استاد باغبان: چگونه لاله ها به شکوفه و چه در مورد کنه های عنکبوتی در پیچک

س: چند سال پیش من کاشته بسیاری از نرگس لامپ در اطراف حیاط. هر بهار آنها خواهد آمد و شکوفه مانند دیوانه قبل از رفتن خفته برای بقیه سال. در بهار گذشته اما من تو را دیدم بسیاری از سالم, سبز, برگ, اما بدون گل. چگونه می توانم آنها را به شکوفه دوباره ؟

A: اگر شما لاله ها نگاه سالم در غیر این صورت ممکن است زمان به حفاری و تقسیم آنها. ریشه ازدحام گرفتگی سبک خود را!

اگر گیاهان در حال حاضر به بیرون آمدن از خواب اجازه دهید آنها را برگ و رشد می شود. هنگامی که برگها شروع به خشک شدن و پژمردگی شما می توانید به آرامی بلند کردن ریشه ها از خاک با استفاده از حفر چنگال.

حذف هر بزرگ و درشت خاک و شکستن از هم جدا ریشه ساختار. معمولا شما می توانید بگویید که در آن برای جدا کردن قطعات. این بخش را می توان با توجه به دور و یا کاشته.

س: من تا به حال برخی از زیبا پیچک در حال رشد در داخل اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را در حال مرگ. من شده است با آبیاری آن به طور منظم اما این برگ نگاه کسل کننده و تاپیک خوب بافته شده در اطراف برگ و ساقه. آنچه که اتفاق می افتد و وجود دارد چیزی است که من می توانید انجام دهید برای نجات من گیاه ؟

یک: کنه های عنکبوتی مشترک آفات از گیاهان در محیط داخلی به خصوص در آب و هوای خشک. آنها بسیار کوچک و تکثیر بنابراین جزئی آلودگی می تواند تبدیل به یک مشکل عمده تقریبا یک شبه.

کنه های عنکبوتی رشد در خشک, گرد و خاکی, شرایط, بنابراین مطمئن شوید که گیاه خود آب نیست تاکید کرد. حذف هر برگ آسیب دیده و/یا شاخه و حذف برگ افتاده از پایین گلدان. استفاده از یک بطری اسپری با آب مقطر به آرامی غبار گیاه یک یا دو بار در روز است.

اجتناب از استفاده از broad-spectrum حشره کش ها به دلیل این آسیب حشرات درنده که جشن کنه. اگر ظهور کنه, درمان با حشره کشی صابون یا باغبانی نفت باید به مراقبت از مشکل است.

س: من در بر داشت برخی از عجیب و غریب به دنبال قهوه ای سازه ها در اطراف حیاط. آنها حدود یک اینچ طولانی چهارم از یک اینچ گسترده و آنها فقط به نظر می رسد در اواخر پاییز گذشته. برخی از آنها گیر کرده به من خاک رس گلدان و برخی از آنها گیر کرده به من دیوارهای خارجی. آنها چه هستند و من باید خلاص شدن از آنها ؟

یک: این اخوندک دعا تخم مرغ موارد است. آنها را می توان در سطوح عمودی در پناه مکان های اطراف باغ.

در اواخر پاییز زن آخوندک خواهد mate با خوردن بسیار کوچکتر نر هر چند نه لزوما در آن منظور.

در چشمگیر, اما هولناک, جفت گیری, مراسم, مرد را بارور زن تخم مرغ در حالی که او خورده است. گاهی اوقات او می تواند شروع به جفت گیری, بعد از سر او پاره شده است و خورده است.

دعا mantises در نظر گرفته نمی شوند مفید شکارچیان به دلیل خوردن آنها هر دو خوب باگ ها و اشکالات بد. برخی از بزرگتر mantises حتی جشن در مارمولک, جوندگان و پرندگان کوچک است.

من ترجیح می دهم به ترک آنها را به تنهایی زیرا آنها جذاب حشرات و خوردن آنها به اندازه کافی آفت حشرات مفید باشد.

همچنین به یاد داشته باشید که برخی از بیچاره مرد آخوندک خود را از دست داده سر را که تخم مرغ ساس ممکن است به طوری که برخی از احترام!

باید باغبانی سوالات ؟ ایمیل gardening@scng.com.


به دنبال بیشتر باغبانی راهنمایی کنید ؟ در اینجا چگونه برای تماس با استاد باغبان برنامه در منطقه شما.

لس آنجلس

mglosangeleshelpline@ucdavis.edu; 626-586-1988; http://celosangeles.ucanr.edu/UC_Master_Gardener_Program/

اورنج کانتی

ucceocmghotline@ucanr.edu; 949-809-9760; http://mgorange.ucanr.edu/

Riverside County

anrmgriverside@ucanr.edu; 951-683-6491 ext. 231; https://ucanr.edu/sites/RiversideMG/

سن برناردینو کانتی

mgsanbern@ucanr.edu; 909-387-2182; http://mgsb.ucanr.edu/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر