عظیم پرونده ها از عدم پرداخت مزایای بیکاری برگ ‘کابوس’ برای میلیون ها نفر در آستانه تباهی مالی

بی سابقه بهمن تعداد مدعیان بیکاری در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دارای ضعف دولت’ کهنه بیکاری سیستم و تولید یک نتیجه از عدم پرداخت مزایای ترک میلیون ها نفر از مردم در آستانه تباهی مالی با پرداخت اجاره دلیل فقط یک هفته.

با توجه به واشنگتن پست تحلیل منتشر شده پنجشنبه “اقتصادی قتل عام ساخته شده توسط coronavirus منجر به ملی شدن حداقل 3 میلیون پرداخت نشده مدعیان.”

“این رقم نشان دهنده ادعاهای ساخته شده توسط مارس 4,” ارسال شده است. “درست شدن است که احتمالا به مراتب بیشتر پس از انتشار جدید اطلاعات فدرال روز شنبه نشان اضافی 4 میلیون افرادی که در زمینه بیکاری در هفته گذشته است.” بیش از 26 میلیون نفر در آمریکا باید در زمینه رفع بیکاری طی ماه گذشته با توجه به آخرین گزارش وزارت کار داده است.

“طوفان کامل از بیکاری کاهش و محدودیت دسترسی خیلی بی ثبات بنیاد از بیمه بیکاری برنامه ای است که ما در حال حاضر شاهد آن اختلال در زمان واقعی است.”
—میشل همیشه ملی قانون استخدام پروژه

انباشت از مزایای بسیار شدید در فلوریدا که در آن جمهوریخواهان به رهبران سیاسی باید اعمال تنبیهی محدودیت در بیمه بیکاری و حاضر به نوسازی دولت فاسد فن آوری زیرساخت ها است. بیش از 1.7 میلیون فلوریدا را برای ثبت بیکاری از اواسط ماه مارس اما دولت آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد که بیش از 108,000 مردم را دریافت مزایای.

“کسانی که پرداخت شده است نشان دهنده فقط 6 درصد از تعداد کل براده” به Tampa Bay Times گزارش شده است.

عنوان این نوشته فلوریدا بیکاری وب سایت است که برای تعمیر و نگهداری و نمی خواهد به عقب آنلاین تا دوشنبه 27 آوریل ، متقاضیان جدید هنوز هم می توانید فایل برای منافع اما کسانی که در حال حاضر ارائه برنامه های کاربردی نمی توانند در حال حاضر بررسی این سایت برای به روز رسانی وضعیت.

ناشناس مشاور فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه مقصر قبلی ایران با رژیم صهیونیستی است. ریک اسکات برای دولت شکسته بیکاری سیستم.

“آن گه ساندویچ و آن طراحی شده بود که راه اسکات” به DeSantis مشاور گفت: از بیکاری سیستم در مصاحبه با سیاسی در اوایل این ماه. “نبود در مورد صرفه جویی در پول. آن را در مورد ساخت آن را سخت تر برای مردم را به منافع و یا حفظ منافع به طوری که نرخ بیکاری اعداد پايين بود به فرماندار چیزی به لاف زدن در مورد.”

حدیثی از حساب مردم در فلوریدا و در سراسر کشور هستند که به شدت در تلاش برای به دست آوردن منافع خود را به رنگ یک پرتره تکه تکه و کمبود ایالات متحده بیکاری سیستم است که توسط دولت فدرال نظارت اما اداره فردی متحده با قابل گریز به گسترش و یا محدود کردن واجد شرایط بودن.

مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه گذشته مجاز موقت 600 دلار در هر هفته افزایش نرخ بیکاری در بالا از مجموع متحده که در حال حاضر ارائه آن متفاوت بوده و به طور گسترده ای به دولت توسط دولت است.

“من رفته ام در هر روز و پس از بررسی درخواست من وضعیت” یکی گذاشته فلوریدا کارگر اعمال می شود که برای منافع در اواخر ماه مارس گفت: نگهبان هفته گذشته است. “فقط به رفتن و رسیدن به سیستم وارد شده طول می کشد و گاهی اوقات 45 دقیقه تا یک ساعت. شما باید برای حفظ زدن تازه.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

جفری شوارتز از Clarkdale آریزونا گفت آریزونا جمهوری روز شنبه که تلاش های خود را برای حرکت دولت بیکاری سیستم شده اند “یک کابوس است.”

“امروز به تنهایی, من در نهایت قادر به نشستن در انتظار تقریبا چهار ساعت” گفت: Swartz. “سپس من قطع شده است.”

مراقبت عمل می کنند قرار است برای گسترش منافع برای مترجمان آزاد و فرفره کارگران, اما بسیاری از گزارش های قابل توجهی را تجربه تاخیر در دریافت و پرداخت.

“ما هنوز نمی دانیم که چگونه ما در حال رفتن به زنده ماندن این” Mekela ادواردز, یک, Lyft و بارگذاری راننده در کالیفرنیا گفت: سیاسی در هفته گذشته. “من شخصا, من نمی دانم که چگونه من قصد دارم برای زنده ماندن این است.”

میشل همیشه ارشد سیاست تحلیلگر و پژوهشگر ملی قانون استخدام پروژه در بیانیه ای گفت: روز شنبه که یک “طوفان کامل از بیکاری کاهش و محدودیت دسترسی خیلی بی ثبات بنیاد از بیمه بیکاری برنامه ای است که ما در حال حاضر شاهد آن اختلال در زمان واقعی است.”

“ما به نقطه ای که آن را خیلی دیر شده برای آماده سازی متحده در پیشبرد برای عظیم سونامی بیکاری است که تاب اقتصاد و دولت بیکاری سیستم” گفت: همیشه.

سناتور. Ron Wyden (D-کالیفرنیا.) و بیش از یک دوجین دیگر سناتور دموکرات با ارسال نامه ای به رهبران کنگره در اوایل این هفته خواستار آن است که بعد Covid-19 بسته محرک شامل بودجه اضافی برای اطمینان حاصل شود که کشورهای دارای منابع به جای افزایش تعداد مدعیان بیکاری.

این سناتور همچنین گفت: فدرال منابع دیجیتال باید به آسانی در دسترس برای کمک به دولت های ایالتی و محلی نوسازی بیکاری سیستم.

“اخبار و گزارش های فراوان نشان دادن ساعت-مدت زمان را نگه دارید برای آمریکایی ها به دنبال کمک با تعداد مدعیان بیکاری در کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی و دیگر شرایط اضطراری برنامه” حرف متحده است. “این برنامه های فدرال که در حال اداره متحده هستند از اهمیت به کارگران آمریکایی و کسب و کار. آنها باید قادر به خدمت این شاید نیاز در هر کنگره قصد در مراقبت عمل می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de