‘عظیم’ فروش حیاط شنبه در نشست آکادمی به نفع معلم با نادر سفت شخص سندرم’

سالت لیک سیتی — مانند بسیاری از, یوتا, مربیان, نشست آکادمی معلم آموزش و پرورش ویژه Ravien پارسونز نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به کلاس درس در ماه اوت است.

برای انجام این کار او نیاز به جمع آوری $30,000 به خرید با استفاده از صندلی چرخدار در دسترس ون بنابراین او می تواند رفت و آمد به مدرسه و به طور کامل به شرکت در زندگی است.

در روز شنبه ساکنان شهرستان دریاچه نمک را به یک فرصت برای کمک به او در رسیدن به هدف خود را با خرید در چه سازمان توصیف به عنوان یک جامعه عظیم فروش حیاط جمع آوری کمک برگزار می شود از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر در نشست آکادمی 1940 W. 14400 جنوبی در بلافدل.

“من امیدوار هستم که ما جمع آوری پول به اندازه کافی برای او را به عقب و جلو. من به او نیاز در مدرسه” گفت: اجلاس آکادمی اصلی دیانا برانتلی.

پارسونز آموخته مدرسه برای 10 سال آغاز شده و در نشست آکادمی سال گذشته است. او با این نسخهها کار با کودکان خفیف و متوسط معلولیت در کلاس چهار طریق شش در این مدرسه منشور عمومی که در خدمت حدود 500 دانش آموزان پیش دبستانی از طریق کلاس ششم.

“او تازه به مدرسه ما در این سال و ما فقط هیجان زده به او. او با استعداد و با استعداد مربی” Brent گفت.

در اوایل سال جاری پارسونز تشخیص داده شد با سفت شخص سندرم نادر نادر, اختلال عصبی, با ویژگی های یک بیماری خود ایمنی است.

این سندرم مشخص نوسان سفتی عضلانی در بدن تنه و اندام ها و افزایش حساسیت به محرک مانند سر و صدا را لمس کنید و پریشانی عاطفی است که می تواند مجموعه ای خاموش اسپاسم های عضلانی به گفته موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی.

پارسونز آغاز سال تحصیلی قوی, اما در ماه نوامبر “من شروع به گرفتن واقعا ضعیف است.”

او نیاز به انجام به بالا و پایین پله ها از خانه خود را. در حالی که او با استفاده از واکر و عصا اما او اغلب سقوط کرد.

“کریسمس من قادر به راه رفتن بسیار در همه,” او گفت:. هنگامی که او را به مدرسه بازگشت از تعطیلات زمستانی او نیاز به یک صندلی چرخدار قدرت است.

در ابتدا او بود براش وام بگیرم از یک صندلی چرخدار قدرت شرکت که او قادر به استفاده در محل کار. اما آن را تا به حال به ماندن در مدرسه او را به خاطر خانواده اش تا به حال به هیچ وجه به آن حمل و نقل به و از خانه است.

پس از او تشخیص داده شد با سفت شخص سندرم در ماه مارس او را بیمه مجاز به خرید یک صندلی چرخدار قدرت است.

“این واقعا خوب است, اما آن را واقعا سنگین,” او گفت:.

در حال حاضر او نیاز به یک ون به طوری که او می توانید استفاده کامل از صندلی خود و با موفقیت بازگشت به کلاس درس بدون نیاز به تکیه بر خانواده او را برای سواری و از مدرسه.

اگر چه او شده است در مدرسه فقط یک سال پارسونز گفت: او احساس حمایت از کارکنان به خصوص برانتلی که 27 سال به تصویب رسید که فیزیکی و شناختی معلولیت و با استفاده از یک صندلی چرخدار.

“من بوده ام با برکت دانش و درک خود را چون روز من نشان داد تا با قدرت صندلی بعد از کریسمس استراحت او دریغ نکنید می گویند:” پس چگونه ما می تواند همه چیز را برای شما کار می کنند? آنچه که ما نیاز به انجام در کلاس درس خود را به تنظیم مجدد همه چیز به طوری که شما می توانید به نوبه خود در اطراف؟’ من فکر می کنم که شگفت انگیز بوده است, زیرا من می دانم که وجود دارد که در آن شرایط کارفرمایان را درک نمی کنند و نمی سعی کنید برای کمک به, و او واقعا است” پارسونز گفت.

آن برانتلی که پیشنهاد برگزاری فروش حیاط در مدرسه. آخر هفته گذشته Parsonses برگزار شد فروش حیاط در خانه خود در ایالت یوتا کانتی اما روز شنبه حاکی از فروش به بزرگتر و بیشتر قابل رویت به این دلیل که مدرسه درست کردن ردوود جاده ها است.

“من بسیار امیدوار و من واقعا هیجان زده هستم. من امیدوارم که مردم را بیشتر موارد برای رفتن به حیاط فروش. همه ما معلمان را امضا کرده اند تا برای اجرای فروش حیاط آورد و برخی از اقلام و آب در دست. ما فقط تلاش به جلو و با هم و به هر چیزی که ما می تواند برای او,” او گفت:.

Brent گفت: تجارب پیر با دختر جوان معلول به او کمک کرد تا درک انواع تسهیلات پارسونز مورد نیاز در محل کار.

او در کلاس درس است که در طبقه دوم این مدرسه که در دسترس است توسط آسانسور. هنوز, آن طول می کشد عمل به یاد بگیرند که چگونه به مانور صندلی چرخدار الکتریکی. در اوایل او خراشیده دیوار و دندانه دار آسانسور کابین چرا که او عادت به ابعاد صندلی چرخدار خود را.

“شما می دانید خوب و خوب است که Ravien انجام همه چیز را او احتمالا می تواند به حفظ استقلال و نمی شود یک بار بر روی کسی. بنابراین اگر او می تپد تا من دیوار و خش من, آسانسور, من فقط به خنده. آن را برای رفتن به خوب است. این زندگی است. این واقعیت برای او و آن را به اندازه کافی بد است که او نیازی به عذر خواهی برای denting دیوار توفنده به آسانسور. من خوشحال هستم این دیوار که در حال دندانه دار. من خوشحال هستم این آسانسور که خراشیده شدن. من افتخار می کنم که معلم من. من خوشحالم که او با من,” او گفت:.

پارسونز دیگر مسائل مربوط به سلامت مانند دیابت نوع 1 و او تحت عمل بای پس معده برای درمان gastroparesis یک بیماری است که در آن معده نمی تواند خالی خود را از مواد غذایی در مد نرمال ساخته شده است که آن را به طور قابل توجهی بیشتر به چالش کشیدن برای مدیریت دیابت است.

پس از آن تشخيص سفت شخص سندرم که بیشتر پیچیده زندگی خود را.

“من یاد گرفته ام که من یک مقدار زیادی از چیزهایی برای اعطا مثل من استقلال است. من همیشه سخت سر. من کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش ویژه و من تحت فشار قرار دادند خودم خیلی سخت است. فقط می تواند به توقف و نمی شود قادر به از طریق فشار و رسیدن به چیزهایی که من فکر کردم فقط روزمره و عادی چیزهایی که واقعا فروتن من به بیشتر کمی بیشتر مهربان و درک افراد دیگر با چالش هایی چون من فقط همیشه ‘قرار دادن سر خود را و آن را انجام,’,” او گفت:.

با کمک از جامعه مدرسه و حمایت مداوم از کمک به امید زندگی می کنند که با کمک جامعه مبتنی بر جمع آوری کمک های مردمی برای مردم با پزشکی برآورده نشده و مربوط به هزینه های پارسونز امید او قادر خواهید بود برای رسیدن به هدف جمع آوری اعانه و قادر به خرید یک ون قبل از مدرسه شروع می شود. کمک برای کمک به امید زندگی می کنند از معافیت مالیاتی برخوردار هستند.

“من بسیار هیجان زده هستم. امیدوارم همه این COVID مسائل آرام و با ما می توانید برای رفتن به کلاس و دیدن بچه های ما” پارسونز گفت.

“آن را به خوبی برای دیدن آنها به صورت چهره به چهره و ببینید که آنها خوب بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de