• مادر Dei گارد Camryn Kiernan مرکز نگه می دارد به دوباره بجای اول برگشتن به عنوان Bishop Gorman گارد عالیه بیگ چپ و گارد Asya بیگ, حق, سعی کنید به گریبان توپ در دور نایک اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • مادر Dei گارد الهام Frescas راست قرار می دهد تا یک شات توسط Bishop Gorman به جلو Adrianna سلگدو سمت چپ یک نایک اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مادر Dei گارد Caia Elisaldez درایوهای گذشته Bishop Gorman گارد Bentleigh Hoskins به نمره یک سبد در نایک اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • مادر Dei گارد Soleil Montrose, چپ, طول می کشد بیش از یک شات Bishop Gorman به جلو Adrianna Salgado, سمت چپ, در نایک اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • مادر Dei مربی کوین Kiernan هدایت این تیم برابر Bishop Gorman در نایک اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • Cutline می رود در اینجا در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • مادر Dei به جلو جیمی مک کی راست قرار می دهد فشار بر Bishop Gorman گارد Asya بیگ سمت چپ در نزدیکی پایه در طول نایک اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • مادر Dei گارد بروک Demetre سمت چپ کاغذ برداشته ارتجاعی در مقابل Bishop Gorman گارد Asya بیگ, حق, در, Nike اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • مادر Dei گارد Lani, سفید, مرکز بلاک شات به دست Bishop Gorman گارد Bentleigh Hoskins, سمت چپ, در نایک اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • مادر Dei گارد بروک Demetre چپ باعث می شود یک حرکت گذشته Bishop Gorman به جلو Adrianna سلگدو راست به نمره یک سبد در نایک اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • مادر Dei گارد بروک Demetre گربس سست توپ به او می افتد به کف و به نظر می رسد برای تصویب به هم تیمی در طول نایک اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • مادر Dei گارد Camryn Kiernan راست با یک دست بر روی توپ را وادار Bishop Gorman گارد اردن Kruljac به از دست دادن کنترل در نایک اغراق در سانتا آنا در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


سانتا آنا مجموعه ای از خسته کننده موانع در راه ایستاده بود از مادر Dei دختران تیم بسکتبال و یک پیروزی تاریخی در نایک اغراق در شب جمعه. بیماری های گردش و جوان Bishop Gorman تیم ملی بودند wreaking ویران در کانون توجه بازی است.

برتر پادشاهان نیاز به برخی از ثابت بازی اگر آنها می خواستند برای به دست آوردن مربی کوین Kiernan خود 800th حرفه پیروزی به عنوان یک مربی بسکتبال.

او همسفری دوستان برای چهار سال گذشته وارد در سمت راست نشانه.

Kiernan ارشد دختر, Camryn Kiernan دو کلید 3-اشاره گرها در نیمه اول و یک سرقت در سه ماهه سوم به ارائه ثبات در تعریف نقش.

پشت سر هم به باز سه ماهه چهارم در زمان مراقبت از بقیه.

مادر Dei گل اول 11 امتیاز از دوره نهایی و در نهایت اعزام نوادا نیروگاه Bishop Gorman 61-46 به Kiernan دیگری مربیگری نقطه عطف

60 سال پیر شد دختران اولین مربی در تاریخ کالیفرنیا برای رسیدن به 800 پیروزی.

“این بدان معنی است بسیاری (به او) به خصوص با داشتن یک دختر در تیم” Camryn Kiernan گفت از پدرش که او نیز مربی در لا کوئینتا و تروی. “من خوشحالم که من رو برای انجام این کار با او.”

این کنکوردیا-محدود Kiernan بازی تقریبا 20 دقیقه و بیشتر اجتناب گردش که گرفتار هر دو تیم. اما او نیز ساخته شده او سهم نقش در مسیر به هشت امتیاز.

او باز بازی با 3-اشاره گر و غرق دیگری با حدود 20 ثانیه در این نیمه به کراوات نمره در 21.

در سوم او ساخته شده یک سرقت که منجر به جدایی و دو ساخته شده رایگان می اندازد. مادر Dei را ترکیبی از Kiernan الهام Durazo-Frescas (12 امتیاز سه 3-اشاره گر) بروک Demetre (14 امتیاز و هشت ریباند) و Anaya جانسون در ترکیب برای رفتن 8 8 از خط ناپاک در این دوره است.

“کم قدرت او ثبات” مربی Kiernan گفت. “او قصد ندارم به شما ضربه ای دور با سرعت و یا سرعت اما او همه چیز خیلی خوب است. شاخه های توپ خوب است. نقش دفاع خوب. یک هم تیمی. او ثابت است.”

و در یک شب که در آن Bishop Gorman مجبور 25 گردش و پادشاهان از طریق بیماری که ثبات بود و بخش بزرگی از برنده شدن در معادله است.

مادر Dei (25-2) 18 رتبه در کشور منجر 39-34 ورود به دوره نهایی اما سخت تر آن full-دوره مطبوعات به جرقه پشت سر هم.

پادشاهان دو سبد کردن سریع گردش تحت Gaels’ سبد و دربسته در محیط این 11-0 اجرا 3-اشاره گر توسط آنا برادلی که از آن ساخته شده 50-34.

مادر Dei مجبور 29 گردش و شش چهارم-دوره امتیاز از Soleil مونترو.

“آنها می دانستند که آنها تا به حال به بازی بهتر” مربی Kiernan گفت. “به جای بازی بزرگ برای 32 دقیقه آنها تا به حال به حداقل هشت. … ما می دانیم که ما باید بهتر چهارشنبه (علیه JSerra).”

اما برای مادر Dei پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری که روز خاص خواهد بود بدون توجه به نتیجه. آنها را دوباره همسفری و از ت دی را گرامی سنت برای چهار سال است.

“این یک تجربه بزرگ گفت:” مربی Kiernan که همسر کریستین خواهد مربی Camryn در کنکوردیا. “به عنوان یک پدر من به عقب نگاه کنید که در آن برای همیشه لطفا برای. آن را غیر قابل تعویض است.”

مادر Dei شمارش آن نعمت جمعه. پادشاهان دعا برای Kobe Bryant, دخترش, Gianna و دیگر قربانیان سقوط هلیکوپتر.

Kiernan همچنین ابراز قدردانی خود را پس از رسیدن به شماره 800. او قدردانی خود را دستیار مربیان و اعتبار خود را در گذشته و حال حاضر بازیکنان. اما او به نظر می رسید کمی غیر قابل تعویض خود را.

او و همسرش هشتم-گریدر, دختر, Devyn خواهد شد که یک دانشجوی سال اول بازیکن بسکتبال در ماده Dei سال آینده. او می پوشد اندازه 11 کفش و چابک با توجه به Camryn.

و انگار پنجم کلاس دختر Kaidyn که هم بسکتبال بازی می کند. پدر در حال حاضر او را “شدید”.

“من قصد ندارم در هر نقطه” مربی Kiernan گفت: با خنده. “از کجا می توانم بروم ؟ هیچ جایی برای رفتن تا زمانی که آنها به من (اینجا).”

Carpool پوشش داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de