بازارهای شیرجه رفتن به منتقدان می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن “نگه داشتن بازار سهام آرام” رویکرد معکوس

بازار سهام سقوط 970 امتیاز پنج شنبه یا 3.58% به عنوان ترس از تاثیر اقتصادی جهانی شیوع کروناویروس—رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن mishnadling از crisi—در ادامه به roil بازارهای مالی جهان پس از هفته گذشته وحشت فرستاده بازار به سقوط آزاد.

“این نوع مانند یک زلزله وجود دارد, زلزله است که در هفته گذشته و پس از آن وجود دارد پس لرزه ها است که در این هفته” MUFG اتحادیه بانک ارشد مالی اقتصاددان کریس Rupkey گفت: New York Post.

مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بحران متهم شده است توسط برخی از ناظران برای نوسانات بازار. کاخ سفید در واکنش به شیوع کروناویروس شده است نامنظم با مقامات بهداشتی که در تضاد با رئیس جمهور و تهمت در جریان اخبار کابل به تطهیر سطح خطر ناشی از این بیماری است.

چهارشنبه شب به رویاهای مشترک گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فاکس نیوز‘ “Hannity” و گفت: eponymous میزبان است که او تا به حال یک “حدس” گزارش مرگ و میر بود که misreported که مردم با علائم خفیف این بیماری باید با اینحال به کار و تشبیه coronavirus به شایع آنفولانزا.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ملت‘s Jeet موبائل lg اظهار نظر در توییتر که اصرار رییس جمهور بر روی سنجاق سیاسی خود عملکرد در بازار سهام شد و ایجاد یک وضعیت که در آن فعال اقدامات لازم برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر ممکن است deprioritized برای اطمینان بازارهای مالی همچنان به خوبی انجام دهد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن ردی ریاست جمهوری خود را در یک سهام خوب بازار بود یک بار فقط یک مزاحم حرکات غیر ارادی اندامها (او سهام توسط بسیاری از سیاستمداران دیگر) گفت:” پروردگار. “اما در حال حاضر وجود دارد یک وضعیت است که باعث می شود آن را به طور فعال مضر است.”

هواپیمایی سهام رهبری روز پنجشنبه افت پس از یک رکود جهانی در سفر هوایی با توجه به ادامه شیوع پیش بینی شده بود میلیاردها یورو هزینه در سفر.

پنج شنبه زیان بیش از پاک سود از شنبه در بازگشت از یک بیمه سهام افزایش است که برخی از تحلیلگران پیشنهاد بود چرا که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را قوی نشان در سه شنبه 2020 دموکراتیک اولیه مسابقات در برابر همکار سناتور ایالت و سناتور ” برنی ساندرز (I-Vt.) و کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو است. اما به عنوان روزنبرگ تحقیقات مدیر و استراتژیست دیوید روزنبرگ گفت: واشنگتن پستبود که با افزایش یک بار نرم افزار.

“دیروز بازار کاتالیزور به وضوح یک تخته سنگ از یک آف شد جو بایدن موفقیت در سوپر شنبه و طیف وسیعی از صرف اطلاعیه برای مقابله با کروناویروس گفت:” روزنبرگ. “بازار به طور معمول قیمت در یک اطلاعیه یک بار. آن را در روز گذشته است. اخبار امروز گسترش این ویروس در آمریکا و ایتالیا بسته شدن مدارس و دانشگاه ها و موزه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>