مرد برنده دو $50,000 نوعی بازی شبیه لوتو jackpots فقط در دو روز

22 مه (بی بی سی) — استرالیا مرد back-to-back دلایل به جشن پس از پیروزی دو $50,000 jackpots قرعه کشی فقط در دو روز.

آن لات گفت: Moonta, South Australia, مرد بازی نوعی بازی شبیه لوتو 8 نقطه بازی جمعه برنده 50000 دلار جایزه در قرعه کشی 262488 و بازی همان بازی بعد برنده شدن یکی دیگر از $50,000 جایزه در قرعه کشی 2625058.

مرد گفت: Lott مقامات او شده است بازی نوعی بازی شبیه لوتو برای چندین سال و به تناوب بین مورد علاقه خود را مجموعه ای از اعداد است.

“زمانی که من چک شماره من روی کامپیوتر بعد از قرعه کشی من شوکه شده بود! من خیره مستقیما در صفحه نمایش کامپیوتر برای مدت طولانی” مرد گفت: از اول خود را برنده شوید.

“من فقط می تواند آن را باور نمی کند. آن را تعجب بزرگ! بنابراین من تمام خانواده را دوباره چک کنید و مطمئن شوید که به اندازه کافی آن را واقعی است.”

مرد گفت که او نمی تواند مقاومت در برابر بازی برای بار دوم به بعد — کمتر از 12 ساعت بعد.

“من احساس خوش شانس, بنابراین من تصمیم به بازی اما این بار من دیگر استفاده می شود مجموعه ای از اعداد” او به یاد می آورد. “شما می توانید تصور کنید که چگونه من احساس زمانی که من تو را دیدم من می خواهم دوباره به دست آورد.”

برنده گفت: او در حال حاضر برنامه های خود را برای برنده.

“من می خواهم برای قرار دادن پول نسبت به بازسازی در صفحه اصلی و سپس هنگامی که ما در نهایت می تواند به خارج از کشور سفر دوباره, من می خواهم به کتاب یک تعطیلات,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de