مادر Dei سافتبال بازدید دانا تپه در بازکن فصل


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


چشمه دره — مادر Dei را Sean Brashear نمی تواند خواسته اند برای خیلی بیشتر از خود پادشاهان در اولین بازی خود به عنوان تیم سر مربی.

پادشاهان رتبه شماره 2 در ثبت نام را اورنج کانتی فصل 10 صفحه جمع آوری شده و هفت بازدید کردم و شش shutout نوبت از پارچ جولی گوستاو در پیروزی 8-0 بیش از شماره 10 دانا تپه در یک nonleague بازی روز پنج شنبه در چشمه دره ورزشی پیچیده است.

بازی فصل باز کن برای مادر دئی.

“همه این است که همیشه هیجان زده برای بازی اول خود” Brashear گفت. “بدیهی است که با من از بودن در اینجا یک مربی جدید برای آنها فکر می کنم آنها احساس کردند که آنها می خواستند به انجام برخی از خوب برای من که یک چیز خوب.”

پنج hitters در صف اختصاص تمام هفت از ماده Dei را بازدید و پادشاهان را هدر ندهید هر زمان اجرا می شود برای گوستاو.

یک leadoff پیاده روی از Anika Ewert در پایین برای اولین بار بود که به دنبال یک از امیلی Adkison و سپس خطا در بارگذاری پایگاه برای پاکسازی hitter وظیفه Natellie مارشال. او به طور خاص در دو اجرا می شود به پادشاهان 2-0 منجر شود.

مادر Dei اضافه شده سه اجرا می شود در سوم و چهارم

مارلین فریدمن و مارشال و سپس شکست با بازی باز با RBI مجرد در ششم.مارشال رفت و 2 به 2 با سه RBIs و اجرا به ثمر رساند.

“این خوب بود برای دریافت در هیئت مدیره اولیه و نمره اجرا می شود برخی از” گفت: Brashear, که در خدمت به عنوان دستیار در چین و روزولت قبل از مصرف بیش از در ت دی.

Ewert تا به حال دو جنبه و دو اجرا می شود به ثمر رساند و شماره 3 hitter وظیفه مارلین فریدمن رفت 2 به 4 با یک RBI و اجرا به ثمر رساند.

مجرد از جکی Stilwell و پیپر Tago در صفحه اول قرار داده دونده در اول و دوم با یک نفر برای دانا تپه (0-4). اما گوستاو بازنشسته دو بعدی hitters به خارج از جم.

گوستاو داد تا دو تک ضربه دوم و دو از پیاده روی در سوم و سپس تن به تن کامل سه نوبت.

“روز افتتاحیه … کمی از اعصاب” گوستاو گفت: از اولین زمین باز یافته. “من واقعا مورد اعتماد من دفاع. آنها پشت سر من بود و رفتن آنها به بازگشت من و جرم را تازه امروز. من به همه اعتبار به تیم من است.”

مورگان مک کانل تن به تن هفتم برای مادر Dei و پس از اجازه می دهد دو تک آهنگ و پیاده روی خمیر به بار پایگاه های او بازنشسته دو بعدی hitters برای حفظ shutout.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر