مردی که به اتهام تهدید همسایه در گذشته بازداشت و پس از آتشباری در خانه, پلیس می گویند

وودز کراس — یک مرد به تازگی بازداشت شده به اتهام اشاره یک تفنگ را در یک زن و فرزندان خود را برای پخش موسیقی بیش از حد بلند است دستگیر شده و دوباره بعد از پلیس می گویند او بعد از یک دور در کشورهای همسایه در حالی که کودکان خارج شد.

یوسف برنت ویت, 59, از جنگل عبور را بازداشت گرفته شده توسط یک تیم SWAT اوایل روز چهارشنبه و دوباره bookerd به زندان برای بررسی جنایت تخلیه از یک اسلحه گرم بی پروا خطر افتادن جنایی فساد و مسمومیت.

در ژوئن 9, سفید دستگیر شد و بعد از شارژ در 2 دادگاه منطقه بعد از پلیس می گویند او با اشاره به یک “تفنگ از نوع تفنگ” در همسایه و دو فرزند او به اتهام پخش موسیقی بیش از حد بلند. با توجه به شارژ اسناد “مرد گفت: او را به آن را به نوبه خود و یا می میرند.”

وایت الکل خون محتوا در آن زمان اندازه گیری شد در .266 درصد هزینه دولت است.

در 25 ژوئن وایت ارسال شده وثیقه با توجه به سوابق دادگاه. در 30 ژوئن وودز کراس پلیس اعزام شدند به امکان عکسبرداری است.

ساکن شنیده گلوله و گلوله سوراخ در گاراژ خود را با توجه به یک پلیس استشهاد. در نزدیکی گاراژ یک گلوله سوراخ شد و همچنین در یک وینیل حصار که منجر به یک حیاط خلوت. یک زن به پلیس گفت که او شنیده ام یک گلوله در همان زمان چندین کودکان با سن کمتر از 10 نفر در حال بازی در حیاط استشهاد متحده است. این زن بلافاصله به حال کودکان داخل می آیند.

با استفاده از یک لیزر برای انجام یک معکوس اثری از گلوله را از مسیر محققان مصمم تنها جایی ضربه می توانست از شد وایت اقامت با توجه به استشهاد.

پلیس که در استشهاد است که “جوزف الکلی و گزارش شده است به شدت به نوشیدن روزانه” و تهدید کرده است که “به شلیک اجرای قانون اگر آنها به برخورد با او باشد.”

در ژوئن 16, پس از رویارویی با همسایه بیش از موسیقی با صدای بلند وایت دختر به نام پلیس می گویند او در مورد پدرش رفاه و “حذف 24 اسلحه و تفنگ از خانه است. او تامین امنیت آنها را در خانه او کار می کرد تا این که یوسف را از طریق دادگاه. او اظهار داشت سلاح گرم بودند مخفی در سراسر خانه” استشهاد متحده است.

دختر نیز اشاره کرد که پس از نجات از زندان وایت “بوده است نوشیدن شدت بیشتر از حد معمول است و او اظهار داشت که او نگران او بود برای تبدیل شدن به یک خطر برای خود و یا دیگران” با توجه به استشهاد. وایت همچنین دختر خود گفت که او نمی پیدا کردن تمام اسلحه خود را.

برای ایمنی از افسران یک تیم SWAT استفاده شد به وایت به بازداشت بدون حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im