مرد متهم به طراحی تیر و کمان در مرکز شهر در اعتراض به محاکمه سلاح مورد حمله

سالت لیک سیتی — رخی Wilson نگران کسی که صدمه دیده است.

وی مردی بود که lunging در تظاهرات با چاقو فریاد “تمام زندگی” موضوع و با استفاده از N-word خارج سالت لیک سیتی مرکز شهر کتابخانه را ترک کنند و به خانه بروند.

اما براندون ارل McCormick, 57 نبود به جایی نمی, حتی پس از دو تظاهرکنندگان پانچ او. مک کورمیک گفت ویلسون او را ترک به تنهایی و قبل از بازگشت به ماشین خود را و بازیابی تعظیم او را در ویلسون و سپس همراه با پیکان او را به نقطه ای کسانی که معترض در 30 مه مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

پس از گوش دادن به ویلسون شهادت در یک جلسه مقدماتی چهار شنبه, 3rd District قاضی پل پارکر دستور McCormick برای محاکمه در چهار جنایی شمارش از جمله تشدید حمله.

ویلسون رفته بود برای یک درایو با سگ خود را که روز به پایان رسید تا در پارک با McCormick متوقف شد و فقط پشت او را به عنوان معترضان زیرفشار به خیابان. ویلسون به یاد می آورد تماشای بسیاری از درام آشکار خود را در آینه و پنجره های باز در یک نقطه تخمگذار در شاخ برای جلب توجه از افسران زیرا او می ترسید McCormick خواهد هر کسی آسیب برساند و یا صدمه دیده است.

پلیس گفت که آنها به دست آمده ویدئو نشان McCormick بارگذاری فلش و طراحی آن را به عقب و سپس اشاره آن را در چند نفر در میان جمعیت. او آسیب نمی هر کسی قبل از اینکه یک گروه swarmed و به او حمله کردند و او بعد کشیده دور توسط پلیس به عنوان خون جاری کردن صورت خود را.

بعد از آن چند نفر لغو SUV خود را و روشن آن را در آتش نه چندان دور از یک ماشین پلیس که همچنین رفت تا در شعله های آتش.

مک کورمیک ساخته شده خود را درخواست سهشنبه, درخواست قاضی به کاهش خود 100.000 دلار اوراق قرضه. او گفت که او انجام داده است برخی از چیزهای بد و تاسف آنها را اما زندگی او تبدیل شده است در اطراف.

“آقا در گذشته من یک jackass,” او گفت: قاضی ورزشی زرد زندان و کشیدن کنار آبی ماسک صورت. “من یک معتاد به مواد مخدر من به انتخاب های ضعیف.”

مک کورمیک از Taylorsville گفت: او ترس او خواهد قرارداد coronavirus در حالی که زندانی و قول داد او را به شهر سالت لیک تنها به دیدن وکیل اگر منتشر شد.

او گفت که او تا به حال چهار روز به مرخصی دولت و کشور قبل از او تسلیم پلیس در ماه ژوئن اما “من آن را انجام نمی. من نمی خواهم به دنبال بیش از شانه من.”

پارکر کاهش یافته است درخواست خود گفت: McCormick اخیرا به جرم حمله و ضرب و سوار از راه خود را برای رسیدن به این اعتراض که روز است.

“ما باید یک زن و شوهر جرائم خشونت آمیز در یک دوره بسیار کوتاه,” پارکر گفت.

وکیل مدافع Zoraya Gappmaier استدلال مک کورمیک دارای مشکلات قلبی و اختلال دو قطبی و افسردگی است. و اگر چه او صرف 27 سال در داخل و خارج از زندان از جمله در آریزونا او گفت: او بوده است هوشیار و خوبی انجام می دهند در سه سال گذشته رسم ستایش از رئیس خود را قبل از ویروس محدودیت های او را دزدیدند از کار خود را در یک مرکز حوادث.

معاون Salt Lake County district وکیل الکس Stoedter مقابله که McCormick صرف فقط 12 سال از زندگی بزرگسالی خود را در خارج از دیوارهای زندان.

Stoedter گفت: اتهامات علیه او “فوق العاده نگران کننده” اشاره کرد McCormick شنیده شد با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن و brandished سلاح با وجود داشتن محکومیت جنایت که بار او را از داشتن هر گونه. دادستان ها گفته اند McCormick علاوه بر این دارای اعتقادات از باتری در یک صلح افسر یا مامور اتش نشانی و شارژ سلاح در سن برناردینو ،

مک کورمیک هنوز وارد درخواست به دو فقره از در اختیار داشتن یک سلاح خطرناک توسط یک فرد محدود و تشدید حمله و تهدید به استفاده از سلاح در طول یک مبارزه همه سوم-درجه جنایات. دادستان در هفته گذشته به روز رسانی چهارم شارژ از بزه کلاس.

او را برمی گرداند به دادگاه Aug. 17.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>