مرد به اتهام تهدید فیلمبرداری پس از هانتینگتون بیچ تجمع

یک مرد مظنون به تهدید یک تلویزیون تصویربردار چند ساعت پس از اعتراض در هانتینگتون بیچ در روز جمعه دستگیر شد که شب و باقی مانده صالحی روز شنبه, مارس 20, پلیس گفت:.

Christien فرانسیس پترسون, 36, کوستا مسا, دستگیر شد در 7:49 p. m. به ظن برگزاری نمایشگاه سلاح مرگبار دیگر از اسلحه گرم و آدم ربایی با توجه به هانتینگتون بیچ اداره پلیس بازداشت ورود به سیستم.

“مرد گفته می شود یک جیب چاقو در دست خود را و ساخته شده برخی از مرتب کردن بر اساس از تهدید نسبت به دوربین های اپراتور” HBPD سخنگوی انجی بنت گفت.

او کاهش یافته است به نظر از آنچه ممکن است گفت: در این حادثه یا چرا دو طرف درگیر شده اند ممکن است بدست به یک درگیری با استناد به تحقیقات جاری.

Fox 11 Los Angeles گزارش داد که پترسون مجبور اخبار عکاس برای ایستگاه به حذف هر گونه تصویری مشکوک ممکن است دستگیر شده اند ، او گفته بود برگزاری قربانی در knifepoint از ون در نزدیکی خیابان اصلی و گردو خیابان هنگامی که پلیس وارد شدند او را دستگیر کنند.

این حادثه صورت گرفت در حدود 7:15 بعد از ظهر بنت گفت. بدون آسیب گزارش شده است.

پترسن شغل ذکر شده بود به عنوان “وکیل” و او همچنان در بازداشت به جای 100.000 دلار به عنوان وثیقه از دوشنبه شب اهل بیت سوابق نشان می دهد. پترسن برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه, مارس 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de