مارتین Truex جونیور کشتی به اولین پیروزی فصل در Martinsville Speedway

10 ژوئن (فردا) — Martin Truex جونیور led نهایی 131 دور آبی-Emu حداکثر تسکین درد 500 چهارشنبه شب در Martinsville Speedway برای کسب اولین پیروزی این فصل است.

Truex را Joe Gibbs Racing شماره 19 تویوتا چراغ 132 از 500 دور. دومین پیروزی متوالی در ویرجینیا مسیر مسابقه بود 27th, جام برنده سری از کار خود را, و برای اولین بار با خدمه جدید رئیس جیمز کوچک است.

تبلیغات

Truex این 2017 سری جام قهرمان شده است یکی از بزرگترین برندگان در نسکار بیش از سه سال گذشته اما او موفق به پیدا کردن پیروزی لین بیش از 10 مسابقه این فصل.

“من می دانستم که ما قرار بود برای به دست آوردن یکی به زودی” Truex گفت. “امیدوارم ما می توانیم در یک رول. … تبریک به جیمز در اولین پیروزی خود را. او انجام یک کار عالی و من واقعا به او افتخار میکنم. این یک روز بزرگ برای ما است.”

رایان Blaney بازگشت از یک گودال-جاده مجازات در مرحله نهایی به پایان رسید و دوم فقط جلوتر از تیم Penske هم تیمی های Brad Keselowski در سوم و جوی afton wagner در چهارم. Afton wagner رهبری نژاد-بالا 234 دور قبل از لغزش پشت Truex, Blaney و Keselowski.

تعقیب الیوت که برنده Alsco لباس 500 در شارلوت موتور جاده سریع السیر نزدیک به دو هفته پیش در آمد و در پنجم. الکس بومن (ششم) مت DiBenedetto (هفتم), William بایرون (هشتم), Kurt Busch (نهم) و Jimmie Johnson (10) گرد کردن به بالا 10.

بابا والاس که سوار No. 43, ماشین با یک “Black Lives Matter” تم برای Richard Petty موتورسواری و اتوموبیلرانی خود را به دست آورده حرفه ای-بهترین جام نسکار سری پایان در Martinsville پایان در 11.

در روز پنج شنبه 26 ساله آلاباما بومی-که تنها فعال سیاه راننده در جام سری — خواستار آن شدند که نسکار بان مؤتلفه پرچم از همه حوادث. قبل از چهارشنبه شب مسابقه ماشین سهام سری مفتخر خواسته های خود و اعلام کرد که منع مؤتلفه پرچم در تمام حوادث و خواص.

این جام نسکار سری بعدی مسابقه Dixie ودکا 400. این رویداد برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در حیاط-میامی جاده سریع السیر در فلوریدا برگزار خواهد شد بدون هیچ گونه طرفداران حضور با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de