عظیم کوتوله سفید ستاره محصول یک ستارگان ادغام

2 مارس (فردا) — غیر معمول کوتوله سفید ستاره تشکیل شده بود ادغام بین دو کوچکتر سفید کوتوله با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط یک تیم بین المللی از ستاره شناسان.

فوق العاده عظیم سفید کوتوله WDJ0551+4135 واقع است و 150 سال نوری از زمین است. این برای اولین بار شناسایی شده توسط آژانس فضایی اروپا گایا تلسکوپ بررسی. ستاره شناسان علاقه زیادی به مطالعه به خصوص بزرگ سفید کوتوله های انجام شده پیگیری بررسی این ستاره با استفاده از ویلیام هرشل تلسکوپ.

مشاهدات خود را — دقیق دوشنبه در مجله طبیعت نجوم — نشان داد غیر معمول پاکت اطراف ستاره یک اتمسفر غنی از کربن است.

“این ستاره ایستاده بود به عنوان چیزی است که ما تا به حال هرگز قبل از دیده می شود. شما ممکن است انتظار برای دیدن یک لایه بیرونی از هیدروژن و گاهی مخلوط با هلیوم و یا فقط یک مخلوط از هلیوم و کربن” سرب نویسنده مطالعه مارک جین یا مشروب هلندی یک اخترفیزیکدان در دانشگاه وارویک در بریتانیا گفت: در انتشار اخبار. “شما انتظار نداریم که برای دیدن این ترکیبی از هیدروژن و کربن در همان زمان به عنوان وجود دارد باید یک لایه ضخیم از هلیم در بین آن ممنوع است. زمانی که ما در آن هیچ معنی ندارد.”

سفید کوتوله ستاره هستند که مانند خورشید ما اما باید پس از ریختن لایه های خود و قرارداد. ترین کوتوله سفید هستند و نیمی را به عنوان گسترده ای به عنوان خورشید ما است. به تازگی کشف کوتوله سفید وزن 1.14 خورشیدی توده اما دارای یک قطر دو سوم اندازه زمین است.

سفید کوتوله های مدار کهکشان راه شیری سریع تر از جوان سفید کوتوله و خاص این کوتوله سفید است که در مدار کهکشان ما بسیار سریع و با وجود به دنبال نه همه آن.

پیری ستاره مختصات مجبور ستاره شناسان به آمده تا با یک توضیح دیگر برای منشاء آن.

“ما یک ترکیب است که ما نمی تواند توضیح دهد که از طریق عادی تکامل ستاره ای یک جرم دو بار به طور متوسط برای یک کوتوله سفید و یک حرکتی سن بزرگتر از آن استنباط از خنک کننده” جین یا مشروب هلندی گفت. “ما کاملا مطمئن شوید که چگونه یک ستاره به شکل یک کوتوله سفید و نباید این کار را انجام. تنها راه شما می توانید آن را توضیح دهید که اگر آن تشکیل شد از طریق ادغام دو کوتوله سفید.”

مدل قبلا پیش بینی ادغام دو کوتوله سفید اما اکثر پیش بینی یک کوتوله سفید به بزرگتر از دیگری است. دانشمندان تخمین می زنند خاص این کوتوله سفید ایجاد شده توسط ادغام دو اندازه مشابه کوتوله سفید.

به عنوان یک ستاره گسترش قبل از انقباض آن شروع بلع تا دوم. امواج گرانشی تولید شده توسط تعامل بین دو ستاره باعث مدار خود به کوچک شدن و در نهایت تبدیل به یکی.

ادغام فرایند راه اندازی مجدد فرایند خنک کننده که ممکن است توضیح دهد که چرا این ستاره عظیم است که بسیار قدیمی تر از آن به نظر می رسد. ستاره شناسان تخمین زده ادغام شروع تقریبا 1.3 میلیارد سال پیش.

“وجود ندارد که بسیاری از کوتوله سفید این وجود بیش از شما انتظار می رود برای دیدن که حاکی از آن است که برخی از آنها احتمالا تشکیل ادغام” جین یا مشروب هلندی گفت. “در آینده ما ممکن است قادر به استفاده از یک تکنیک به نام asteroseismology برای یادگیری در مورد کوتوله سفید اصلی ترکیب از آن ستارگان ضربان خواهد بود که یک روش مستقل تایید این ستاره تشکیل شده از ادغام است.”

دانشمندان شگفت زده شدند که چنین عظیم ادغام بین دو پیری ستاره نیست در نتیجه یک ابرنواختر. با بررسی که چرا این دو نمی میرند مواد منفجره مرگ محققان ممکن است قادر به دست آوردن بینش جدید را چگونه و چرا برخی از سیستم های ستاره ای را به ابرنواختر مرحله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>