بسیاری از کلیساها باقی بماند اما یکشنبه ارادت حمل در سراسر جهان

لحی — خیابان همیشه بی ثمر در اینجا در صبح یکشنبه. معمولا به این دلیل است که مردم در کلیسا در این شهرستان نام برای یک کتاب مورمون پیامبر است.

در عین حال در این, رو به آفتاب, آبی, آسمان صبح زود در بهار سال 2020 آن را مبارزه علیه جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس که نگه داشته محله های کشیش نشین از رفتن به یکی از سه ده یا meetinghouses از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در لحی.

“من رفتم به کلیسای این صبح و این نوع ناراحتم چون هیچ کس در آن” Eaglecrest 3 بخش اسقف Ryan کربی, 42 گفت: همسر و پنج فرزند به عنوان آنها نشسته در اطراف خود شکلات تیره-قهوه ای میز آشپزخانه در صبح روز یکشنبه. “این سخت بود برای دیدن آن خالی است. آن بوده است تاریخی در هفته نشده است ؟ این بار شما به یاد داشته باشید برای بقیه زندگی خود را.”

تقریبا 5,900 مایل دور که فلش موقت غم و اندوه بود و در حال حاضر به یکی دیگر از روز دوم سنت زندگی خانواده در Uiwang کره جنوبی یک شهر فقط در خارج از سئول.

“ما شده اند قادر به حضور در کلیسا پس از Feb. 16” گفت: Heo “Eunny” Seungeun, یک مادر دو پسران و یکشنبه مدرسه و حوزه علمیه در انینگ بخش است. “گاهی اوقات آن را بسیار افسرده,” او گفت: توسط تلفن.

اما هر دو خانواده گفت: آنها با تجربه شاد روز سبت به دو دلیل — ورود یک ویدئو جدید پیام امید و خوشبینی از کلیسا رهبر آنها افتخار به عنوان یک مدرن روز پیامبر جمهور راسل M. Nelson و چه آنها سپاسگزاری در نظر گرفتن نبوی ورود به آخرین سال جدید, ایمان, گسترده, صفحه اصلی, محور, انجیل, برنامه مطالعه.

Ryan Kirby shows his family a video message from President Russell M. Nelson during their gospel study at home using “Come, Follow Me — For Individuals and Families: Book of Mormon 2020,” a manual for The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, in Lehi on Sunday, March 15, 2020. The church temporarily canceled all meetings and activities worldwide to limit public gatherings in response to the coronavirus pandemic.
رایان کربی نشان می دهد خانواده اش در یک پیام ویدئویی از رئیس جمهور راسل M. Nelson در خود انجیل مطالعه در خانه با استفاده از “بیا دنبال من — برای افراد و خانواده ها: کتاب مورمون سال 2020” یک کتابچه راهنمای کاربر برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در لحی در یکشنبه 15 مارس سال 2020 است. کلیسا به طور موقت لغو تمام جلسات و فعالیت های در سراسر جهان برای محدود کردن تجمعات عمومی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.
پیچک Ceballo, Deseret News

مؤمنان در سراسر ایالت یوتا و در سراسر جهان یافت می شود راه های مختلف مقابله با این بیماری همه گیر. برخی از ادیان را در خود حفظ کلیسا ساختمان های باز برای بازدید کنندگان. دیگران نگه داشته pews خالی در حالی که رادیو و تلویزیون به مؤمنان. مجازی جمع است چه K2 کلیسا را در موری, یوتا, جریان, خود, صبح جلسه آنلاین زنده.

روز دوم پرستاران مورد مطالعه “بیا دنبال من” به تنهایی و یا با خانواده یا هم اتاقی. برخی از برگزار مجازی کلاس های مدرسه یکشنبه در Google Hangout. بسیاری از روحانیت دارندگان خوش شانس سوگندی در خانه های خود و یا زمان آن را به کسانی که نیاز به آن در خانه های خود.

“کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران است که واقعا یک داربست برای ساخت خانواده” گفت: Daniel جاد سابق به عنوان مشاور در کلیسا مدرسه یکشنبه به طور کلی ریاست جمهوری است.

جاد که در خدمت به عنوان یک ماموریت رئیس جمهور در غنا گفت: “کلیسا شده است در اینجا این 200 سال از چشم انداز برای اولین بار در سال 1820 و این داربست ساخته شده … به اندازه کافی در حال حاضر برای خانواده ها در طول زمان مانند ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر برای ادامه پیشرفت و شکوفا که توانایی ما برای رفتن به کلیسا گرفته شده است به دور است.”

“بیا دنبال من” است که کلیسا به موقع پاسخ به عمده ایمان سوال در طول همه گیر: هنگامی که رهبران لغو عبادت عمومی خدمات برای تمام کلیسا 30,500 جماعت و 16.3 میلیون عضو در سراسر جهان, آنچه باید آنها را به جای ؟

در کربی صفحه اصلی پاسخ شامل 8 ساله Camree را “چوب دوستان” دست کشیده تصاویر از رهبران مانند رئیس جمهور نلسون و معلم ابتدایی که کمک به او را احساس می کنید نزدیک به عیسی مسیح است. Camree را نقاشی ضبط به نوک چوب popsicle, مصور, انتقال رهبری در کتاب مورمون از بنیادی حضرت به برادرش یعقوب.

عادی روزهای یکشنبه هستند ماراتن روز برای اسقف کربی اما او به خانه می آید از جلسات خود را در 1:30 بعد از ظهر هر هفته به نشستن در قهوه ای تیره میز آشپزخانه به غذا خوردن و مطالعه “بیا دنبال من — برای افراد و خانواده ها: کتاب مورمون 2020” با همسرش, کریستین, 39, و فرزندان خود را.

هنگامی که آنها به پایان رسید و هفته گذشته آنها به طور خلاصه برنامه ریزی شده برای این هفته است. هر یک از پدر و مادر و هر یک از چهار قدیمی ترین فرزندان خود را انتخاب کرد بخش بعدی درس چهار فصل اول کتاب یعقوب. آنها پس از صرف هفته مطالعه بخش خود را و آماده سازی یک بحث کوتاه.

اقیانوس دور Eunny خانواده مورد مطالعه دقیق همان درس و فصل با هم در روز یکشنبه شب در خود کره ای-زبان دستی. در صبح آنها را تماشا جمهور نلسون کوتاه, پیام ویدئویی و مذهبی پخش توسط رهبران سهام خود را — یک طراحی برای یک گروه از جماعت.

با هیچ کلیسا جلسه و یا پخش در لحی های کربی خانواده نقل مکان مطالعه خود را تا ساعت 10 صبح این هفته است. یازده سال از ترور رهبری بحث در بخش اول از این کتابچه راهنمای کاربر. پنجم-گریدر با اطمینان دست از تکالیف به خود نوجوان برادران و پدر و مادر خود را. او به هر آیه ای از کتاب مقدس به عنوان خوانده شده و خواسته آنها را به دنبال مسیرهای که منجر به گناه است.

در حالی که 4 سال از Carly رنگی با شور و نشاط با دو مداد رنگی — آبی و قرمز — کهنه هم در مشت 16 ساله ماسون رهبری یک بحث در حال آشتی با خدا.

“من را درک نمی کنند آنچه که در معنای اول” که دانشجوی سال دوم در لحی را Skyridge دبیرستان خود گفت خانواده “اما من تمام یعقوب 4 و سپس آن را نگاه کردن. آشتی به معنی برقراری روابط دوستانه و یا حل و فصل با فرد دیگری.”

ماسون تدریس خود را پدر و مادر و برادران و خواهران جوان است که مردم از خدا جدا “چون ما کامل نیست.” حضرت یعقوب گفت آموخت که مردم را می توان آشتی با خدا از طریق کفاره عیسی مسیح است.

این نوع از آموزش ها توسط جوان قدیسان روز است که دقیقا آنچه که رهبران کلیسا به دنبال زمانی که آنها راه اندازی یک انقلاب در آموزش کلیسا طراحی شده برای فعال کردن زبان آموزان به عنوان مدیر انتشارات محصول مدیریت حوزههای علمیه و موسسات دین گفت: چند سال پیش.

اواخر سالمند Richard G. اسکات از حد نصاب از دوازده حواریون گفت: حوزه علمیه و موسسه معلمان در سال 2005 که “استفاده از آژانس توسط یک دانش آموز اجازه روحالقدس به دستور. همچنین کمک می کند تا دانش آموز حفظ پیام خود را. به عنوان دانش آموزان فعل حقایق آنها تایید در روح خود و تقویت شخصی خود به شهادت.”

که بحث کمک به تنظیم کردن یک آبشار از حوادث که منجر به “بیا دنبال من” جاد گفت.

“کار ما با جهت برادران بود برای کمک به افراد مسئولیت یادگیری خود و سپس برای خانواده ها پس از آن جماعت را به تبدیل شدن به بیشتر مفید در دعوت افراد به بخشی از کل فرایند” گفت: جاد در حال حاضر رئیس آموزش و پرورش مذهبی در دانشگاه بریگهم جوان.

چهارده ساله یعقوب کربی پدر آموخته است که پسر او به خصوص دوست دارد بحث است.

“رئیس جمهور نلسون الهام گرفته شده بود که ما نیاز به تبدیل شدن به بیشتر صفحه اصلی-مرکز کلیسای” رایان کربی گفت. “او ممکن است شناخته شده اند این دقیق رویداد آینده شد اما او الهام گرفته شده بود را به خانه های ما قوی تر است. در حال حاضر زمانی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, ما لازم نیست که نگران باشید. ما می توانید انجام دهید کلیسا در خانه ما.”

Eunny زبان انگلیسی در مصاحبه تلفنی گفت: فرزندان در سنین 17 و 14 و گاهی یافت می شود خواندن کتاب مقدس به تنهایی خسته کننده باشد.

کیم خانواده مورد بحث “بیا دنبال من” در خانه خود در Uiwang کره جنوبی در روز یکشنبه, مارس 15 سال 2020 است.
حسن نیت ارائه میدهد کیم خانواده

“هنگامی که ما شروع به تحصیل در رشته” بیا دنبال من “دستی آنها را تغییر داد” او گفت:. “آنها بحث بیشتر و بحث ما را به هر یک از دیگر. آن را سرگرم کننده تر از قبل. آن را به ما می دهد بحث در مورد موضوعات و ما خانواده گفتگو در مورد انجیل. آن را می سازد آن را بسیار آسان تر و بهتر از قبل. فرزندان ما می خواهم به آن را انجام دهد و این باعث می شود ما قوی تر خانواده است.”

روز یکشنبه آنها صحبت بیشتر در مورد کتاب مورمون کتاب یعقوب 3:1, مفید, در وضعیت فعلی امور جهان است.

“ما متمرکز با فرزندان ما به دنبال به خدا با استحکام ذهن و شفاعت به او بیش از, ایمان” Eunny گفت. “ما صحبت در مورد کفاره عیسی مسیح است.”

که کتاب مقدس وعده داده است که خدا می خواهد کنسول زحمات کسانی که به دنبال او. Eunny گفت که او احساس کردند که تسلی در صبح روز یکشنبه به عنوان او را تماشا جمهور نلسون تصویری با خانواده اش.

“من نمی توانم برای خرید مواد غذایی. من نمی توانم ملاقات دوستان. من فقط در خانه بمانند” او گفت:. “کار من این است که یک گرامر زبان انگلیسی مدرس, اما من ماندن در خانه برای آموزش. ماندن در منزل در همه زمان ها باعث می شود من افسرده. من فقط می تواند صحبت کردن با دوستان من در تلفن. من می خواهم برای رفتن به کلیسا و من نمی توانم.”

او گفت: او پسر خسته از بودن در خانه بیش از حد. آنها بوده ام از خود جدا برای نزدیک به سه ماه.

“هنگامی که ما به تماشای جمهور نلسون کوتاه سه دقیقه ویدئو به عنوان یک خانواده امروز صبح آن را به من ساخته شده بسیار خوشحال است,” او گفت:. “این واقعا خوب بود. او را تشویق می کردند با ما. او گفت: آن را خوب خواهد بود آن را خوب خواهد بود به زودی. وقتی که من شنیده ام که من احساس خوب است.”

بسیاری از Kirbys دیده بود این فیلم شنبه شب, اما آنها rewatched آن را به عنوان یک خانواده در صبح روز یکشنبه در ایالت یوتا که در آن در مجموع 1,817 meetinghouses بسته شد با توجه به کلیسا سخنگوی ایرنه Caso.

“این واقعا برای من روشن خانواده هایی که انجام می دهند” بیا دنبال من ” که در آن انجیل مطالعه و شاگردی است که واقعا یک بخشی از خانواده خود را,” او گفت:. “بچه ها آمده است که آمادگی آن را آشکار است که انجیل شاگردی و انجیل بورس است بخشی جدایی ناپذیر از خانواده خود را.”

قدیسان عبادت خدمات تعطیل شده اند در یوتا قبل از. از اکتبر تا دسامبر سال 1918 خدمات روز یکشنبه لغو شد که یوتا هیئت مدیره بهداشت صادر ممنوعیت تجمعات عمومی به دلیل در سراسر جهان همه گیری آنفولانزای گفت: Matthew رشد, مدیر عامل از تاریخ کلیسا بخش.

“علاوه بر این خدمات عبادت شده اند به طور موقت لغو شد در بخش هایی از جهان در طول تاریخ کلیسا با توجه به محدودیت دولت زمان جنگ یا شرایط بی ثباتی سیاسی” او اشاره کرد.

برخی از روز دوم سنت جماعت در آسیا متوقف شد دیدار دو ماه پیش به دلیل COVID-19.

جاد و بسیاری دیگر از قدیسان نظر رهبری رئیس جمهور نلسون بود که شهرت جهانی قلب جراح قبل از تماس خود را به apostleship به الهی الهام گرفته:

“فکر می کنم که خداوند قرار داده است یک مرد یک پیامبر در میان ما است که آموزش است که او پزشکی بلکه بطور جدی از کتاب مقدس و ببینید که در آینده هم حتی در این روز با این coronavirus با تاکید بر home-محور مطالعه انجیل و انجیل بورس منجر به نجات دهنده است و نه فقط یک تصادف است. او بدیهی است که مطرح شده است تا به این زمان است.”

The “Come, Follow Me” curriculum will play a key role in the new Sunday church schedule.
“بیا دنبال من” برنامه درسی را یک نقش کلیدی در یکشنبه کلیسای برنامه برای اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.
Deseret News

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im