مرد که سعی در دخالت با یخ توقف ترافیک دستگیر DUI حکم مقامات می گویند

پلیس یک مرد که شده بود می خواستم برای DUI و بخشی از جمعیت جمع شده بودند در نزدیکی یخ عوامل اقدام به بازداشت یک فرد در سانتا آنا در روز سه شنبه, فوریه. 25.

این مرد دستگیر شد و پس از او گذشته افسران و ظاهرا تلاش برای تداخل با مقامات فدرال و مقامات گفت.

اداره مهاجرت و گمرک عوامل به مثابه یک توقف ترافیک مربوط به مهاجرت و حکم در 800 بلوک S. تاونسند خیابان در حدود 6:30 صبح سانتا آنا پلیس سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna گفت. که فرد حاضر به خروج از وسیله نقلیه خود را تا زمانی که وکیل خود را وارد کرده و یک گروه از مردم شروع به جمع آوری در این نزدیکی هست.

سانتا آنا پلیس مشارکت در اجرای مربوط به مهاجرت جرائم اما نامیده می شدند توسط گروه میهن مقامات امنیتی برای نظارت بر وضعیت و اطمینان از ایمنی از هر دو ساکنان و عوامل Bertagna گفت. افسران تاسیس یک محیط و یک مرد اقدام به گذشته آنها را دریافت کنید.

او بازداشت شد و بعد از آن بازداشت پلیس متوجه شدند که او می خواست در ارتباط با یک حکم برای رانندگی تحت تاثیر. هویت خود را نمی شد بلافاصله منتشر شد.

“ما نمی دستگیری و یا حمل و نقل مردم برای جرائم مربوط به مهاجرت,” Bertagna گفت.

“اما اگر هر آژانس می پرسد برای کمک در ساخت مطمئن شوید که آنها و در امان ماندن ما خواهد شد (کمک)” او گفت:.

کسی که متوقف شده بود توسط یخ منتشر شد مدتی پس از ورود یک وکیل Bertagna گفت. DHS مقامات نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در مورد مهاجرت حکم آنها در تلاش بودند برای به اجرا درآوردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im