بازی: Kyle لوئیس ضربه زدن کراوات-شکستن گرند اسلم در هفتمین دور کردن داجرز مسکن Reymin Guduan و Seattle Mariners رفت و به یک 9-3 پیروزی بر داجرز در شب جمعه در Camelback در مرتع پرورش احشام در گلندیل, Ariz.

تبادل گزارش: راس نورسته نمی دهد تا یک اجرا در دو لیگ کاکتوس ظاهر. اما او به یک خانه اجرا به جیک logic wolf در شب جمعه یکی از چهار بازدید او اجازه داده در سه نوبت در حالی که قابل توجه ، … Right-hander دنیس سانتانا به دنبال نورسته و به دو از سه گانه به JP کرافورد. که یکی از تنها سه بازدید سانتانا اجازه داده است در پنج نوبت در این بهار. او را زده و نه راه می رفت و تنها یک.

هدف قرار دادن گزارش: آنتونی گارسیا رو شروع در آخرین لحظه وقتی که Mookie بتی خراشیده شد و سوار در دو اجرا می شود با دو برابر شود. … کوری Seager بود 2 به 2 با دو و دو اجرا می شود به ثمر رساند. … جاستین ترنر 1 برای 2 روز جمعه و پنبه حلاجی شده است .429 (6 و 14) با دو و یک اجرا خانه. … گاوین لوکس رو شروع DH و رفت و 1 به 3.

MOOKIE گزارش: بتی برنامه ریزی شده بود به بت leadoff در بازی روز جمعه اما او در اواخر ابتدا به دلیل ناراحتی معده. داجرز مدیر دیو رابرتز گفت: او را بررسی کنید با بتی در صبح امید که بتی’ معده مسائل فروکش کرده. اما او به طور آزمایشی برنامه به بتی در صف برای بازی روز شنبه.

بعدی: رشته کوه های راکی (RHP Ubaldo Jimenez) در داجرز (LHP دیوید قیمت) شنبه ظهر PT, Camelback انزال SportsNet لا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im