مادر Dei از دست می دهد به نیروگاه سیرا دره عمیق و باریک در بخش پسران بسکتبال نهایی

  • مادر Dei را ویلهلم Breidenbach مجبور است به passs توسط Sierra دره عمیق و باریک دفاع در طول CIF-SS باز بخش قهرمانی بازی در والتر هرم در ساحل طولانی در جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

  • مادر Dei را Devin Askew هل گذشته سیرا دره عمیق و باریک دفاع و نمرات دو در طول CIF-SS باز بخش قهرمانی بازی در والتر هرم در ساحل طولانی در جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • مادر Dei را Devin Askew نمرات دو در طول CIF-SS باز بخش قهرمانی بازی برابر سیرا دره عمیق و باریک در والتر هرم در ساحل طولانی در جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


ساحل طولانی — مادر Dei نیاز به ساقه به خوبی به ضرب و شتم سیرا کنین اما نمی از دست داده و به Trailblazers 59-48 در CIF-جنوب بخش باز بخش پسران مسابقات قهرمانی بسکتبال بازی جمعه در والتر هرم در لانگ بیچ دولت است.

مادر Dei (25-7) بود 17 برای 47 از طبقه 36 درصد است. پادشاهان بودند 5 21 3-اشاره گر به صورت 24 درصد است.

“ما 3-نقطه عکس نمی گیرند” گفت: Mater دی مربی گری McKnight “و ما نیاز به آنها را به سقوط به یک فرصت است.”

ویلهلم Breidenbach شد Mater دی بهترین و سازگار ترین بازیکن جمعه. Breidenbach یک 6-پا-9 junior, حال تیم اوج از 18 امتیاز و 14 ریباند با دو مسدود شده عکس. تاریخ و گارد نقطه Devin Askew که متعهد به کنتاکی 15 به ثمر رساند نقاط بلکه متعهد شش گردش در برابر سیرا دره عمیق و باریک, سریع توپ-هاوکینگ دفاع.

Ziaire ویلیامز 6-8 ارشد به جلو led سیرا کانیون (28-4) با 23 امتیاز. ویلیامز انتقال از نوتردام از شرمن اوکس که تا به حال به نشستن نیمه اول فصل به دلیل انتقال, قوانین بود 8 برای 16 از طبقه ساخته شده و هر دو از 3 نقطه تلاش است.

ویلیامز که در دانشگاه استنفورد و USC در میان گزینه های بالا تا کنون می تواند پرش و رسیدگی به توپ.

“او می تواند بازی در هر نقطه” شگفت زده McKnight.

ارشد 6-6 گارد ضربه فیلم های پورنو کار, بوستون, یک کنتاکی signee گل 16 امتیاز با تیم بالا نه ریباند برای Trailblazers.

در ادامه فصل برای هر دو تیم هفته آینده با CIF جنوب کالیفرنیا Regionals. براکت برای regionals منتشر خواهد شد یکشنبه. تمام هشت باز تقسیم تیم ها به طور خودکار واجد شرایط برای دولت مسابقات است.

مادر Dei ازمایش کرده 46-39 رفتن به سه ماهه چهارم. پادشاهان به ثمر رساند و تنها دو امتیاز از طریق چهار و نیم دقیقه از چهارم تا حد زیادی کاهش شانس خود را برای یک رالی.

نیمه اول به دنبال انتظارات: Sierra دره تلاش برای سرعت بخشیدن به سرعت در حالی که مادر Dei تکیه بر آن نیمه دادگاه جرم با مقدار زیادی از عبور از صفحه نمایش و کاهش.

سیرا دره هرگز trailed در نیمه اول. از پیشگامان گل در هفت بازی اول نه امتیاز. پادشاهان گرفتار 13-13 در 3-اشاره گر توسط 6-10 junior هریسون Hornery. بوستون در پاسخ با 3 و پیشگامان بود و 16-13 سرب در سه ماهه پایان.

ویلیامز باز سه ماهه دوم با سرقت و غوطه دادن و همین لحظه بعد به فشار سیرا دره منجر به 27-22. Breidenbach ساخته شده دو 3s در سه ماهه به نگه داشتن پادشاهان نزدیک است. سیرا دره عمیق و باریک بود 33-27 شود در حاصل کار دو تیم.

مادر Dei ساخته شده 10 از 23, نیمه اول, عکس برای 44 درصد است. پادشاهان بودند موثر در 3 نقطه تلاش می کند در نیمه اول رفتن 3 11. دور Breidenbach 2-برای-3 در 3 نقطه عکس و بقیه تیم بود 1 به 8 در پشت قوس.

سیرا دره عمیق و باریک بود 13 28 از کف در نیمه, برای 46 درصد و 3 به مدت 5 بر 3-اشاره گر. از پیشگامان ساخته شده تنها سه در نیمه اول با گردش به مادر Dei شش.

مادر Dei از دست داد به سیرا دره 83-73 در سال گذشته CIF جنوب کالیفرنیا Regionals باز کردن بخش بازی مسابقات قهرمانی. در سال 2018 CIF-اس اس باز, بخش نهایی, مادر Dei ضرب و شتم سیرا دره 55-53 در هرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>