مرد متهم به آدم ربایی تغییر عکس در دیویس کلانتر معاون

WEST POINT — یک خواست آزادی مشروط فراری شناخته شده باند وابستگی دستگیر شد شنبه بعد از یک افسر درگیر تیراندازی در دیویس شهرستان که در آن هیچ کس مجروح شد, به گفته پلیس.

در روز سه شنبه Davis شهرستان کلانتر دفتر گزارش داد که معاون درگیر شد در یک تیراندازی در حدود ساعت 10 صبح در نزدیکی 4600 غرب و 800 شمالی در وست پوینت. نمایندگان در پاسخ به این منطقه در گزارشی از “مشکوک مرد.”

“از کار اخراج شدند عکس, هیچ کس مجروح شد. مرد منتقل شد به بیمارستان برای یک نامربوط پزشکی موضوع” کلانتر دفتر گفت: در یک بیانیه آماده.

Zachary T. Mendelkow, 35 بود و بعد از آن رزرو شده به دیویس زندان شهرستان برای بررسی تشدید آدم ربایی اقدام به تشدید قتل و در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک فرد محدود و تشدید حمله و تشدید سرقت.

نمایندگان در پاسخ به این منطقه به دنبال Mendelkow یک آزادی مشروط فراری که گفته بود ماندن در یک camper در حیاط خلوت یک اقامت.

“Davis County نمایندگان پاسخ داد و یک افسر درگیر تیراندازی صورت گرفت” پلیس استشهاد متحده است. “پس از این محققان مطلع شدند که Mendelkow یک مظنون از یک آدم ربایی رخ داده است که در وست پوینت در اوایل همان روز صبح از Feb. 25.”

پلیس می گویند Mendelkow وارد یکی دیگر از وست پوینت خانه حدود 3:30 صبح مسلح با تفنگ. وی با اشاره تفنگ در صاحب خانه و صاحب خانه به او را به یک فروشگاه در وبر County, استشهاد متحده است.

“پس از افسر-درگیر تیراندازی صورت گرفت Mendelkow ساخته شده هیجان زده میکنند که شامل او با بیان این زمینه از فشردن ماشه از اسلحه گرم چندین بار. او ادامه داد: با این اظهارات پست میراندا. محققان بررسی bodycam فیلم که تایید Mendelkow با اشاره به اسلحه گرم در مجاورت نزدیک به یک Davis County معاون ، Mendelkow مشاهده شد فشردن ماشه چندین بار” با توجه به استشهاد.

“Meldelkow یک جنایت کار محکوم گسترده با سابقه کیفری و باند وابستگی با supremacists,” پلیس اشاره کرد در استشهاد.

محققان درخواست Mendelkow برگزار شد بدون وثیقه و گفت که آنها به دنبال بالقوه فدرال اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>