مریخ میدان مغناطیسی پدید آمده زودتر به طول انجامید و طولانی تر از آنچه قبلا تصور

مارس 1 (UPI) — مریخ باستانی میدان مغناطیسی پدید آمده زودتر و پافشاری بیش از دانشمندان قبلا فکر می کردم بر اساس یک مطالعه جدید.

بر روی زمین بوسیله اسباب گردنده از فلز مذاب در هسته آن سوخت را در یک میدان مغناطیسی قوی. پدیده ای است که آنچه شناخته شده به عنوان دینامو. سیاره سرخ را دینامو شده است منقرض شده اما تجزیه و تحلیل جدید — این هفته منتشر شده در مجله علم پیشرفت — نشان می دهد آن را فعال دیگر از محققان فکر می کردم.

“ما که مریخ دینامو عمل در 4.5 میلیارد و 3.7 میلیارد سال پیش” اولین نویسنده مطالعه آنا Mittelholz, همکار فوق دکترا در دانشگاه بریتیش کلمبیا گروه زمین اقیانوس و علوم جوی گفت: در انتشار اخبار. “دینامو زمان است که بخشی از یک سیاره تکامل و آنچه که ما پیدا شده است بسیار متفاوت از آنچه ما فکر می تا کنون است.”

“دینامو به ما می گوید چیزی در مورد این سیاره حرارتی, تاریخچه تکامل آن و چگونه آن را به جایی که امروز هست و آن این است که منحصر به فرد برای هر یک از سیارات زمینی — زمین و مریخ و زهره و عطارد” Mittelholz گفت.

به عنوان جدید سنگ های آتشفشانی سرد و متبلور معدنی تراز خود را در جهت جهانی میدان مغناطیسی. دانشمندان قبلا شناسایی امضای خاصیت مغناطیسی در مریخ سنگ مورخ بین 4.2 و 4.3 میلیارد سال است. دانشمندان سیاره ای نیز مشاهده کرد عدم وجود الگوهای مغناطیسی در سنگهای آتشفشانی حوضه مورخ به 3.9 میلیارد سال است.

اما بررسی های اخیر از مریخ سنگ جدید با استفاده از داده های ماهواره ای نشان داد امضا باستانی میدان مغناطیسی در سیاره سرخ را Lucus Planum جریان گدازه تشکیل شده است که برخی از 3.7 میلیارد سال پیش.

محققان همچنین شواهدی از مغناطیس در داخل شمالی حوضه واقع در سیاره سرخ را نیمکره شمالی. عظیم حوضه تشکیل شد 4.5 میلیارد سال پیش با تاثیر زیادی که ذوب زیادی معجون پوسته و گوشته.

“ما باید این دو مشاهدات است که نقطه را به یک دینامو در اولین شناخته شده در مریخ’ تاریخچه و دینامو بود که در حال حاضر یک و نیم میلیارد سال پس از بسیاری از مردم فکر می کردند آن را در حال حاضر خاموش” گفت: مطالعه همکاری نویسنده کاترین جانسون دانشمند ارشد در موسسه علوم سیاره ای در آریزونا.

پس چرا برخی از 3.9 میلیارد سال سنگ در مریخ فاقد مدارک و شواهد از مغناطیس. با توجه به نویسندگان این مطالعه آن است که ممکن است در مریخ’ دینامو به طور خلاصه متوقف شد و سپس دوباره در زمان Lucus Planum تشکیل شده است. آن را نیز ممکن است باستان اثرات بدن خارج انواع سنگ های معدنی به شدت تحت تاثیر خاصیت مغناطیسی.

تحقیقات جدید ساخته شده است توسط MAVEN این Mars Atmosphere and Volatile Evolution ماهواره ای که مگس و نزدیک به سیاره سرخ را در سطح اجازه می دهد آن را به انتخاب ظریف تر سیگنال های مغناطیسی. ماهواره ای را دقیق تر داده ها می تواند به دانشمندان کمک کند افتراق بین مغناطیس تولید شده توسط سنگ نزدیک به سطح و سنگ به خاک سپرده عمیق در پوسته سیاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im