مت Andriese هل نقطه در فرشتگان با چرخش بدون گل تفرج

بازی: فرشتگان داد تا پنج اجرا می شود در هشتمین دور از 7-3 دست دادن به Milwaukee Brewers در روز یکشنبه در خانواده آمریکایی در زمینه Maryvale. دیگر فرشتگان ” تقسیم-تیم ملی غلبه اولیه شش-اجرای کسری به کراوات Cincinnati Reds 8-8 در اوندیل Ballpark. این است که روز سوم در یک ردیف فرشتگان تا به حال حداقل یک کراوات.

تبادل گزارش: در Maryvale, RHP مت Andriese تن به تن بدون گل چهار نوبت در برابر بسیاری از تخمیر’ به طور منظم صف. Andriese مورد نیاز فقط 37 زمینهای برای دریافت از طریق نوبت بنابراین او انداخت یکی دیگر از 30 در اغل گاو یا حشم پس از او آمدند از بازی. Andriese که در حال اجرا برای یک نقطه در فرشتگان چرخش اجازه داده است یک اجرا در نه نوبت در این بهار. “من احساس می کنم بزرگ” Andriese گفت. “من آماده هستم برای فصل شروع صادقانه میگویم.” Andriese همچنین گفت که او مشغول به کار شده است به اضافه کردن یک نوار لغزنده خود را به عنوان چهارمین زمین در بهار امسال. … RHP Keynan میدلتون داد تا یک جفت از homers به friz و اورلاندو Arcia در زمین باز یافته کار می کنند. منچستر مجاز است چهار homers در پنج نوبت در این بهار. … LHP Ryan Buchter کار بدون گل زمین باز یافته. او نه اجازه اجرا در پنج نوبت در این بهار… RHP مایک Mayers سخت تن به تن بدون گل زمین باز یافته ضربه 98 مایل در ساعت در رتبه بندی تفنگ رادار. … RHP Kyle کلر وارد شده در هشتم با 3-2 سرب و پایگاه های لود شده و هیچ استراحتی. او را زده دو راست hitters اما پس از آن داد تا سه مستقیم بازدید اجازه می دهد پنج اجرا می شود. سه اجرا شد و به متهم RHP Taylor Cole, که تا به حال راه می رفت پایگاه بارگذاری شده است. … در گودیر, JC رامیرز داد تا چهار اجرا در دو نوبت.

هدف قرار دادن گزارش: در Maryvale تیلور بخش تا به حال یک جفت از تک یکی از آنها فشار bunt. بخش گل فرشتگان ” برای اولین بار اجرا مت Thaiss رسید. … در گودیر Arismendy Alcantara آمار دوم خود را با هومر از این یکی در برابر ترور Bauer. Alcantara شد اولین فرشتگان بازیکن به آمار چند homers این بهار. Alcantara است 10 برای 22 این بهار. … چند نوبت بعد مایکل ارموسییو ٬ سونورا آمار دوم خود را با هومر از بهار. ارموسییو ٬ سونورا بازگشت از دست رفته نزدیک به یک هفته با درد مفصل ران. … Jordyn Adams یکی از فرشتگان’ چشم انداز بالا بود دو اجرا ، … ارمیا جکسون بود که 2 به 2 با RBI. جکسون, 19, بازی های برگزار شده است در چهار لیگ بزرگ نمایشگاه اما کسانی که خود بازدید. … و فرشتگان را به ثمر رساند و چهار اجرا در نهم برای مساوی کردن بازی.

دفاع گزارش: در Maryvale ، 3B آنتونی رندن شارژ آهسته غلتک و یک barehand وانت به بیرون پرتاب دونده برای اولین بار در. … C جیسون کاسترو تا به حال به تصویب توپ. … در گودیر رامیرز سابقه یک comebacker بین پاهای خود را کردم و در اولین.

بعدی: فرشتگان (LHP اندرو هینی) در مقابل دریانوردان (LHP لوگان آلن), 1 p. m. PT تمپه دیابلو ورزشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im