز هم اعلام کرده هیچ برنامه ای برای ریموند بازنشسته پس از 33 سال در هیئت مدیره. به جای Dimon در پاسخ به نگرانی سهامداران با ستایش از ریموند آب و هوا رهبری و اعلام کرد که “زمان قصد” است که به حفظ ریموند در کمیته های کلیدی نقش.

BlackRock و پیشتاز برگزاری یک ترکیب 14.6 درصد از سهام JPM به آنها outsized قدرت به شکل بانک رفتار تغییر آب و هوا. در سال گذشته بلکراک و پیشتاز حمایت از 99 درصد از نفت و گاز و برق شرکت مدیران در سراسر S&P 500 و بلکراک و پیشتاز رای دادند و در برابر همه از ایالات متحده سهامداران طرح حمایت از اقدام آب و هوا 100+ سرمایه گذار ائتلاف. به عنوان عمده دارایی مدیران ساخته شده اند به تعهدات مرکز تغییرات آب و هوایی نگرانی های خود را در رای گیری رفتار رای خود را در JPM می ایستد به عنوان یک کلید آزمون از این وعده ها.

JPM وقفه آن هم جهانی در بخش بانکی در آن تعهد به پرداختن آب و هوا خطرات. Barclays Bank PLC, بزرگترین سوخت های فسیلی سرمایه در اروپا به تازگی متعهد به دستیابی به شبکه-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای در سراسر آن تامین مالی فعالیت تا سال 2050 زیر فشار از یک ائتلاف از سهامداران به انجام این کار. سهامداران رای برای اقدام بیشتر در تعداد قابل توجهی در این ماه به تقاضا است که بانک چین وام خود را با آن تعهد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de