ماراتن مرد: تام Holmoe شده است BYU آگهی به مدت 15 سال و او می تواند بسیاری از

پروو — هنگامی که Rondo Fehlberg شد BYU مدیر دو و میدانی در سال 1995 او نگه داشته و چشم را به صورت بالا و آینده کالج و حرفه ای مربیان فوتبال بودند که اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران چون او نمیفهمد که یک روز او را به استخدام جایگزینی برای افسانه ای در Cougars مربی تیم فوتبال LaVell ادواردز.

او در اوایل چهار سال تصدی Fehlberg ساخته شده یک سفر به منطقه خلیج فارس به صرف تعطیلات آخر هفته با یک سابق BYU ایمنی و سه بار سوپر باول-برنده بازیکن که در حال حاضر جوان و امیدوار دفاعی پشت مربی با San Francisco 49ers. Fehlberg تماشا 49ers تمرین در بعد از ظهر شنبه با حضور در کلیسا با کمک مربی و همسرش در صبح روز یکشنبه و پس از آن پرسه می زدند حاشیه روز بعد مشاهده از نزدیک به عنوان 49ers بازی یک شنبه شب فوتبال بازی.

Fehlberg بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفته با آنچه که او را دیدم که هنگامی که آن زمان برای بازگشت به پروو او گفت: تام Holmoe که او منتقل شده بود به بالای یک لیست کوتاه از نامزدها برای BYU ،

اما Holmoe نبود تقریبا به عنوان هیجان زده به عنوان Fehlberg شد.

“No Rondo,” Holmoe گفت. “من می خواهم کار خود را. من می خواهم به یک مدیر ورزشی. که من هدف بلند مدت.”

نزدیک به 10 سال بعد پس از تدوین 16-39 رکورد مربیگری کال خرس برای پنج فصل و کار در BYU بخش دو و میدانی یک زن و شوهر بیشتر Holmoe تحقق رویای خود را. در تاریخ 1 مارس سال 2005 موقت خود برچسب برداشته شد و او به نام BYU تبلیغ جدید جایگزین مردان مدیر ورزشی وال هیل و زنان مدیر ورزشی ایلین Michaelis که اخراج شده بود قبلی سپتامبر به عنوان بخشی از تحکیم حرکت توسط BYU مدیران.

داشتن فقط پیشی گرفتن از 15 سال در کار Holmoe که تبدیل 60 در مارس 7, گفت که او نیست حتی فکر کردن در مورد عبور از باتوم.

“من زندگی می کنند در اینجا در گرندویو هیل (فوق BYU),” او گفت:. “من در مورد هفت دقیقه رانندگی به کار می کنند. و هر روز که من درایو به کار من خیلی خوشحال هستم. این سعادت من. من دوست دارم در آینده به کار هر روز. … زمانی که من می توانم به کار می آیند و هر روز با شور و شوق در قلب من, دانستن است که من به کار با این دانشجو-ورزشکاران و مربیان و دانستن است که ما چیزی خوب رفتن من را از رفتن نگه دارید.”

یک نقطه عطف و به یاد ماندنی

کافی است برای گفتن Holmoe را هرگز فراموش نکنید که این نقطه عطف خاص او به عنوان رویکردهای مشابه tenures به برخی از پیشینیان خود گلن Tuckett (1976-1993), Eddie کیمبال (1937-1963) و لو والاس (زنان آگهی از 1972-1995).

اما در این ماه بوده است در مورد آنچه هر یک از 21 تیم بین دانشکده و یا 620 یا پس دانشجو-ورزشکاران او نظارت انجام داده است. به جای آن ساخته شده بود به یاد ماندنی توسط اطلاعیه در مورد آنچه آنها نبوده است قادر به انجام: بازی و یا تمرین در این بهار.

Holmoe گفت: این “بی سابقه” بار در یک پیام به “گربه وحشی پشمالو ملت” هفته گذشته به عنوان او توضیح داد: استدلال برای لغو مانده از زمستان های ورزشی در فصل BYU و در سراسر کشور با توجه به COVID-19 شیوع.

Coronavirus نگرانی قطع یکی از موفق تر از سال های مدرسه در Holmoe تصدی با مامان نشستن در ردیف 5 در Learfield IMG کالج, مدیران,’ جدول رده بندی جام جهانی که قبل از اندازه گیری از یک مدرسه به طور کلی موفقیت ورزشی لغو شد پنج شنبه گذشته توسط NACDA هیئت مدیره.

ملی در مسابقات قهرمانی مردان کشور صلیب دوم-پایان محل در زنان, عبور از کشور یک پنجم پایان در فوتبال زنان, a 17-پایان محل در والیبال زنان و 51-پایان محل در فوتبال بود رو BYU به بالاترین جایگاه تا کنون در پاییز گذشته.

BYU والیبال مردان قرار گرفت No. 1, زنان داخل سالن پیگیری قرار گرفت No. 9, ژیمناستیک زنان قرار گرفت شماره 15 و مردان بسکتبال قرار گرفت, شماره 14 در این کشور که خود را فصل به فصل در موعد مقرر به پایان رسید. مردان گلف شده بود رتبه به عنوان بالا به عنوان شماره 5 در کشور است. زنان گلف بود شروع به اوج. بیس بال و سافتبال (persian) دنبال شد مانند West Coast کنفرانس عنوان رقیب و BYU مردان و زنان در فضای باز و میدانی تیم بودند منتطر بالا-25 فصل است.

بزرگترین دستاوردهای?

موفقیت BYU را کمتر به دنبال تیم های ورزشی — به خصوص آن المپیک — ورزش و درک کند کاهش فوتبال برنامه در طول تصدی خود را به ظاهر میان Holmoe بزرگترین موفقیت ها و نا امیدی ها در 15 سال اما در ژانویه او اشاره نمی کند یا وقتی که خواسته آنها توسط Deseret News.

“یکی از بزرگترین دستاوردهای روابط من با این دانش آموز ورزشکار و مربیان,” او گفت:. “من فکر می کنم همه چیز می آید به عنوان یک نتیجه از آن است. نه این که آنها همه اما من فکر می کنم من انجام یک کار بسیار خوب فقط قادر به ارتباط با این زنان و مردان جوان و کمک به آنها برای رسیدن به رویاهای خود و اهداف خود است.”

Holmoe گفت: تجربه خود را به عنوان یک دانش آموز-ورزشکار در BYU از 1978-1982 و یک مربی در BYU استنفورد و کالیفرنیا آماده او را برای تبلیغ ،

“بنابراین من دیدم آنچه در آن به معنی برای کودکان و نوجوانان’ به رویاهای شسته شود و یا سیلی دور,” او گفت:. “و بنابراین آنچه که من سعی می کنید برای انجام در اینجا این است که ایجاد یک مسیر است که این بچه ها باید روشن جاده ها به موفقیت است. … من فکر می کنم بزرگترین ناامیدی خواهد شد در امتداد همان خطوط — از دست دادیم که برخی از دانشجویان ورزشکار است که باید به سمت چپ یا ترک. و یا آنها را در اینجا, اما آنها داد تا ارواح. و این که هرگز نباید اتفاق می افتد. و این مسئولیت من است که مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد.”

Holmoe گفت که “چند” مربیان است که او به طور مداوم چک در مورد عملکرد شغلی و شور و شوق برای این موقعیت.

“من به آنها می گویند:” هی, نگاه, لحظه به لحظه که من شروع به لغزش به شما چنگ زدن به من و اجازه دهید من می دانم,” او گفت:.

شده است وجود دارد (برخی) که

اگر دو نفر بر روی این سیاره است که می دانند چه Holmoe کار مستلزم آن است که خود را فوری ترین پیشینیان Fehlberg و حال. هر دو سابق BYU تبلیغات به تازگی در صحبت ظهر با Deseret News در مورد مشکلات کار Holmoe عملکرد و طول عمر و چگونه از آن است که حتی سخت تر از آنها تا به حال آن را به دلیل BYU football حرکت به استقلال در سال 2011, ظهور رسانه های اجتماعی, افزایش موشکافی BYU ورزشکاران و عوامل دیگر.

“تصدی به طور متوسط از هر مدیر ورزشی است که حدود پنج سال گفت:” هیل BYU آگهی از 1999-2004 و در حال حاضر مدیر اجرایی یوتا فرماندار از توسعه اقتصادی است. “قادر به ماندن در یک مدرسه 15 سال است که بسیار قابل توجه در دنیای مدیران ورزشی اجازه دهید به تنهایی در BYU.”

یادآوری مذکور آخر هفته در سان فرانسیسکو Fehlberg گفت: او را نه به عنوان شگفت زده کرد چرا که Holmoe تر بود آماده برای این کار است و “کامل” آرایش برای آن است.

“این نیست که تصادفا به آن” Fehlberg گفت. “او در حال حاضر می دانستم که آنچه او می خواست و جایی که او به رهبری بود. او نه تنها این را به عنوان او می رود همراه به عنوان برخی از ما انجام دهد. او تا به حال این طرح برای همیشه.”

هیل گفت: Holmoe فقدان یک “فرار شخصیت” است و او را قادر به حفظ شغل.

“او پایین کلید ، او نیاز ندارد و تبلیغاتی و من فکر می کنم در BYU که مهم است” هیل گفت. “من فکر می کنم این قدرت که می شود ترجیح می دهند که یک مدیر ورزشی است که باقی می ماند از محل موردتوجه وتماشای عموم و اجازه می دهد تا مربیان در خط مقدم در این زمینه است. من فکر می کنم او می تواند بازی است که نقش خوب و من فکر می کنم او احاطه شده خود را با برخی از مردم خوب است.”

حال یک روزنامه نگار سابق که BYU مدیر ورزشی اطلاعات قبل از موفقیت Fehlberg گفت: Holmoe افزایش طول عمر خود با محدود کردن رسانه ها را به او دسترسی. در واقع Holmoe به ندرت کمک های مالی در یک مصاحبه با خبرنگاران محلی و تنها در دیدار با آنها را در یک محیط گروه — او آنها را خواستار میزگرد — در مورد یک بار در سال.

“او نمی خواهد صحبت می کنند اغلب به رسانه ها و بنابراین او کمتر احتمال دارد که دچار مشکل با چیزی که او می گوید:” Hale گفت. “در این روز و سن شما توییتر و روش های دیگر اگر شما می خواهید به ایجاد یک بیانیه. … امروزه مردم را به جرم در هر چیزی به شما می گویند و بنابراین کمتر به شما می گویند گاهی اوقات زندگی خود را آسان تر خواهد بود به خصوص در مشخصات بالا در موقعیت های شبیه به آن.”

خودش سابق BYU ورزشکار, یک کشتی گیر Fehlberg می گوید: برخی از بازیکنان سابق که حرکت را به دولت نمی تواند تکان شتابزدگي که خدمت آنها به خوبی در زمینه های بازی و دادگاه. Holmoe می توانید.

“تام یک متفکر روشمند مرد” Fehlberg گفت. “او فکر می کند از طریق همه چیز. او را ندارد ضربه گیری. او بسیار شد. آن دسته از صفات را در خدمت او به خوبی در یک استرس زا بالا تاثیر است.”

هی استقلال آسان نیست

حال دوست دارد به مردم بگویید که این کار از مدیر ورزشی در BYU “یک کار بزرگ است که در Cougars در حال برنده شدن است و وحشتناک کار زمانی که خانمها بالغ در حال از دست دادن است.”

Holmoe توصیف هرگز کار خود را به عنوان وحشتناک حتی در سال 2017 زمانی که تیم فوتبال ارسال شده 4-9 ضبط و برخی از مردمی آغاز شده خواستار مربی Kalani Sitake کار. او در آنجا ماند البته با دوم فوتبال استخدام — Holmoe نیز عمدتا مسئول برای چیدن تست دفاعی هماهنگ کننده توسن Mendenhall در سال 2005 به جای گری Crowton, یک Hale استخدام — و در پاییز گذشته تمدید Sitake قرارداد از طریق 2023.

“بودن در اطراف او که در اطراف این تیم که در اطراف تمام جنبه های برنامه ای و سازمان, من معتقدم که او مربی مناسب برای این کار” Holmoe گفت.

BYU مدیر ورزشی تام Holmoe اعلام رفتن مستقل در فوتبال و پیوستن به WCC برای سایر رشته های ورزشی و قرارداد خود را شوخ طبعی ESPN. چهار شنبه, سپتامبر. 1, 2010.
استوارت جانسون Deseret News

حال و Fehlberg هر دو گفت: “شکی نیست” که BYU ترک کوه غرب, کنفرانس, کنفرانس آن را تحت سلطه در اکثر ورزش و رفتن مستقل در فوتبال در سال 2011 ساخته شده Holmoe کار بسیار مشکل تر است.

Holmoe باید در پیدا کردن 12 فوتبال مخالفان یک سال علاوه بر فرود یک کاسه توافق زمانی که اکثر postseason فرصت های مرتبط با همایش.

“تام به برنامه فوتبال مخالفان بسیار خوب مخالفان و پس از آن رقابت در راه است که جمع ماموریت کلیسا (عیسی مسیح از روز دوم پرستاران) و او نشانی از یک کار باشکوه از آن” Fehlberg گفت که Holmoe ممکن است “سخت ترین شغل در کشور” به عنوان دور به عنوان مدیر ورزشی شغل بروید.

“این یک کار بسیار دشوار است” Hale موافقت. “شما در حال تلاش برای به دست آوردن دولت و رهبری به حمایت از آنچه شما در حال تلاش برای انجام در حالی که جمع آوری پول و تلاش برای ارائه به مربیان با منابع آنها نیاز به موفقیت. و سپس البته شما باید این خطر اضافه افتخار کد مسائل با دانشجو-ورزشکاران است.”

اندازه گیری یک مدیر ورزشی موفقیت

مهم ترین تصمیم گیری یک مدیر ورزشی باعث می شود حول استخدام و اخراج از فوتبال و بسکتبال مردان مربیان است. در این راستا Holmoe است به خوبی انجام می شود بیشتر به توافق برسند.

Holmoe بود موقت آگهی با پیتر Pilling — در حال حاضر مدیر ورزشی در کلمبیا — زمانی که آنها رد در آخرین لحظه توسط Kyle Whittingham و در نهایت ترویج Mendenhall در دسامبر 2004. Holmoe سزاوار سهم خوبی از این اعتبار برای استخدام که تبدیل به یک سه گانه اگر نه اجرا خانه. Mendenhall برنده 99 بازی در BYU دوم-در مدرسه تاریخ پشت ادواردز.

همانطور که برای استخدام Sitake که 27-25 از طریق چهار فصل سابق گربه وحشی پشمالو بیمارستان شد علاوه بر محبوب در میان طرفداران اما نه کاملا برداشته این برنامه برای اکثر طرفداران انتظارات.

BYU جدید سر مربی تیم فوتبال Kalani Sitake, پاسخ به سوالات به عنوان او نشسته با مدیر دو و میدانی تام Holmoe در یک کنفرانس مطبوعاتی در پرووو دوشنبه, دسامبر. 21, 2015.
اسکات G Winterton, Deseret News

“توسن Mendenhall ساخته شده به خوبی اجرا به عنوان یک مربی در BYU و او اثبات است (در ویرجینیا) که او یک مربی خوب” هیل گفت. “Kalani جایگزینی خود یک BYU و سختکوش اما برخی از مردم ممکن است می گویند منصفه هنوز در او.”

Holmoe موفق به حفظ مربی تیم بسکتبال دیو رز در اطراف هنگامی که برنامه با منابع بیشتر مانند اوکلاهما یوتا و شمال کارولینای دولت سعی در دریافت گل رز در سال 2011 اما این تبلیغ می تواند خفیف انتقاد برای گسترش رز قرارداد یک سال و در ماه نوامبر سال 2018 بود که آن را آشکار تبدیل شدن به بیشتر که رز برنامه تاسیسات آب اگر نه لغزش یک بیت.

تا کنون Holmoe استخدام از علامت پاپ به جای افزایش در ماه آوریل گذشته پس از افزایش بازنشسته در پایان بدون زرق و برق 19-13 فصل به نظر می رسد یکی دیگر خوب.

“من فکر می کنم تام می شود نشانه خوبی برای آنچه که او شده است قادر به انجام در مناطق که در آن من فکر می کنم مدیر ورزشی دارای بیشترین تاثیر است که با استخدام مربیان و ارائه منابع از طریق جمع آوری کمک های مالی برای آن دسته از مربیان به موفقیت” هیل گفت.

Fehlberg که در سال 1999 استعفا داد و هرگز فرصتی برای استخدام ادواردز’ جایگزینی را در Steve کلیولند در سال 1997 به جای راجر رید/تونی اتش و کلیولند righted برنامه در حالی که تخمگذار زمینه را برای رز بعد از موفقیت است. Fehlberg می گوید Holmoe “انجام داده است و نقص” در استخدام مربیان است.

“مردم نمی دانند که چگونه کوچک است که مربیگری استخر برای BYU,” Fehlberg گفت. “وقتی که من رفتم به دنبال جایگزینی برای (رید) من یاد گرفتم که چگونه واقعا کوچک است که استخر است.”

بعدی چه کسی ؟

گاه به گاه گفتگو با ده ها تن از نزدیک به 200 نفر از اعضای Holmoe کارکنان و خاموش کردن ضبط نشان می دهد که او جهانی دوست خوب در این بخش است. او یک رئیس خوب است مشترک خودداری کنند.

“من از نزدیک با تام برای 15 سال گذشته گفت:” داف Tittle دانشیار آگهی برای ارتباطات است. “او یک رهبر بزرگ و حتی یک فرد بهتر است. او با اصل و مثال. من هم بسیار خوش شانس به کار با LaVell ادواردز در گرگ و میش از زندگی خود و من می بینم بسیاری از شباهت ها در راه آنها منجر شود و نگرانی واقعی برای مردم است.”

اما یک روز Holmoe بازنشسته خواهد شد. که می تواند در خط به جای او ؟

“آنها خواهد شد که کفش بزرگ برای پر کردن” Fehlberg گفت. “تام انجام داده است یک کار عالی.”

هیل معتقد است BYU را برنج را در خانه اول “از آنجا که وجود ندارد یک تن از LDS مدیران ورزشی وجود دارد و از آنجا که همواره خود را (در راه عامل).”

واضح نامزدهای هستند معاون آگهی برایان Santiago, ارشد, کاردانی, آگهی لیز Darger دانشیار آگهی از توسعه چاد لوئیس و Tittle که به عنوان مطلع در مورد BYU دو و میدانی سنت به عنوان هر کسی در اموال.

“شما نیاز به کسی که می تواند ایستادن در مقابل جمعیت و مردم هیجان زده در مورد این برنامه و باز کردن کیف پول خود را” هیل گفت.

در این راستا جوشان لوئیس سابق BYU تنگ پایان و NFL standout متناسب با این لایحه.

Fehlberg می گوید سانتیاگو احتمالا دارای بیشترین آگاهی از آنچه در آن طول می کشد به انجام این کار شده Holmoe را البدل 12 سال گذشته است اما “فقط یک بسیار متفاوت شخصیت” از رئیس خود را.

اگر خانمها بالغ, انجمن خارج از دانشگاه نامزدها می تواند شامل فوق Pilling سابق وبر دولت آگهی جری Bovee (در حال حاضر معاون تبلیغ در ایالتی یوتا) و کریگ آنجلوس سابق BYU بازیکن بیس بال که در حال حاضر معاون تبلیغ در معبد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de