مرد به ضرب گلوله کشته سابق همکار به عنوان او راه می رفت دور اتهامات دولت

سالت لیک سیتی — یک مرد متهم به تیراندازی و کشتن سابق همکار در یک فروشگاه لوازم خودرو در غرب دره متهم شده است.

ادوین Fong Carrillo, 40, از, Salt Lake City, که با نام مورد “خپله” بود به اتهام دوشنبه در 3 منطقه دادگاه با قتل درجه یک جنایت و همچنین در اختیار داشتن یک سلاح توسط یک فرد محدود و مانع عدالت هر دو درجه دوم جنایات.

فقط بعد از 7 p. m. در ژوئن 22, West Valley پلیس در پاسخ به تیراندازی در نزدیکی 1400 غرب و 3500 جنوبی. اولین ورود افسر یافت Abdulraheem Al-Hisnawi, 49 شده بود به ضرب گلوله در معده است. در ابتدا Al-Hisnawi قادر به افسر او می دانست که او “اما کمتر هوشیار و قادر به صحبت می کنند” با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

او گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی که در آن او از جراحات درگذشت حدود 90 دقیقه بعد از اتهامات عنوان شده علیه دولت است.

پلیس صحبت با صاحب فروشگاه خودرو که گفت Carrillo — که به تازگی از کار اخراج شده — مسئول تیراندازی, با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

یکی دیگر از کارکنان مشغول به کار بود در یک RV با Al-Hisnawi زمانی که Carrillo نشان داد تا اتهامات دولت است.

“Al-Hisnawi خواسته خپله آمده صحبت کنید. به عنوان آنها صحبت کرد خپله عصبانی شد. خپله برداشته پیراهن خود را کشیده و یک تفنگ دستی خود را از تسمه. Al-Hisnawi برداشت handgun توسط بشکه و کارگردانی آن را به دور از او. Al-Hisnawi تحت فشار قرار دادند خپله تا در برابر RV و به او گفت که برای آرام کردن و قرار دادن تفنگ” اتهامات دولت است.

Al-Hisnawi سپس تحت فشار قرار دادند Carrillo به زمین و شروع کرد به راه رفتن دور با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

“خپله نشسته و اخراج یک دور در Al-Hisnawi که بیش از دو برابر و سقوط کرد. خپله ایستاد و زد به Al-Hisnawi. خپله و سپس لگد Al-Hisnawi چند بار قبل از رفتن خاموش” اتهامات دولت است.

کاریلو دستگیر شد در میدویل متل چهار روز بعد. او به پلیس گفت که پس از او تحت فشار قرار دادند بیش از “او احساس کرد که Al-Hisnawi شد در آینده او را اخراج تفنگ یک زمان” اتهامات دولت است.

کاریلو در ابتدا گفته پلیس او را نابود تفنگ بعد از عکسبرداری با استفاده از یک چکش و پراکنده قطعات در سراسر منطقه دریاچه نمک با توجه به اتهامات. او بعد از “داستان زندگی او را تغییر و اظهار داشت که او به خواب رفت و هنگامی که او از خواب بیدار تفنگ رفته بود.”

محققان بعد از آن آموخته Carrillo داده بود یک تفنگ به یک زن که کمک به پرداخت هزینه برای اتاق متل که در آن او در بر داشت اتهامات دولت است. او که اسلحه به پلیس.

کاریلو را سابقه جنایی طولانی شامل محکومیت حمله سرقت و مواد مخدر-جرایم مربوط با توجه به سوابق دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>