Marianne Williamson تایید برنی سندرز برای رئیس جمهور

Feb. 23 (UPI) — سابق 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری Marianne Williamson, تایید کرده است, برنی سندرز برای رئیس جمهور پس از پیروزی قاطع در نوادا است.

نویسنده از اعلام روز یکشنبه تعجب ظاهر در یک تجمع در Austin, تگزاس, برای سناتور ورمونت.

“برنی ساندرز گرفته است ایستاده و برنی ساندرز مصرف شده است یک پایه برای یک زمان بسیار طولانی گفت:. “او شده است سازگار بوده و محکوم به او متعهد شده است — و در حال حاضر از آن زمان است. من اینجا هستم و شما در اینجا به دلیل این زمان برای ما به موضع با برنی.”

ویلیامسون که کاهش یافته است را از رقابت برای نامزدی حزب دموکرات در ماه ژانویه قبلا پرتاب حمایت از او در پشت تاجر اندرو یانگ قبل از او بیش از حد کشیده و نام خود را از مشاجره در اوایل این ماه دنبال ضعیف نشان دادن در نیوهمپشایر مقدماتی.

ویلیامسون تایید شده به شرح زیر ساندرز قریب به اتفاق این رقابت ها در نوادا قفقاز به دست آوردن 47.1 درصد از نماینده معادل با 87 درصد از حوزه گزارش اواخر یکشنبه.

در بیانیه منتشر شده در توییتر یکشنبه, Williamson, گفت, نوادا, پیروزی بود “فوق العاده است.”

“40 ساله روند سرمایهداری بدون وجدان — شرکت نخبگان و ماموریت خود را در دولت — ایجاد کرده اند اجتناب ناپذیر مقاومت در قالب یک انقلاب سیاسی” او بیانیه را بخوانید. “این انقلاب است که برنی ساندرز در حال حاضر آگهی و من می خواهم به انجام همه چیز را من می توانم بیشتر به موفقیت آن است. من مفتخر به حمایت از او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>