Manzano: شارژر تجارت تا مانع QB in NFL mock draft 1.0

در اینجا برای اولین بار از دو کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه مسخره پیش نویس به عنوان رویکرد ما هفته آینده stay-در-خانه 2020 پیش نویس NFL. انتظار شوکه شده بود با پنج معاملات در این دور و دریغ نکنید برای ارسال یک ایمیل به در [email protected] به من بگویید در من اشتباه می کنم در همه کلاه. لذت بردن از:

1. CINCINNATI BENGALS: جو نقب زدن, QB, LSU

یک تیم مانند میامی دلفین ها می تواند جلب Bengals به تجارت بالا انتخاب کنید برای چند دور اول انتخاب اما در پایان Bengals رفت و با چیز مطمئن است. نقب زدن سر به فلک کشید بالا پیش نویس رتبه بندی با یک تاریخی نجومی در LSU به پایان رسید که با یک Heisman جایزه و یک قهرمانی ملی. حال نقب زدن نگاه کنید به Bengals موفقیت آنها بوده است ولع مصرف از سال 1980s.

2. WASHINGTON REDSKINS: تعقیب جوان, EDGE, ایالت اوهایو

چشم پوشی از دود استتار از واشنگتن به طور بالقوه مصرف کارفرمایی در دور اول برای دومین فصل متوالی. این یک بلوف به طور بالقوه دریافت سخت به امتناع از تجارت ارائه دهد. آنها نمی تصویب جوان که نسبت به Julius Peppers. جوان تا بازی-wrecking توانایی این نوع است که منجر به takeaways و زمینه برای Dwayne هاسکینس در سال گذشته در دور اول QB.

3. لس آنجلس شارژر (تجارت از DET): Tua Tagovailoa, QB, Alabama

شارژر ارسال میدارد شماره 6, شماره 37 (دور دوم) و یک 2021 دور سوم انتخاب دیترویت را در شماره 3 انتخاب کنید

اجازه می دهد تا واقعی. اگر دلفین ها می خواستم این انتخاب به طور بالقوه انتخاب کارفرمایی آنها به راحتی می تواند آن را با خود به وفور از پیش نویس میدارد. اما آنها بسیاری از نیاز به پر کردن و ماندن در شماره 5. شارژر شروع به پریدن کرد در این فرصت و برداشت بعدی خود را حق رای دادن کارفرمایی. Tagovailoa چک بسیاری از جعبه. او دارای قدرت ستاره فروش بلیط در SoFi ورزشگاه و مهمتر از همه او دقت می توانید به عنوان خوانده شده دفاع می کند و بسیاری از اشتباهات در حالی که بازی در یک سرعت سریع. آسیب دیدگی او سابقه یک نگرانی است اما یک بازیکن که به نام چپ دست Drew Brees ارزش خطر است. برخی ممکن است می گویند این است که شیب قیمت به حرکت می کند اما حداقل شارژر نمی خواهد که به نگرانی در مورد اظهارات یا پلنگ در pouncing Tagovailoa.

4. NEW YORK GIANTS: اشعیا سیمونز LB/S, Clemson

اضافه کردن حفاظت کارفرمایی دانیل جونز ممکن است در اولویت قرار داده اما این غول بسیاری از نیاز های دفاع. سیمونز می توانید با پر کردن برخی از کسانی که با او تطبیق پذیری است. به یاد داشته باشید آنچه Derwin جیمز را برای این شارژر به عنوان یک تازه کار ؟ سیمونز قادر به انجام همان. با کلاس تهاجمی پردازد و شاید کیفیت یک آبشار به نیویورک در دور دوم به صورت برنده-برنده وضعیت.

5. MIAMI DOLPHINS: جاستین هربرت, QB, اورگان,

گزارش جدیدی از هربرت تحت تاثیر قرار دادن میامی با standout اجرای برنامه در NFL سراغ ترکیب ارشد کاسه و کاسه. هربرت یک بار به عنوان یک کیسه مخلوط با تمام ابزار مناسب است اما متناقض در این زمینه است. او را تبدیل شک به مؤمنان در حالی که کانون توجه بوده است او در این پیش نویس فصل است. میامی نورد تاس در 6 پا-6 QB با بازوی قدرت و تحرک است.

6. DETROIT LIONS (تجارت از لاک): Jeff Okudah CB ایالتی اوهایو

این سناریو کار می کرد کاملا برای شیرها. آنها احتمالا eyeing Okudah در شماره 3 اما در حال حاضر او در شماره 6 با دو فوق العاده پیش نویس میدارد. امتیاز نمره با کارفرمایی متی استافورد هرگز این موضوع آن دفاع قادر به آهسته Green Bay Packers کارفرمایی آرون راجرز و دیگر NFC شمال دشمنان. Okudah می تواند کمک به حل این مسئله است.

7. CAROLINA PANTHERS: Derrick قهوه ای, DT, Auburn,

پلنگ متمرکز بوده و به شدت در جرم این offseason با اضافه کردن کارفرمایی عروسکی Bridgewater چپ مقابله با راسل Okung و گیرنده گسترده رابی اندرسون. آنها به دفاع در اینجا با در نظر گرفتن بهترین در دسترس بازیکن. قهوه ای دارای صفات به توان داخلی مجری برای سال های بسیاری آمده است.

8. کلیولند براونز (تجارت از ARI): Mekhi Becton OT لویی

Browns ارسال میدارد شماره 10 97 (دور سوم) برای آریزونا شماره 8 انتخاب کنید

این Browns نقل مکان کرد و تا دو لکه را مسلما بهترین چپ مقابله در پیش نویس است. Becton ترین صعودی از بالا ردیف توهین آمیز پردازد چرا که خود قاب و ناوگان ، کارفرمایی بیکر میفیلد حفاظت مشکلات از بین رفته اند با Becton و رایگان-نماینده امضای حق مقابله با جک Conklin.

9. TAMPA BAY BUCCANEERS (تجارت از JAX): Tristan Wirfs OT, آیووا,

Buccaneers ارسال میدارد شماره 14, 117 (دور چهارم) برای جکسون, شماره 9 انتخاب کنید

The Buccaneers به دنبال Browns’ سرب و شروع به پریدن کرد به تام بردی را کور-طرف مقابله. بسیاری از کارشناسان پیش نویس مشاهده Wirfs به عنوان بالا به پنج انتخاب و Buccaneers نمی خواهید به صبر کنید به امید او می افتد به شماره 14. این یک سوپر باول یا نیم تنه های نجومی برای خلیج تمپا. آنها نمی توانید از اتلاف وقت در حال توسعه پروژه های. Wirfs آماده است برای شروع در حال حاضر.

10. ARIZONA CARDINALS (تجارت از CLE): Jedrick بخواهد OT آلاباما

با امضای مجدد از چپ مقابله با D. J. Humphries, کاردینالز قادر به صبر در مقابله با توهین آمیز به دست آورد و به یک پیش نویس انتخاب در این فرآیند است. آنها واگذار انتخاب دور دوم در تجارت برای گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز. بخواهد سرآمد در سمت راست برای مقابله با Alabama. او را وادار به ماندن در خود آشنا نقطه برای محافظت از کارفرمایی Kyler موری.

11. NEW YORK JETS: CeeDee بره, WR, اوکلاهما,

جت کردم طاس تخته نرد برای اولین بار در این لود گیرنده گسترده پیش نویس کلاس و انتخاب بره که بلافاصله کارفرمایی سام Darnold بالا هدف. اوکلاهما محصول فیزیکی گیرنده است که می تواند اجرا مایع راه ها و پایین آمدن با پرش توپ.

12. لاس وگاس RAIDERS: هنری Ruggs III, WR, آلاباما,

این ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده چرا که بسیاری از جری Jeudy امتیاز بالای خود را به هم تیمی کالج, اما Ruggs’ سرعت و تطبیق پذیری برنده بیش اظهارات مربی جان weather underground. این اظهارات در حال حاضر مسیر دوندگان در شکارچی اکلاهما و نلسون Agholor. Ruggs’ پویا بازیساز که می تواند باز کردن راهکار برای weather underground.

13. SAN FRANCISCO 49ERS: جری Jeudy WR آلاباما

The 49ers انداخت جشن مشت ضربه دیدن Jeudy هنوز در هیئت مدیره. Jeudy شناخته شده است مسیر خود را در حال اجرا است اما بسیاری از کارشناسان پیش نویس در حال حاضر خواستار آن نخبگان و اشاره به آن به عنوان بهترین آنها دیده می شود از یک پیش نویس چشم انداز در دهه گذشته است. Jeudy باز خواهد شد اغلب به زندگی را ساده تر برای کارفرمایی جیمی Garoppolo.

14. JACKSONVILLE JAGUARS (تجارت از TB) اندرو توماس, OT, گرجستان

توماس نیست به عنوان جلا به عنوان سه پردازد که رفت و قبل از او اما پلنگ در بازسازی حالت و هم داماد او. Jaguars بسیاری از نیازهای و Buccaneers’ دور چهارم انتخاب با آن کمک خواهد کرد.

15. DENVER BRONCOS: Javon Kinlaw DT کارولینای جنوبی

این Broncos از دست رفته در بالا سه نفر از گیرنده. آنها لازم نیست برای رسیدن به یک wideout و Kinlaw بهترین در دسترس بازیکن که هم پر نیاز. او Pro کاسه بالقوه است.

16. ATLANTA FALCONS: C. J. Henderson, CB, فلوریدا

شاهین نازک در cornerback و این نیست که یک چیز خوب زمانی که شما در حال بازی Drew Brees و تام برادی دو بار در اين فصل آینده. هندرسون است ورزشی cornerback که می توانید در داخل و خارج. او را قادر به شروع از روز 1.

17. DALLAS COWBOYS: K’Lavon Chaisson, EDGE, LSU

کابوی تشکر از دیدن هندرسون گرفته یک نقطه جلوتر از آنها, اما آنها منتظر اضافه کردن خود را بایرون جونز جایگزینی. انتخاب Chaisson می دهد دالاس وحشی خط دفاعی با تصویب حمله کننده DeMarcus لارنس و جدید دفاعی پردازد جرالد مک کوی و Dontari پو.

18. میامی دلفین ها: جاستین, Jefferson, WR LSU

جفرسون می رود از ابتلا به عبور از نقب زدن در کالج به هربرت در جوانب مثبت. Jefferson پویا بازیسازی با اندازه و می توانید خط تا در هر نقطه در این زمینه است. او به شکل یک جامد یکی-دو پانچ با DeVante پارکر.

19. لاس وگاس RAIDERS: خاویر McKinney, S, Alabama

اظهارات نیاز به یک cornerback اما این هرگز یک ایده خوب برای رسیدن به. لاس وگاس رفت و با بهترین موجود بازیکن به جای معامله کردن. آنها شلوغ در ایمنی اما مککیننی را تطبیق پذیری اجازه خواهد داد که او را به کمک در مناطق مختلف. او می تواند به شکل یک قوی اواز یا موسیقی دو نفری با Johnathan ابرام. نگرانی در مورد استارت و دور بعد. اظهارات نیاز به گالری مانند McKinney.

20. JACKSONVILLE JAGUARS: اردن عشق, QB ایالتی یوتا

Jaguars نمی پاس در عشق دو بار. این نهایی boom or bust انتخاب کنید. عشق به اندازه ورزشکاری و قدرت بازوی اما نامنظم خود 2019 فصل ترس بسیاری از تیم ها به دور است. این پلنگ در حال حاضر گاردنر Minshew اما رقابت برای شروع کار ممکن است بهترین ها را در عشق.

21. PHILADELPHIA EAGLES: Laviska Shenault جونیور, WR, کلرادو

این ممکن است رسیدن به یک انتخاب برای برخی از, اما عقاب مشاهده نمی, آن است که راه و شرط بندی در Shenault را وارونه. عقاب در حال نومیدانه در نیاز به یک بازیساز و کلرادو محصول را فراهم می کند که با او ورزشکاری, عضلانی و ساخت. او می تواند خط در هر نقطه بر روی زمین و قابل اعتماد دست.

22. MINNESOTA VIKINGS: سه راهی هیگینز WR Clemson

وایکینگها که بسیاری از نیاز های دفاع پس از انتشار چندین استارت و احتمالا باید منتظر یک گیرنده گسترده اما Higgins خیلی با استعداد به تصویب در. او خواهید بود کرک عموزاده’ عمیق تهدید و قرمز-منطقه هدف.

23. NEW ENGLAND PATRIOTS: پاتریک ملکه, پوند, LSU

ملکه همه کاره است linebacker که می تواند در هر سه فراز. او به شکل یک جامد اواز یا موسیقی دو نفری با اصلا كار هایتاور به میهن پرستان مربی لایحه Belichick مبارک.

24. NEW ORLEANS SAINTS: Kenneth موری, LB, اوکلاهما,

مقدسین حاوی فهرستی کردم بهتر است با علاوه بر این از موری. Linebacker ممکن است تنها موقعیت نیاز برای پرستاران.

25. MINNESOTA VIKINGS: Jaylon Johnson, CB, یوتا

مینه سوتا گفت: خداحافظی به شروع, cornerbacks خاویر رودز و Trae Waynes. جانسون به اندازه و با سرعت به ارائه کمک فوری.

26. MIAMI DOLPHINS: Austin جکسون, OT USC

دلفین ها آن را سه به سه در سمت توهین آمیز. جکسون که برچسب دار به عنوان یک پروژه توسط کارشناسان پیش نویس اما سابق Trojan بالا حرکت صعودی خود را با اندازه و ورزشکاری.

27. SEATTLE SEAHAWKS: A. J. Epenesa, EDGE, آیووا

کارفرمایی راسل ویلسون خواسته است رایگان-عامل تصویب حمله کننده Jadeveon Clowney برای بازگشت اما Seahawks حرکت می کند. آنها با اضافه کردن Epenesa برای پر کردن باز کردن.

28. BALTIMORE RAVENS: Yetur ناخالص-Matos, EDGE, Penn State

کلاغ قادر به برنده شدن در 14 بازی فصل گذشته با subpar تصویب راش. آنها خود را بهبود بخشیده و با استعداد فهرستی با گرس-Matos.

29. لاس وگاس اظهارات (تجارت از ده): A. J. Terrell, CB, Clemson

اظهارات ارسال میدارد شماره 80, 81 (دور سوم) برای تنسی No. 29 انتخاب

برای دومین سال متوالی این اظهارات را سه دور اول میدارد. آنها لازم نیست که انتخاب دور دوم در این فصل کاهش یافته و به صبر در cornerback. ترل آخرین Clemson محصول برای پیوستن به اظهارات.

30. GREEN BAY PACKERS: Brandon Aiyuk WR, ASU

راجرز و <url> Adams نمی تواند در حفظ و انجام این همه کار در این بازی عبور کنید. Aiyuk پویا بازیساز هکرها باید نیاز به چند فصل گذشته است.

31. SAN FRANCISCO 49ERS: راس Blacklock, DT, TCU

دفاع از NFC قهرمانان نگاه به تجارت اما تصمیم به اضافه کردن خود را DeForest Buckner جایگزینی اینجا. Blacklock پیوست انباشته 49ers خط دفاعی.

32. TAMPA BAY BUCCANEERS (تجارت از KC): D’Andre سویفت, RB, گرجستان

Buccaneers ارسال انتخاب کنید شماره 45 (دور دوم), 76 (دور سوم) به کانزاس سیتی, شماره 32 انتخاب کنید

سویفت برای اولین بار در حال اجرا به عقب گرفته شده در هیئت مدیره به پایان دور اول. این بردی-led Buccaneers در آن را به نفع خود در حال حاضر. آنها اضافه شده همه کاره در حال اجرا است که می تواند گرفتن از backfield.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de