مدیر می گوید منچستر سیتی ‘آماده’ به بازگشت پس از COVID-19 تعلیق

17 ژوئن (فردا) — Manchester City مدیر پپ گواردیولا گفت: تیم ملی است “آماده نیست” برای بازگشت به زمین فوتبال پس از لیگ برتر به مدت سه ماه تعلیق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ بازده شنبه — با طرفداران در حضور و غیاب — پس از آن به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس. گواردیولا آسمان بلوز میزبان آرسنال در 3:15 p. m. EDT در ورزشگاه اتحاد در منچستر, انگلستان. رونالدو و نگرانی گره خورده به بازیکن آسیب و خطر و پس از مدت اخراج.

تبلیغات

“ما در حال آماده به بازی یک بازی اما سه روز پس از دیگری و چهار روز پس از دیگری … ما آماده نیست” گواردیولا به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

“ما به چرخش و استفاده از همه بازیکنان است. بازیکنان به طور طبیعی در شرایط فیزیکی خوبی. شما می توانید پس از دو هفته تعطیلات — اما نه سه ماه.

“اما ما باید برای شروع این فصل است.”

استون ویلا در میدان جنگ در جنگهای شفیلد یونایتد در اولین بازی از سر گرفته و در لیگ برتر در 1 p. m. EDT یکشنبه در بیرمنگام. این کمپین در ادامه با دو بازی جمعه چهار بازی شنبه و سه بازی جمعه.

منچستر سیتی شرح زیر است چهارشنبه رقابت با دیگر بازی های شنبه و یک سوم مسابقه ژوئن 25. آسمان بلوز و سپس یک استراحت تا زمانی که آنها matchup با رهبر لیگ لیورپول ژوئیه 2 در ورزشگاه اتحاد.

لیورپول آگهی منچستر سیتی در لیگ برتر انگلیس جدول رده بندی چشمگیر 25 امتیاز و به احتمال زیاد پرچ عنوان در چند هفته آینده.

“آنها [بازیکنان] آمد واقعا خوب” گواردیولا گفت. “ما مطلقا هیچ شکایتی.

“اما ما در حال حاضر مانند دیگر باشگاه های ما نمی دانیم. [یکشنبه] ما را ببینید سطح تیم و از آنجا ما را به دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید بهتر است. همه تیم ها در لیگ برتر فقط سه هفته و نیم.

“ما آن را می دانم کافی نیست بلکه آن است که آنچه در آن است. هر کس رنج می برد در این وضعیت شخصا و اقتصادی است و ما باید وفق دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im