مادر Dei مدیر ورزشی Tia مزا می پذیرد مقابل دفتر با موقعیت آریزونا شغالها

مادر Dei مدیر ورزشی Tia مزا استعفا داد و پذیرفته شده در مقابل دفتر با موقعیت آریزونا شغالها از NHL, او گفت:.

مزا در سال چهارم به عنوان مدیر ورزشی در مادر آلما گفت: او را به عنوان شغالها’ معاون رئیس جمهور از مشارکت شرکت.

“من بسیار هیجان زده در مورد ماجراجویی های جدید و فرصت های جدید … (و) چالش های جدید,” او گفت: در CIF-SS باز بخش دختران و پسران بسکتبال فینال در ساحل طولانی دولت است. “(من) از دست, صفحه اصلی. مادر Dei است و بوده است.”

مزا شد یک ستاره سافتبال پارچ برای مدرسه که رفت و برای تبدیل شدن به یک آمریکایی در واشنگتن است.

به عنوان مدیر ورزشی او نظارت Mater Dei گرفتن دو قهرمانی در فوتبال (2017-18) یک نیروگاه دختران والیبال, برنامه و موفقیت اورنج کانتی ورزشکار زن سال Kelli Godin.

مزا نیز یکی از چهره های کلیدی در تثلیث لیگ میزبانی رسانه های روز برای بیس بال و سافت بال و بسکتبال و فوتبال و ایجاد یک فوتبال ویترین رویداد.

قبل از تبدیل شدن به مدیر ورزشی در ماده Dei او به عنوان مدیر پذیرش و بازاریابی و روابط رسانه ای و مربی و سافتبال در مدرسه. او سافتبال تیم اسیر CIF-SS Division 1 عنوان در سال 2016.

با آریزونا او را دوباره با سابق Mater Dei جمهور پاتریک مورفی در حال حاضر رئيس جمهور از عملیات کسب و کار برای سازمان است.

مزا آخرین روز مادر Dei خواهد بود مارس 13. جایگزین او خواهد شد توسط جری Campeau مدرسه سابق بسکتبال, مربی است که یک معاون در مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>