مرد با اشاره تفنگ ناخوانا نژادی لکه دار کردن در سیاه راننده در من-15, اتهام می گویند

وودز کراس — یک Brigham City, مرد متهم شد جمعه با اشاره اسلحه در یک مرد سیاه و دهیم نژادی لکه دار کردن در حالی که او رانندگی در I-15.

اگر مرد محکوم به دادستان ها می گویند آنها استدلال می کنند برای افزایش مجازات در صدور حکم با استفاده از این نرم افزار از یوتا جنایات نفرت اساسنامه.

جاستین آلن Franck 25 ساله متهم است در 2 دادگاه منطقه با دو فقره از تشدید حمله به یک سوم جرم درجه و ترافیک تخلف.

حادثه اتفاق افتاده در 21 ژوئن در اتوبان نزدیک 2600 جنوبی در وودز کراس. Franck بود “رانندگی در یک شیوه ای تهاجمی از جمله هدف قرار دادن ترمز خود را به طور ناگهانی پس از برش در مقابل وسیله نقلیه دیگر” با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

پس از برش در جلو خودرو که رانده شدن توسط یک مرد سیاه و سفید — Franck اشاره یک تفنگ دستی در خودرو و دهن نژادی لکه دار به راننده در هنگام رانندگی در کنار او اتهامات دولت است.

او همچنین “برگزار شد تا توجه داشته باشید با کلمه (N-word) دست نوشته بر روی آن” با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

قربانی و زن مسافر گفت: جاده خشم شروع زودتر در اتوبان زمانی که قربانی به طور تصادفی قطع Franck در یک منطقه که در آن جاده ها با هم ادغام شدند. Franck پاسخ به “شدت” رانندگی در اطراف آنها در مقابل آنها و ضربه زدن به ترمز خود را با توجه به رزرو پلیس استشهاد.

زن و شوهر قادر به ضبط بخشی از این حادثه با تلفن خود را. بعد یوتا گشت بزرگراه قادر به پیگیری Franck پایین. او گفت: “نا امید شد چرا که شاهد وسیله نقلیه سفر در خط سرعت با سرعت آهسته” او استشهاد متحده است.

محققان لود 9mm, handgun, داخل Franck خودرو در زمان دستگیری او اتهامات دولت است. “این کلیپ به حال 12 دور در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>