مرد متهم به تیراندازی پلیس در جنوب یوتا دستگیر و پس از 4 روز manhunt

سالت لیک سیتی — یک مرد به اتهام شلیک چندین گلوله یک مامور اف بی آی و یک کلانتر معاون نزدیکی Aneth در San Juan County هفته گذشته بازداشت شده است در قبیله ای زمین در نزدیکی کورتز, کلرادو, مقامات گفت.

یک افسر با اداره امور هند دستگیر سیسیل Vijil جونیور, 37 حدود 7 بعد از ظهر یکشنبه پس از لکه بینی او را به راه رفتن در امتداد آمریکا 160 جنوب Towaoc در اوت کوه یوت رزرو هند.

Vijil گرفته شده بود را بازداشت بدون حادثه اف بی آی در بیانیه ای گفت. او متهم شده است در دادگاه فدرال در سالت لیک سیتی با حمله به یک افسر و تخلیه یک اسلحه گرم.

مقامات فدرال و ایالت یوتا مجریان قانون شروع جستجوی خود را برای Vijil پنج شنبه پس از آنها گفت: او شلیک گلوله های متعدد در یک مامور اف بی آی و یک San Juan County sheriff معاون که رفت به خانه اش بر ملت ناواهو.

Vijil متهم است که ظاهر می شود از پشت خانه خود را با مسلح AR-سبک تفنگ و شلیک در افسران جهت در حالی که مجریان قانون در زمان پوشش و حمایت کردن. بدون آسیب گزارش شده است.

افسران بودند بررسی های مختلف تیراندازی پیش از آن در روز در 7-Eleven در حدود 50 مایل دور که در آن مقامات می گویند که دو نفر از کار اخراج شدند عکس سمت فروشگاه با همان نوع از تفنگ. یک کارمند وجود دارد قبلا حاضر به فروش آبجو به یک مشتری که باید شناسایی مناسب. اف بی آی گفت: یک مرد دوم, Gary Lee جونیور نیز در حال بررسی در این حادثه است.

گزارش ها از تیراندازی تعطیل نزدیک coronavirus موبایل تست رویداد پنج شنبه و مجبور بسیاری از کسانی که زندگی نزدیک به پناهگاه در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de