مرد بازداشت شده در غرب پناهگاه عکسبرداری در حین سرقت تلاش

غرب پناهگاه وبر شهرستان — مردی که گفته می شود به ضرب گلوله یک مرد دیگر توسط حادثه در طی یک درگیری در غرب پناهگاه متل بازداشت شده است.

آنتونی ری dave sanchez-Eddington, 25, رزرو شد به وبر زندان شهرستان در روز پنج شنبه و جمعه به طور رسمی متهم شده در 2 دادگاه منطقه با تشدید حمله به یک سوم درجه جنایت و تهدید به استفاده از سلاح در مبارزه با بزه کلاس.

روز چهارشنبه یک مرد که دچار زخم گلوله پلیس گفت که او در یک متل در نزدیکی 1200 غرب و 2100 جنوبی که دو مرد وارد اتاق خود را که در آن درخواست خود را نامعلومی ملک بود به گفته پلیس استشهاد.

قربانی به مبارزه با مردان و ادعا کرد که او “در صورت دو بار و سپس تفنگ رفت و ضربه او را زیر دست چپ خود را” استشهاد متحده است.

دو مزاحمان زد و یک دوست در زمان قربانی به بیمارستان با توجه به استشهاد.

پلیس بررسی هتل های نظارت تصویری و شناسایی dave sanchez-Eddington به عنوان یکی از متهمان آنها اگدن مترو باند واحد است برخورد با قبل از استشهاد متحده است.

در روز پنج شنبه پلیس واقع dave sanchez-Eddington که گفت: او رو به رو قربانی “مورد تهدید و برخی از اموال به سرقت رفته. Dave sanchez-Eddington گفت که او تا به حال یک اسلحه گرم اما ادعا کرد این تیراندازی اتفاقی بود” با توجه به استشهاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im