ساخت بیشتر از آن: افرا کوه باز می شود آخرین فرصت مسابقات قوی نشان دادن در برابر Cottonwood

اسپنیش فورک — صرفه جویی در خود را شوخی و یا بد جناس افرا کوه اورلاندو تاج شنیده است فقط در مورد همه آن را بیش از چند ماه گذشته.

با توجه به ظهور COVID-19 همه گیر در غیر این صورت شناخته شده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ارشد چپ fielder برای عقاب طلایی را دریافت کرده است بیش از چند جوک در هزینه.

“شما فقط می توانید تصور کنید” تاج گفت. “هر بار با کسی ملاقات میکنم شما که نگاه و من احتمالا باید برای مقابله با آن را برای بقیه زندگی من است.”

خبر خوب همراه با تاج بودن دقیقا همان نوع از بچه ها که می توانید با قلم مو آن را خاموش و خنده در آن با توجه به افرا کوه مربی گری معدنچی که raved در مورد ارشد خود را رهبر است.

“او یک بچه است که یک نگرش و شخصیت بزرگ” خیش گفت. “و من فکر می کنم شما را دیدم کمی از آن امروز است.”

بله تاج شد از بازی بیس بال در روز پنج شنبه برای اولین بار از اواسط ماه مارس پس از به طور منظم دبیرستان فصل بیس بال بود که به طور ناگهانی لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. به مناسبت در روز پنج شنبه بود که استخر بازی در آخرین شانس مسابقات که در آن عقاب طلایی در زمان در کاتن وود در 10-تیم مسابقات است.

نتیجه این شد یک 13-0 افرا کوه مسیر دفاع از 5A دولت قهرمان کلت با بازی کوتاه بودن فقط به چهار و نیم نوبت با توجه به رحمت قانون است. بارگیریها اجازه نداشتند مقدار از زمان تمرین به عنوان عقاب طلایی, با توجه به, یوتا, شهرستان باز عمل محدودیت های بسیار زودتر از سالت لیک سیتی و اختلاف آشکار بود در سراسر.

برجسته بازدید آمد از افرا کوه نولان برد که ضربه 2-اجرای دو در پایین باز یافته دوم به گسترش منجر به 4-0 و کول رولینز که شکست همه چیز باز در سومین دور با یک پایگاه-پاکسازی سه گانه.

“جرم بود و بهتر از من انتظار می رود” خیش گفت. “ما مربع تا برخی از توپ و آن را با توجه به کودکان و نوجوانان است. این بچه ها را نگه داشته و سر خود را در سراسر همه عدم اطمینان و ناامیدی و شما را دیدم که امروز.”

افرا کوه نبود قادر به عمل به طور رسمی به عنوان یک تیم تا زمانی که تنها چند روز قبل از روز پنج شنبه در این بازی اگر چه فقط در مورد همه بازیکنان درگیر ساخته اند خاصی به استفاده از هر فرصت تمرین ارائه شده است.

“ما محدود به فقط پنج بچه ها در این زمینه کار کردن بنابراین ما مطمئن شوید که برای رفتن در شیفت در هر روز و ما در گیر با آن” تاج گفت. “فقط در مورد هر کس بهترین آنها می تواند با محدود تمرینات و من فکر می کنم شما را دیدم مزایای که امروز.”

معدنچی بود سریع به اعتباری, تاج برای رهبری این کار را همراه با دیگر سالمندان Kason Winward و مسیحی Bainter.

“ما واقعا خوب هسته ای از سالمندان که واقعا مراقبت و می خواهید برای کار بدون توجه به آنچه شرایط,” خیش گفت. “هنگامی که آن را تمام کردم تعطیل من به آنها گفتم که من که قرار بود به عنوان خوانده شده در این مقاله در اواخر ماه مه و یا هر زمان که بازی ها ممکن است دوباره اتفاق می افتد درباره یک کودک است که فقط مبارزه از طریق آن کار می کرد و کار می کرد و کار می کرد حتی اگر در آینده بسیار نامشخص است.”

همانطور که برای بقیه از مسابقات که کاری ادامه داده اند تا یک هفته از شنبه خیش انتظار دارد که تیم خود را به اثبات رقابتی است.

“نگرش این است که چون ما سرقت شد دولت مسابقات ما در حال رفتن به رفتن به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم به این یکی” خیش گفت. “ما باید از این فرصت است. ما آماده ایم به خوبی شخصیت بزرگ در انجام به عنوان به طوری که اجازه می دهد تا همه چیز را ما می تواند به بیرون می آیند در بالای این فرصت را ما در حال حاضر.”

افرا کوه همچنان استخر بازی روز جمعه با یک بازی با اورم قبل از بسته بندی آن را تا روز شنبه برابر Timpanogos. کاتن وود را در Mountain View جمعه و لحی در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im