مت بیتی باید مناسب و راحت در داجرز ” نیمکت

گلندیل, Ariz. — پس از پیدا کردن راه خود را به 99 بازی به عنوان یک تازه کار در سال گذشته مت بیتی باید یک سطح معینی از آسایش در مورد جای خود را در داجرز ” قصد دارد در این فصل است.

نوچ.

“منظورم این است که شما فقط نگاه همه بچه ها در این محل باشگاه وانجمن. 40-man که ما فوق العاده عمیق بنابراین شما هرگز واقعا راحت” بیتی گفت. “شما همیشه در حال اثبات این است که شما تعلق دارند و باید وجود داشته باشد. بنابراین برای من, آن هم فقط اثبات می کند که تعلق دارم و بیرون رفتن وجود دارد و بازی بازی من است.”

بیتی را بازی فصل گذشته خوب بود به اندازه کافی برای یک .265 به طور متوسط نه خانه اجرا می شود و 46 RBIs با .775 OPS. از نه rookies های که ساخته شده خود را در لیگ آغاز بکار در 2019, بیتی به نظر می رسید بیشتر بدون موج در محیط جدید خود – منعکس شده در یک .379 (25 66) متوسط با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت.

“من فکر می کنم نکته اصلی این است که او یک روش بسیار ساده و نوسان است. که یک بخشی از آن” داجرز مدیر دیو رابرتز گفت. “او قادر به درک لیگ تبادل تا آنجا که به رویکرد طرف از همه چیز. اما آن را بسیار ساده وانیلی راه حمله به چیزهایی است که لزوما چیز بدی نیست.

“من فکر می کنم درک که او به عنوان یک hitter وظیفه – یک مرد که می تواند خوب در خفاش و آمار خط درایوهای – که همه ما باید از او.”

داجرز در واقع درخواست کمی بیشتر از بیتی این بهار. او کار کرده است در پایه سوم در طول مته بیشتر است و در حال حاضر دیده می شود عمل وجود دارد در کاکتوس بازی های لیگ. او در بازی وجود دارد و گاهی اوقات در سال گذشته همراه با چپ زمینه و پایه اول. کار اضافی در سوم به نظر می رسد برای بالا بردن بیتی به عنوان داجرز ” تنها چپ دست گزینه وجود دارد.

“او به نظر می رسد واقعا خوب بیش از وجود دارد” رابرتز گفت: بیتی را در موقعیت اصلی در دبیرستان و دانشگاه. “توپ می رود در دستکش و او به نظر می رسد راحت است. برای او آن را مانند دوچرخه سواری است. آن را فقط باعث می شود او را با ارزش تر و به ما می دهد گزینه های بیشتر.”

حکومت در حال گسترش فهرست اسامی به 26 در این فصل همچنین به داجرز گزینه های بیشتر در هنگام پر کردن خود را از نیمکت. بیتی خواهد به نظر می رسد که مسیر داخل یکی از آن نقاط است.

“اگر شما نگاهی به فهرستی از ما و کسانی که ما را, من می خواهم می گویند ، من می خواهم بگویم آره” رابرتز گفت. “او نشان داده که توانایی به آمده نیمکت و آمار. او نشان داده که توانایی واقعا بازی خوبی در برابر دست راست تبادل و من احساس خوبی با او دفاعی.

“بنابراین من می خواهم بگویم در داخل پیگیری است بیش از عادلانه است.”

گره گلف

کودی Bellinger بود یکی از شرکت کنندگان در چهار شنبه تمرین پس از خراشیده شدن از دوشنبه به بازی زمانی که پشت خود را محکم در اوایل کار آن روز. از دست رفته بازی به دنبال یک رویداد خیریه در TopGolf که در آن تعدادی از بازیکنان بمباران دور با باشگاه های گلف است.

تصویری از Bellinger بزرگ نوسان ساخته شده دور و سوال مطرح شده که آیا او مجروح شده بود خود را در محدوده رانندگی.

“نه. من نه” Bellinger با لبخند گفت: روز شنبه. “من حتی نمی صدمه دیده خودم. من تا به حال یک گره در پشت من دو روز پیش. من فقط چرخش امروز و آن 100 درصد است. من حتی نمی احساس می کنید هر چیزی.

“من یک تمرین کامل امروز. … شما بچه ها می توانید استفاده کنید که ‘100’ شکلک.”

Bellinger خندید خاموش ارتباط بین نوسان گلف خود را و از دست رفته روز دوشنبه بازی.

“منظورم این است که آن را حس می کند. من درک می کنم” او گفت:. “اما که بود که چنین نیست.”

رابرتز گفت: Bellinger برنامه ریزی شده است دوباره به بازی روز شنبه مقابل اوکلند است.

همچنین

ابزار بازیکن کریس تیلور تا به حال یک بهار آموزش. ابتدا یک بررسی نوسان منجر به درد ساعد راست که محدود او را برای چند روز. سپس در اولین بازی برگشت پنجشنبه گذشته او در پشت شانه چپ توسط یک زمین در طول داجرز’ بازی در برابر سرخپوستان کلیولند. تیلور سعی کردم به بازی از طریق آن, اما او از دست رفته گذشته چند بازی است و انتظار نمی رود به بازی دوباره تا جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>