ماسک یا ماسک? نظرسنجی جدید نشان می دهد که چگونه تقسیم Utahns بیش از پوشش صورت

سالت لیک سیتی — نشانه در جلو و عقب ورودی در خانه دوباره در خانه قند بخوانید: “برای ایمنی کارکنان و مشتریان ما درخواست شما لطفا با پوشیدن ماسک.”

صاحب امیلی مور ارسال شده نشانه های او در فروشگاه محموله هنگامی که آن را بازگشایی در اواخر ماه مه پس از اینکه بسته به مدت شش هفته با توجه به شیوع کروناویروس.

“اکثریت مردم فوق العاده درک و بخشنده در مورد آن,” او گفت:. “پس از آن وجود دارد یک تعداد انگشت شماری که به من می گویند متخاصم هستند که عصبانی هستند در مورد آن.”

پوشیدن یا نه پوشیدن چهره و پوشش یکی از این بیشتر پلاریزه مسائل بهداشتی به وجود می آیند در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

برخی از مردم نمی خواهد خانه را ترک بدون یکی در حالی که دیگران هرگز قرار دادن یکی در تحت هر شرایط. برخی از کسب و کار نیاز به کارکنان و مشتریان به آنها را می پوشند دیگران نیست. دولت را ملزم کرده است ماسک-پوشیدن در برخی از تنظیمات. رژیم صهیونیستی. گری هربرت به شدت تشویق Utahns به سایش پوشش صورت در عمومی.

Micah Goldstein, 18, left, and his sister, Liana Pruyn Goldstein, 17, wear masks in Salt Lake City on Wednesday, June 3, 2020. Liana believes that people making the choice not to wear a mask is selfish. She worries that asymptomatic people could unknowingly be passing on the virus. Micah hopes he can limit the spread and save just a few lives by wearing a mask.
میکا گلدشتاین, 18, چپ, و, خواهر, Liana Pruyn گلدشتاین, 17, پوشیدن ماسک در سالت لیک سیتی در چهار شنبه 3 ژوئن 2020. Liana معتقد است که مردم انتخاب نه به پوشیدن ماسک خودخواه است. او نگران است که افراد بدون علامت می تواند ندانسته بود انتقال ویروس است. میکا امیدوار است او می تواند محدود کردن گسترش و صرفه جویی فقط چند زندگی با پوشیدن ماسک.
لورا Seitz, Deseret News

جدید Deseret News/Hinckley موسسه سیاست بررسی خواسته Utahns چه مدت از آن خواهد شد قبل از آنها خواهد بود و راحت بیرون رفتن در ملاء عام بدون پوشیدن ماسک.

نظرسنجی یافت 42 درصد در حال حاضر راحت بدون پوشش چهره. یکی دیگر از 10 ٪ می گویند آن را به یک ماه و یا تا 12 درصد دو تا سه ماه 10 درصد می گویند سه تا شش ماه به 12 درصد می گویند بیش از شش ماه قبل از آنها می تواند در سهولت و بدون یک و 4 درصد می گویند هرگز.

کسانی که زیر سن 55 احساس بهتری در مورد رفتن آشکار به کسانی 55 ساله و مسن تر این نظرسنجی نشان می دهد. و سیاسی تقسیم مشهود است که 51 درصد از کسانی که شناسایی خود را به عنوان جمهوری خواهان می گویند آنها راحت و بدون یکی در حالی که تنها 36 درصد از دموکرات ها احساس می کنید که راه.

“من راحت نیست هنوز. من پوشیدن ماسک در همه جا بروم. من تمام خانواده می کند” مور گفت.

این نظرسنجی همچنین نشان داد اکثر Utahns معتقدند که کسب و کار باید به او اجازه تصمیم می گیرید که آیا مشتریان پوشیدن ماسک و این دولت و دولت های محلی باید اختیارات قانونی به نیاز مردم به آنها را می پوشند ،

اسکات راسموسن انجام نظرسنجی از 1000 یوتا ثبت نام رای دهندگان ممکن است از 25-31. آن را به یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.1 درصد است.

Wallsburg ساکن رابین آرایشگر موافق است که کسب و کار ممکن است برای مشتریان برای قرار دادن بر روی چهره پوشانده اند اما او به احتمال زیاد نمی خواهد نگه داری مور را دوباره ذخیره کنید.

آرایشگر به تازگی در زمان کسب و کار خود را به یکی دیگر از مهد کودک به خرید درختان هنگامی که برای اولین بار او رفت و از او پرسید که آیا یک ماسک.

“من فقط احساس نمی مانند, لازم است,” او گفت:. “من فکر می کنم همه چیز تبدیل شده واقعا سیاسی است. من احساس آن را در برابر ما آزادی بود مجبور به انجام این کار است.”

آرایشگر گفت که او فکر نمی کند که این اطلاعات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و بهداشت عمومی آژانس در مورد ماسک های دقیق و گمراه کننده است.

مشاوره در مورد پوشیدن ماسک شده است متناقض است.

CDC در ابتدا گفت: ماسک های موثر نبود در برابر coronavirus — به جز N95 ماسک, اما کسانی که باید این سایت متعلق به کارکنان مراقبت های بهداشتی. در حال حاضر آن را تشویق می کند پارچه ماسک — نه لزوما برای کسی که خود حفاظت, اما برای حفاظت از دیگران است.

اما سازمان بهداشت جهانی می گوید کارگران پزشکی نیاز به ماسک — نه سالم مردم — به ویژه به دلیل ماسک-پوشیدن ممکن است تولید یک از امنیت کاذب و منجر به کاهش اجتماعی فاصله و یا شستن دست.

این نظرسنجی در بر داشت که 70 درصد از Utahns معتقدند که کسب و کار باید مجاز به تصمیم گیری مشتریان پوشیدن ماسک. یکی دیگر از 24 درصد مخالف در حالی که 4 درصد مطمئن نیستند.

باربر را در یک ماسک زمانی که خواسته در یک سالن ناخن و گفت که او مخالف نیست به پوشیدن یک وقتی پرسیده شد که در مکان های خاصی. او گفت که او آن را از احترام به فرد چرا که هر کس حق دارد به احساس می کنید که آنها احساس.

“هیچ کس اشتباه است و هیچ کس حق,” او گفت:. “ما در یک وضعیت در حال حاضر که در آن مردم ناراحت و عصبی و مضطرب کرده است.”

این نظرسنجی در بر داشت که 57 درصد از Utahns هنگامی که در مکان های عمومی با دیگران که عصبی هستند در مورد پوشیدن ماسک و احترام نقطه نظر خود را قرار داده و یک در. اما این نظرسنجی همچنین نشان داد که 35 درصد خواهد نه به صورت پوشش در این وضعیت است در حالی که 9 درصد مطمئن نبودند.

Utah State University student Curtis چندلر گفت: برای او با پوشیدن یک ماسک بستگی دارد که چگونه “داغ” این منطقه است که با کوروناویروس. COVID-19 مورد می شمارد که در آن او زندگی می کند در شهرستان کش نیست به عنوان بالا به عنوان در دیویس شهرستان که در آن زندگی خانواده اش, او گفت:. او گفت: او را در نظر قرار دادن یکی در سالت لیک کانتی اما در کش دره “من احساس می کنم راحت بدون.”

چندلر گفت: او عینک یک ماسک برای کار خود را در دانشگاه و بازار اما در حال حاضر که او با این نسخهها کار بر این اساس او نمی پوشیدن.

بر اساس این نظرسنجی 55 درصد از Utahns معتقدند که دولت های ایالتی و محلی باید اختیارات قانونی به نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, در حالی که 40 درصد مخالف و 5 درصد مطمئن نیستند.

“من احساس می کنم مانند این است که نه بیش از حد سخت از یک درخواست در مقایسه با برخی دیگر از ویروس محدودیت” چندلر گفت. “در کل من احساس می کنم دولت در ایالت یوتا است و واکنش خوبی به این ویروس در مقایسه با آنچه آن را مانند به نظر می رسد برخی از مکان های دیگر.”

چندلر گفت: همه چیز در مورد بهداشت شخصی.

“اگر کسی می خواهد به پوشیدن ماسک, من فکر می کنم که کاملا خوب,” او گفت:. “اگر دولت هر چند می گویند هر کس نیاز به پوشیدن یک ماسک و دیدم مردم با پوشیدن آن من می خواهم سعی کنید به آنها اجتناب کنند و این امر irk من کمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de