ارواین — مردی که ادعا کرده است در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر اسقف نشین از نارنجی که او تعرض توسط یک کشیش کاتولیک روم زمانی که او 6 سال در سال 1994 گفت: اسقف مقامات اقدام به “ارعاب” او.

هفته گذشته یک قاضی پاک راه را برای شناسایی کشیش پدر ادوارد Poettgen بود که اخیرا داده شده به سنت بونیفاس کلیسای کاتولیک در آناهایم. مرد تحت پیگرد او برگزار شد یک کنفرانس خبری دوشنبه از دفاتر خود را وکیل می گویند اسقف نشین درمان او “مانند یک دشمن کلیسا.”

این مرد که نامش منتشر شد گفت: “گزارش کشیش در ژانویه 2019 بنابراین او می تواند پیدا کردن نوعی درمان است.

“به جای درمان با شفقت اسقف (کوین) Vann درمان است من به عنوان یک دشمن کلیسا,” او گفت:. “آنها در خدمت احضاریه در مادر من دوست دختر من و من کارفرمایان امید به ارعاب من اما من مرعوب نمی شود. من برای پیدا کردن قدرت در دانستن است که من اعمال خواهد شد محافظت از کودکان دیگر است.”

این مرد به خبرنگاران گفت: “من نمی ترسم پسر کوچک دیگر.”

Poettgen قرار داده شده است در مرخصی اداری, اسقف نشین سخنگوی تریسی Kincaid گفت. او افزود: اسقف نشین نمی خواهد اظهار نظر بیشتر در انتظار دادخواهی.

وکیل وینس Finaldi که نشان دهنده شاکی گفت: او مخلوع Poettgen ماه گذشته هنگامی که کشیش گفت که او هنوز هم در فعالیت های وزارت در کلیسا.

شاکی ادعا Poettgen تعرض او در حالی که او ثبت نام به عنوان یک دانشجو و در اهل محله از سنت Polycarp کلیسای کاتولیک در استانتون در سال 1994 و 1996.

“آنها شناخته شده در این مورد برای بیش از یک سال و آگاه نکرده اند محله های کشیش نشین,” Finaldi گفت: در هفته گذشته. “این دیوانه است.”

Finaldi گفت Poettgen خدمت در هیئت مشاوران که تصمیم به حل و فصل تمام پرونده های حقوقی در سال 2007 ادعا روحانیت سوء استفاده جنسی.

“آنها می گویند او نمی باید هر گونه اتهامات علیه او اما شنیده ایم که قبل و اثبات شده آن اشتباه” Finaldi گفت. “ما باید برای دیدن آنچه کشف می شود تا.”

تاریخ محاکمه نشده است است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de