ساخت امریکا گاگا: مغلوب ساختن پیشی جستن در کنگره از دست داده اند ذهن خود را

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مارکی چهار حرفی شعار است که او را به کاخ سفید و در حال حاضر مرکزی به ناظران سیاسی است MAGA: امریکا بزرگ دوباره. با وجود لفاظی شکوفا اصطلاح است و oxymoronic.

بیشتر اتصالات اصطلاح “ساخت امریکا دل شکسته.” دل شکسته غیر اصطلاح فنی با اشاره به این سرگرم کننده اما به یک بیماری است که اغلب توهم نامعقول و قطع از واقعیت است. علائم نیاز نیست MRI یا سایر گران قیمت آزمایش های پزشکی هستند و به آسانی قابل رؤیت.

تبلیغات

جای تعجب این است که هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات ضعف بدتر ساخته شده که برای بسیاری از ناظران بیرونی دو طرف باید در مجموع از دست هر دو روح و ذهن.

رئیس جمهور است و برخی غرایز. ایالات متحده نیاز به رها کردن خود از دست دادن جنگ. بنابراین در حالی که نقاشی را از افغانستان نیروهای تا حد زیادی افزایش یافته در خلیج فارس به اثر کمی دارد. چرا ؟ که دل شکسته.

رئیس جمهور می خواست روابط بهتر با روسیه است. در عین حال او منسوخ متوسط پیمان نیروهای هسته ای و احتمالا همان را انجام خواهد داد برای شروع جدید احتمالا آغاز یک مسابقه تسلیحاتی جدید. که دل شکسته.

رئیس جمهور می خواست به انکار ایران سلاح های هسته ای در ابد. در عین حال او لغو قانون طرح جامع اقدام مشترک که زمانی که هدف در حالی که تحمیل یک کمپین از حداکثر فشار بر تهران به زور یا تغییر رژیم یا مذاکرات است. نه به احتمال زیاد است. که دل شکسته.

رئیس جمهور می خواست به جبران چین ناعادلانه شیوه های تجارت و سرقت مالکیت معنوی. در عین حال او کناره گیری از بهترین ابزار او برای مهار پکن مشارکت ترانس پاسیفیک. که دل شکسته.

تبلیغات

با شروع از coronavirus چگونه ممکن است یک بیماری همه گیر می تواند تبدیل به سیاسی? که دل شکسته.

رئیس جمهور حاضر به پوشیدن ماسک محافظ را پیشگیری مواد مخدر سازمان غذا و داروی آمریکا توصیه می کند به طور بالقوه خطرناک هستند و رد علمی و توصیه های پزشکی. که دل شکسته.

کنگره هیچ بهتر است. دموکراتیک خانه استیضاح رئیس جمهور اتهام که “بالا جنایت یا جنحه.” که دل شکسته.

به عنوان حزب دموکرات lurched سمت چپ آن را در آغوش سبز جدید ایران در حال حرکت به صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای در هزینه های بسیاری تریلیون دلار — از نظر مالی غیرقابل تحمل و سیاسی غیر قابل حصول. که دل شکسته.

پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در زانو از یک پلیس تعدادی از دموکرات ها خواستار آن زمان “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس.” در حالی که معنای پال خواستار قطع بودجه دولت نامشخص است و برخی از دموکرات ها را که به شدید. در سیاتل, Black Lives Matter تصرف بخشی از شهر اعلام کرد “هیچ پلیس منطقه خودمختار.”

آیا پال خواستار قطع بودجه دولت منظور خلاص شدن از شر FBI و ملی سازمان های اجرای قانون? آیا این به معنی از بین بردن دولت و پلیس شهرستان? هستند پلیس شهر برکنار شده به دلیل خشونت علیه اقلیت?

شما شماره گیری 911. یک پیام صوتی پاسخ “دفاتر ما بسته است. لطفا فردا تماس بگیرید.” ترافیک معافیت های پایین. تیراندازی و کشتار می شکند در یک مدرسه و مرکز خرید یا بزرگ دیگر محل عمومی. غارت می شکند. چه کسی پاسخ می دهد? که دل شکسته.

رئیس جمهور همچنان به امتناع از به رسمیت شناختن است که زانو را در طول سرود ملی منعکس تظاهرات علیه بی عدالتی و خشونت علیه مردم سیاه و سفید توسط پلیس و اوباش و بی احترامی نسبت به پرچم. پرچم سوزاندن است آزادی بیان است. اما طرف دیگر را قبول نمی کند اهمیت و نماد پرچم به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

تبلیغات

عدم درک این اصل تفاوت است گاگا.

در حال حاضر که ملت است “بازگشایی مجدد” بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها اقدام به عنوان اگر همه گیر شده است. اکثریت به نظر می رسد به در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه با پوشیدن ماسک و تمرین “اجتماعی فاصله.” که دل شکسته.

که رئیس جمهور در حال برگزاری یک تظاهرات در Tulsa, Okla., در روز شنبه. که دل شکسته.

در مورد انتخابات نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن خوش شانس خواهد بود به 40 تا 42 درصد آرا را. در عین حال در این intractably قطبی سیاسی, محیط زیست, تهمت می تواند برنده. که دل شکسته.

این presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن رنج می برد از پا در دهان بیماری با اغلب اشتباه گفته. برخی معتقدند او در دل شکسته. مغلوب ساختن پیشی جستن قطعا که تشخیص بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را.

اما بیشتر تهدید دل شکسته است که به قانون اساسی را کنترل و توازن. منصوب رهبری از قوه مجریه به نظر می رسد بیشتر وفادار به ناروا نسبت به قانون اساسی است. پنجاه و یک از 53 سناتور جمهوریخواه را به چالش و نه رئیس جمهور. خانه تبدیل به احساسی انسدادی.

با 300 مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب فدرال قضات چگونه آنها را اداره قانون ؟ انتخاب یک رئیس جمهور در سال 2020 توسط یک 5-4 دیوان عالی کشور به عنوان رخ داده است در سال 2000 می تواند برگشت ناپذیر تقسیم کشور است. که دل شکسته.

واقعیت خطر و ترس است که مانند COVID-19 تا کنون گاگا درمان ندارد.

هارلان اولمان است آپی را Arnaud de Borchgrave برجسته نویس مشاور ارشد “شورای آتلانتیک” و نویسنده کتاب آینده “پنجمین سوار: باید ترسید, Friended و یا مبارزه در یک دیوانه-محور سنی است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im