Markey لایحه حمایت ساندرز و وارن حرکت برای لغو واجد شرایط ایمنی برای پلیس ‘یک بار و برای همه’

در پی اخیر قتل جورج فلوید در مینه سوتا و Breonna تیلور در کنتاکی—که موجب یک قیام ملی علیه نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس—سنسور. Ed Markey (D-جرم.), برنی ساندرز (I-Vt.), و الیزابت وارن (D-جرم.) روز چهارشنبه معرفی یک لایحه جدید در مجلس سنای آمریکا که پایان “واجد شرایط ایمنی” برای مأموران اجرای قانون متهم از نیروی بیش از حد و نقض حقوق اساسی شهروندان است.

یک کهنه دکترین حقوقی است که دارای عایق پلیس برای دهه از جدی تعقیب حتی گستاخ سوء Markey در بیانیه ای گفت که واجد شرایط ایمنی “باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای یک قربانی بیش از حد زور توسط یک افسر پلیس به نگه دارید که مسئول پاسخگو در یک دادگاه قانونی است.” چنین قانونی حفاظت با توجه به آسیب های ناشی از آن است و شیوه ای که در آن موانع عدالت گفت: Markey باید به پایان رسیده است.

“اگر ما می خواهیم برای تغییر فرهنگ خشونت پلیس علیه سیاه و قهوه ای آمریکایی” Markey توضیح داد: “پس از آن ما نیاز به شروع به برگزاری پاسخگو افسران که سوء استفاده از موقعیت خود را از اعتماد و مسئولیت در جوامع ما. این بدان معناست که یک بار و برای همه-لغو خطرناک قضایی و دکترین شناخته شده به عنوان واجد شرایط ایمنی است.”

رهبری Markey به “پایان دادن به واجد شرایط ایمنی عمل” است و co-اسپانسر شده از طرف ساندرز و وارن در مجلس سنا و به عنوان یک همراه و همدم قطعه ای از قوانین که قبلا معرفی شده در خانه توسط مظنونان حمله به دانشگاه جاستین Jalbi (I-Mich.) و Ayanna Pressley (D-جرم.).

در حالی که تقاضا برای پایان دادن به واجد شرایط ایمنی شده است دیرینه دکترین پیدا کرده است قدرت ماندن در این کشور دادگاه و تعهد سیاسی توسط ایالات متحده بسیاری از سیاستمداران و قانونگذاران برای محافظت پلیس از روی کار آوریم. به سی ان ان گزارش می دهد:

هر چند دادگاه عالی هنوز هم می تواند اعلام کند که آن را به نگاهی نزدیک تر به واجد شرایط ایمنی در برخی از نقطه در دادگاه قاطعانه نشانه عدم تمایل در کوتاه مدت برای سرنگونی قبلی آن احکام punting این موضوع به کنگره است.

در سال های اخیر دانشمندان حقوقی قضات و قضات در همه طرف از طیف ایدئولوژیک را مورد انتقاد قرار دکترین حقوقی این استدلال آن است که ریشه در مناسب مراجع قانونی و بیش از حد اغلب سپر مسئولین از پاسخگویی است. این تقسیم قانونگذاران پیدا کردن پشتیبانی گسترده ای در سراسر دموکراتیک حزبی و مقاومت در داخل ایران.

به طور خاص با توجه به Markey این قانون:

  • جبران 42 U. S. C. § 1983 (بخش”1983″) به صراحت دولت که واجد شرایط ایمنی دکترین اختراع توسط دیوان عالی کشور فراهم نیست و مقامات دولتی که نقض حقوق مدنی با دفاع یا مصونیت از مسئولیت مدنی برای اقدامات خود را; و
  • روشن کنگره قصد اصلی برای بخش 1983 و یادداشت تاریخچه و ضرورت حفاظت از این.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

رو به آینده و چالش اصلی برای خود بسازید از یک بیشتر جناح راست حزب دموکرات در کنگره جو Kennedy III (D-جرم.), Markey رهبری در این موضوع از پلیس اصلاحات جشن گرفته شد و در پی این لایحه را مقدمه:

با زندگی ماده تظاهرات سراسری خواستار جدی و ملموس اصلاحات به پلیس پایان واجد شرایط ایمنی بوده مرکزی شعار وقتی که می آید به نگه داشتن فرد پلیس مسئول خشونت اعمال مجرمانه در برابر مردم آنها به معنای خدمت و محافظت می کند. بدون چنین اصلاحات می گویند منتقدان آن است که غیر ممکن است برای تغییر فرهنگ از ادارات پلیس که اغلب به عنوان اگر آنها بالاتر از قوانین است که آنها در غیر این صورت ملزم به اجرا درآوردن.

“در زمانی که تعداد بی سابقه ای از مردم خواستار پایان دادن به پلیس به قتل و خشونت و مصونیت از مجازات ما باید در نهایت به لغو ‘واجد شرایط ایمنی'” گفت: Sanders. “این است که یک رادیکال ایده: ماموران پلیس باید برگزار شود و به طور کامل پاسخگو برای سوء استفاده آنها متعهد—هیچ کس بالاتر از قانون است. اگر ما جدی در مورد پلیس واقعی اصلاحات مجلس سنا به تصویب ما پایان دادن به واجد شرایط ایمنی عمل می کنند.”

وارن گفت که “پایان دادن به آپارتاید به خشونت است که به سرقت رفته بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند باید با پاسخگویی” برای افسران پلیس و ادارات به عنوان یک کل.

“برای بیش از حد طولانی” وارن گفت: “واجد شرایط ایمنی دارای محافظ افسران پلیس که مشغول اند در قانون اساسی و وحشتناک انجام از اینکه پاسخگو در دادگاه—از آن زمان گذشته برای پایان دادن به این فاجعه است. من با افتخار پیوستن به همکاران من در cosponsoring این لایحه و رو به جلو قرار دادن اصلاحات برای کمک به پایان دادن به نژادپرستی نظاممند که آفت پلیس در آمریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im