ماریا شاراپووا بازنشسته از تنیس

Feb. 26 (UPI) — شماره 1 سابق جهان ماریا شاراپووا اعلام بازنشستگی از تنیس چهارشنبه پس از نزدیک به سه دهه به اجرا در ورزش است.

شاراپووا اعلام ساخته شده در مقاله برای نمایشگاه غرور و رواج. پنج-زمان گرند اسلم قهرمان شد رتبه شماره 373 در جهان بعد از باخت در دور اول از سال 2020 استرالیا باز می شود.

“من به این, پس لطفا به من ببخش. تنیس-من خداحافظی” شاراپووا نوشت.

شاراپووا, 32, شروع به بازی تنیس در 4. او ساخته شده او را حرفه ای اولین بار در سال 2001 در سن 14 سالگی.

او شماره 1 رتبه زنان بازیکن در سال 2005. روسیه ستاره تنیس بالاترين پرداخت ورزشکار زن در جهان برای بیش از یک دهه است. شاراپووا ارسال شده 645-171 تک رکورد در طول تزئین تنیس تصدی.

او برنده بیش از $38 میلیون پول جایزه و 36 عنوان تک. او نیز به حالت تعلیق در 15 ماه در سال 2016 با فدراسیون بین المللی تنیس برای آزمایش مثبت برای این ماده ممنوع meldonium قبل از یک سری از صدمات فرستاده او غلت پایین WTA رتبه بندی.

“در زندگی من به تنیس به من یک زندگی” شاراپووا نوشت. “من آن را از دست روزمره است. من از دست آموزش و برنامه روزانه من: بیدار شدن از خواب در سپیده دم, کابل من چپ کفش قبل از من حق و بسته شدن دادگاه دروازه قبل از اینکه من آمار من برای اولین بار توپ از روز است.

“من از دست من و تیم من مربیان است. من از دست این لحظات با پدر من در عمل دادگاه نیمکت. از دست دادن — برنده یا از دست دادن — و ورزشکاران که آیا آنها آن را می دانستند یا نه که من تحت فشار قرار دادند برای من بهترین است.”

شاراپووا ذکر او متعدد صدمات و آسیب های شانه در بازنشستگی مقاله. او قصد دارد به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش, استراحت, سفر و کار کردن در خود زمان.

“به دنبال بازگشت در حال حاضر, من می دانم که تنیس شده است من کوه” شاراپووا نوشت. “راه من شده است پر از دره ها و بیراهه اما نمایش از اوج خود بودند ، پس از 28 سال و پنج گرند اسلم عناوین هر چند من آماده هستم به مقیاس دیگر کوه — به رقابت در یک نوع متفاوت از زمین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>