ماموت بزرگ خرس اسکی تعطیل به طور نامحدود در پاسخ به کروناویروس تهدید

فقط به عنوان یک کولاک بزرگ بود و انتظار می رود به کاهش چهار پا در قله کوه ماموت آخر این هفته مسئولان ماموت اعلام کرد که سیرا بالا پیست اسکی بسته خواهد شد به طور نامحدود, یکشنبه, مارس 15 به دلیل نگرانی جدید کروناویروس.

در روز شنبه وزش تندبادها در بیش از 100 مایل در بالای کوه باعث بسته شدن زود هنگام برخی از آسانسور. توسط noon کوه بسته شده بود را به علت وزش طوفان.

“پس از فکر دقیق و شور و مشورت از وظیفه ما در مواجهه با شیوع کروناویروس و در آنچه من معتقدم این است که در بهترین منافع ما مهمان کارکنان و جوامع محلی Alterra کوه شرکت را تعلیق عملیات در ما 15 آمریکای شمالی اسکی شروع تا اطلاع ثانوی” زنگ زده گرگوری مدیر عامل شرکت Alterra گفت. “همه بلند, عملیات, مواد غذایی و نوشیدنی, خرده فروشی و خدمات اجاره خواهد بود تا اطلاع ثانوی بسته.”

این بسته همچنین شامل خرس بزرگ کوه رفت و آمد مکرر در سن برنردینو کوه ها از جمله برف نشست و ژوئن اسکی کوهستان منطقه نیز در سیرا بالا.

این تعطیلی مشخص شده یک تغییر ناگهانی البته پس از این که اکثریت کشور استراحتگاه قول داد زودتر به مناسبت روز باز در طول بحران در حالی که اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در ماموت مقامات در جمعه 13 مارس برنامه ریزی شده اقدامات برای مبارزه با گسترش ویروس با تغییر آنها چگونه کار می کند.

گوندولا کابین — سفر به اواسط کوه McCoy در ایستگاه و به قله — لود شد فقط 50 درصد ظرفیت و به طور مرتب ضد عفونی. دیگر اسکی آسانسور نیز لود شد در کمتر از ظرفیت است.

گنجایش اصلی دره و عقاب لژ نیز کاهش می یابد با حذف برخی از میز و صندلی اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله — باقی مانده حداقل 6 فوت از دیگران است.

دست عفونی و فاضلاب, ایستگاه های اضافه شده در لژ و دیگر مناطق پر ترافیک. نیز وجود دارد افزایش یافته ضد عفونی از مناطق عمومی مانند حمام و سرویس بهداشتی, مواد غذایی, سالن, دستگیره درب, جداول, رستوران ها, میله های درس و اجاره چک در شمارنده و جمعی از کامپیوتر های ایستگاه های کاری

دیگر Alterra مقصد شامل Steamboat و زمستان در پارک در کلرادو; اسکو دره مراتع کوهستانی در کالیفرنیا; Stratton و Sugarbush رفت و آمد مکرر در ورمونت; Snowshoe در غرب ویرجینیا; Tremblant در کبک کوه های آبی در انتاریو; کریستال کوه در واشنگتن; گوزن دره توچال و تنهایی رفت و آمد مکرر کوه در ایالت یوتا; و CMH Heli اسکی & ماجراهای تابستان در بریتیش کلمبیا.

هر رفت و آمد مکرر به کار خواهد کرد به طور مستقیم با مهمانان در لغو بازدیدکننده داشته است خود را و ارائه خواهد شد بازپرداخت به کسانی که هتل و رزرو در این بسته دوره گرگوری گفت.

استراحتگاه پیش بینی های سنگین حجم تماس بیش از چند روز آینده و درخواست مهمان برای صبر به آنها مرتب سازی از طریق تمام سوالات.

این Alterra اعلام, به دنبال تعطیلی اعلام کرد پیش از آن توسط سه نفر از کوچکتر تفریحی: Taos Ski Valley در نیومکزیکو جی قله توچال در ورمونت و Shanty نهر رفت و آمد مکرر در میشیگان. تائوس را برای شروع فصل 22 مارس در حالی که جی اوج و کلبه در حال بسته شدن برای شروع فصل آخر این هفته.

این استراحتگاه دیگر که باز باقی می ماند در حال بسته شدن محصور گوندولا یا هوایی تراموا در حالی که دیگران در حال تشویق بازان سوار آسانسور با مردم تنها آنها می دانند که آنها پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“من صمیمانه عذر خواهی برای ناراحتی این اطلاعیه کوتاه بدون شک ایجاد” گرگوری گفت. “ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما را به کوه ها به عنوان شرایط را بهبود بخشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de