Feb. 15 (UPI) — Star Wars icon Mark Hamill است به صدای Skeletor و Buffy the Vampire Slayer آلوم Sarah Michelle Gellar بازی خواهد کرد قحبه در Netflix بکشد سری انیمیشن Masters of the Universe: وحی.

“با تشکر از @ThatKevinSmith & @NXOnNetflix از جمله من در این بیشتر-از-عالی بازیگران! و فکر می کنم در مورد آن: این است که #SKELETOR واقعا بد یا فقط اشتباه?” Hamill توییتی جمعه.

کریس چوب از Supergirl و خاطرات خون آشام را بازی شاهزاده آدم/او مرد و آلیشیا سیلورستونه از Clueless در و Batman & Robin خواهد به من قرض بدهید و صدای خود را به ملکه مارلینا.

Jay and Silent Bob راه اندازی مجدد فیلمساز کوین اسمیت است که در خدمت به عنوان نشان می دهد-دونده و تهیه کننده اجرایی.

“با قدرت Grayskull! این @MastersOfficial نشان می دهد ما شده ایم ساخت با @ماتل و @netflix بکشد هدیه روز ولنتاین برای شما! نگاهی که بازیگران! بهتر است گوش دادن به بازیگران! من برای چند ماه گذشته و آنها باور نکردنی!” اسمیت توییتی جمعه.

آلن اوپنهایمر — اصلی Skeletor — بازی خواهد کرد خزه و Kevin Conroy از Batman: The Animated Series و بحران در moviepilot خواهد صدای مر مرد.

این گروه همچنین شامل بازی تاج و تخت جانبازان Lena Headey و لیام کانینگهام و Jay and Silent Bob راه اندازی مجدد ستاره Jason Mewes, Justin Long, Diedrich Bader و هارلی کوین اسمیت است.

کارشناسی ارشد از جهان است که عمل به شکل طنز-کتاب, فیلم و تلویزیون حق رای دادن است که قدمت آن به اواخر 1970s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de