حداکثر امنیت برنده $20M عربستان در جام حذفی در تعطیلات آخر هفته مسابقه اسب

2 مارس (فردا) — ستاره های آمریکایی حداکثر امنیت و نیمه شب Bisou به پایان رسید 1-2 در هیجان در پایان به مراسم تحلیف 20 میلیون دلار عربستان در جام برجسته از تعطیلات آخر هفته مسابقه اسب که نیز شاهد Ete Indien ظهور به عنوان یک بالا Kentucky Derby چشم انداز.

عربستان در جام حذفی بود و این از ویژگی های بزرگ بعد از مسابقه در King Abdulaziz دور مسابقه در ریاض. این کارت همچنین ممکن است تولید یک Kentucky Derby نامزد — یکی مستقر در ژاپن است.

همچنین در صحنه بین المللی تمساح خون خود را ادامه داد ستاره دنباله دار-مانند اجرا در استرالیا.

و گلف استریم پارک بود سهام بعد از خود را با مقدار زیادی از عمل در چمن.

اما به طور طبیعی ما در بالا شروع با:

عربستان جام

توسط هر برآورد زمینه برای اندود ثروتمندترین مسابقه خوبی بود و شایسته این جایزه با واجد شرایط خوبی دونده از جاهای دوردست به ژاپن و اروپا و دبی. اما عربستان جام اجرا در ستایش بسیار King Abdulaziz البته خاک طراحی شده بود به خود جلب آمریکایی است. پس از آن جای تعجب نیست برای دیدن سه چهار صفحه finishers نقطه از ایالات متحده آمریکا.

برای بسیاری از 1,800 متر آن به نظر می رسد Mucho Gusto باب Baffert-آموزش Pegasus جام جهانی برنده خواهد بود. اما او شروع به طول گشاد گشاد راه رفتن در اواسط کشش و lugged به مسیر onrushing حداکثر امنیت-بله بسیار حداکثر امنیت که رد صلاحیت شد, از پیروزی در 2019 Kentucky Derby.

برای چند ثانیه نگاه به عنوان اگر حداکثر امنیت دچار مشکل شد. اما اسب دوانی لوئیس Saez هدایت او در داخل خود خسته کننده رقیب و راند اول دقت شکست آمریکا دختر شوخ و جوان نیمه شب Bisou. دبی-بر اساس Benbatl لبه Mucho Gusto سوم. در عین حال یکی دیگر از آمریکا تاسیتوس پنجم بود.

برنده مربی Jason Servis به نام پیروزی “دفاع” برای Kentucky Derby mashup اما نشان داد او تا به حال یک استخوان را انتخاب کنید با Mucho Gusto را سوار Irad Ortiz جونیور Saez گفت: “که برای یک روز دیگر.”

Servis نخواهد بود بیرون کشیده شده در این سوال که آیا حداکثر امنیت را در رفتن به 12 میلیون دلار در دبی, جام جهانی, مارس 28. او گفت که او و صاحبان گری و مری غرب و ایرلندی Coolmore “بیابان,” “خواهد شد که یک کنفرانس تلفنی … و آن را از وجود دارد.” صاحبان و گفت: از آن خواهد شد Servis’ تصمیم و او گفت: آن را بر روی اسب.

عربستان استوارت آمار نیمه شب Bisou را سوارکار اسب دوانی شدن مایک اسمیت با یک تعلیق برای استفاده بیش از حد شلاق خود را. مجازات نیز شامل جریمه از 60 درصد از سهم خود را از 3.5 میلیون دلار دوم جای کیف پول — در حدود 210.000 دلار است.

سامبا عربستان دربی

کامل تخت یک کنتاکی-تربیت مبتنی بر ژاپن کلت در زمان دستور کامل در کشش اجرا از $800,000 Samba عربستان دربی, نقاشی کردن در بالای خط و برگزاری خوب به پیروزی 2 1/4 طول در پایان از 1600 متر است. Mishriff به نمایندگی از بریتانیا دوم شد و به دو دونده آمریکایی و یک دختر شوخ و جوان امیدوار کننده از دبی همه نا امید کرد.

کامل, تخت, سکس با Yutaka را تا پنجم رسید در Breeders’ Cup اطفال و سپس به ژاپن بازگشت به گزارش دوم در کمک هزینه مسابقه در کیوتو Jan. 18. عربستان دربی بود تنها دومین پیروزی خود را حرفه ای. او بسیار زود رنج قبل از روز مسابقه اما همه کسب و کار یک بار لود شده به دروازه.

را در دا بایو یک سوپر محافظ دختر شوخ و جوان که برنده گروه 3 درهم اوکس 19 طول فقط نه روز زودتر پژمرده از مشاجره به خانه هشتم, ریخته گری, شک در شانس خود را برای گروه 3 درهم دربی یک مسابقه مقدماتی برای Kentucky Derby. اما داد و بیداد کن یاتس صبح خط کلت آینده پیروزی در رایلی آلیسون دربی در سانلند پارک, گزارش چهارم و تقویت چشم انداز خود را. دیگر آمریکایی, بیلی دمپایی لا انگشتی مخصوص دوم در Breeders’ Cup اطفال چمن در پاییز گذشته به پایان رسید و هفتم شد.

“ما در حال رفتن به امارات متحده عربی دربی بعدی” را گفت. “و سپس اگر همه چیز به خوبی می رود به عنوان برنامه ریزی شده کنتاکی دربی باید یکی از گزینه های ما بعد از آن.”

این سعودي جام با حداکثر سرعت دویدن

مرکزی نیویورک نورد پایین کشش مانند یک قطار باری در حدود 1.5 میلیون عربستان جام با حداکثر سرعت دویدن استخوانی آشکار برنده ماترا آسمان در گام نهایی به نفع خود سر است. گلادیاتور پادشاه سوم قرار گرفت.

ماترا آسمان تحت Yutaka را شروع به پریدن کرد به بزرگ سرب در 1600 متر مسابقه و نگاه ها در نیمه راه پایین خط. اما Irad Ortiz جونیور به طور ناگهانی روشن afterburners در نیویورک, مرکزی, خاکستری 5-ساله پسر Tapit و او به سرعت تنگ و فاصله محوری تا وسط مسیر برای پیروزی.

قبلا متعلق به WinStar مزرعه چین اسب باشگاه و SF مسابقه و آموزش دیده توسط استیو Asmussen, New York مرکزی در حال حاضر مسابقات برای شاهزاده فیصل بن خالد. ایالات متحده خود را حرفه ای نمی شد به خصوص اوج با برنده شدن در درجه سوم مریلند با حداکثر سرعت دویدن سهام در ماه مه گذشته. قبلی خود شروع شد یک پنجم پایان در Bet on Sunshine سهام در Churchill Downs در ماه نوامبر.

$2.5 میلیون Longines چمن نقص

تماس با وزش بسیج به سرب در اواسط کشش و زد به پیروزی 2 1/2 طول در حدود 2.5 میلیون, Longines, چمن, نقص جایزه بزرگ میان سه نژاد در تازه نصب شده King Abdulaziz چمن ،

تماس باد 6 ساله فرانکل gelding شتافت داخل و اواسط بسته برداشت تا چیز در اطراف نهایی به نوبه خود و پیدا کردم اتاق بین رقبای خود را اجرا برنده برای سوارکار اسب دوانی شدن Olivier Peslier.

مکونگ 5 ساله نیز sired توسط فرانکل بود دوم با چارلی Fellowes-آموزش جهانگرد شاهزاده آران دیگر 2 1/2 طول در سوم. 2018 Investec دربی نفر دوم دی سابق Beeled و سپس خسته به پایان 10th, در یک میدان پر از جهانی stayers. دیرکرد (IRE) یک شات چهارم و عبور از شمارنده (GB) برنده 2018 لکسوس جام ملبورن (G1), پنجم رسید.

تماس باد با شد اولین شروع خود را پس از سه مستقیم runner-up نمایش آن در فرانسه مسابقات در اواخر سال 2019. او دربسته در محیط کسانی که با دومین جایزه بزرگ Royal-Oak (G1) در Longchamp در Oct. 27.

“او در حال حاضر شش” برنده مربی فردی سر گفت: از تماس باد. “اما من فکر می کنم او بهبود یافته از سال گذشته است. من فکر می کنم او هنوز هم در حال بهبود است.”

پرسید که آیا این گروه 2 دبی جام طلا در آینده خواهد شد در دستور کار خود سر گفت: “باید آن را.” اما او افزود: “اگر شما تا به حال به من گفت که ما در اینجا خواهد بود در حال اجرا در یک دو و نیم میلیون دلار نژاد برای stayers من گفت:” نه در وحشی ترین رویاهای خود را.'”

دیگر چمن مسابقه

دو چمن نژاد در عربستان, تاریخچه رفت و به اسب آموزش دیده در بحرین. پورت شیرها از دست رفته شروع بد در $1 میلیون و محمد یوسف نقی, موتور, جام, اما هنوز هم قادر به outfinish این lakless ژاپنی مره Deirdre 1 ظهر. آرژانتین-تربیت برای بالا led بسیاری از راه را در 2,100-متر رویداد برگزار شد و به خوبی به پایان سوم.

پورت شیرها 5 سال Kodiac gelding هنوز رقابت یک الگوی نژاد پس جدید عربستان حوادث هستند واجد شرایط برای یک امتیاز. او تا به حال یک رکورد از سه برنده از 16 شروع می شود در آینده به بحرین از ایرلند و آخرین دیده می شود در ماه جولای در ایرلند.

Deidre پس از مشکلات ترافیک در بالای کشش به نظر می رسد برای رسیدن به حتی شرایط با برنده نهایی است اما می تواند هیچ پاسخ به پورت لاینز دوم تلاش در گام نهایی. موضوع تصمیم گرفته شد با کمی بیش از یک باب به عنوان پورت شیرها به پایان رسید در 2:11.41.

“او قطعا تحت رادار” برنده مربی فوزی نیس گفت.

بحرین این بار با کمک فرانکی Dettori همچنین برنده دوم چمن مسابقه تا کنون اجرا در عربستان سعودی به عنوان قدرت تاریک دنبال کردن pacesetting Mubtasim در بسته گام به برنده 1 میلیون دلار stc 1351 چمن با حداکثر سرعت دویدن با سر. شکوه سفر 5 ساله Dubawi gelding کردم حامی سفارشی طراحی شده 1,351 متر (حدود 6 1/2 furlongs) در 1:19.63.

افسانه های جنگ, یکی از دو ایالات متحده شروع مسابقه نزدیک به جبهه تحت رافائل Bejarano اما پژمرده دیر به پایان در یک دسته در پشت رهبران قرار می گیرد ششم. دیگر امریکایی سادیست بود نه یک عامل و هشتم به پایان رسید.

تیره, قدرت, آموزش, توسط آلن اسمیت بود 4-برای-5 در بحرین در این فصل است. “من شده است در بحرین برای 25 سال” اسمیت گفت. “این فقط خوب برای کشور است.”

در جای دیگر در سراسر جهان و در سراسر ساعت:

استرالیا

تمساح خون مناقصه به باتوم از Winx به عنوان پایین تحت سوپراستار تولید خوب دیگر یک شنبه در Flemington در گروه 1 کندی استرالیا Guineas. دادن یک چالش از 300-1 شوت Commodus در بالای کشش تمساح خون به سرعت قرار دادن فاصله در هفت رقبای برگزار شد و به خوبی به نفع خود توسط 1 1/4 طول. Superstorm و روح پچ پر جزئی دادن. تمساح خون همه بیش از حد سخت gelding, فرار از 1600 متر در چمن خوب در 1:34.92 با نهایی 600 متر با سنجش زمان در 33.59 ثانیه است.

آموزش دیده توسط دیوید Vandyke, Alligator, خون در حال حاضر 10 برنده از 11 شروع می شود.

“او را شگفت زده من هر شروع می شود. او فقط نگه می دارد و بلند کردن اجسام. که در آن سقف است به او؟” Racing.com به نقل از مربی.

انگلستان

Malotru آمد در حال اجرا در اواخر شنبه به نفع خود Ladbrokes خانه از شانس افزایش جام بهار در Lingfield پارک برنده دور فقط 3 سه طول تحت Andrea Atzeni. Godolphin را Raaeb (پایان دوم با 7-4 مورد علاقه تاج مناسب در سوم.

مسابقه سریع-پیگیری مقدماتی برای Ladbrokes سه سال تمام آب و هوا قهرمانی بیش از 6 furlongs در Lingfield پارک در فینال روز جمعه خوب, مارس 10. اما مربی مارکو Botti تا به ایده های دیگر برای Casamento کلت.

“من فکر می کنم ما خواهد چوب به 7 furlongs در حال حاضر با توجه به بالا رفتن به یک مایل و ما می تواند در چیزی مانند [3] Greenham سهام در Newbury” Boti گفت. “آندریا مبارک برای ماندن در هفت برای هم بودن و در نهایت ما می تواند نگاه آسان مایل. من فکر می کنم که ما چگونه خواهد کمپین او به جای رفتن به 6.”

شنبه مسابقه شد در 7 furlongs و تولید بیش از سهم خود را از ستاره. سه بار گروه 1 برنده Paco پسر (2008) و ستاره اسپرینتر Ertijaal (2014) در میان برندگان گذشته.

پشت در کشورهای

جاده به گل رز

شنبه $400,000 درجه دوم Fasig-Tipton چشمه جوانی بود که قرار شده است دنیس “لحظه لحظه رستگاری از یک Breeders’ Cup فاجعه است. آن را تبدیل به یک آینده برای Ete Indien. Ete Indien روسی برای 8 1/2-طول پیروزی در حالی که دنیس ” لحظه ترک زود به پایان رسید و آخرین مرده.

آب نبات سرمایه دار خیلی مهم بود و دوم از نزدیک دنبال به عنوان دیده می شود در تلویزیون Shotski و کشور دستور زبان. Ete Indiene با فلورنت Geroux سواری برای مربی پاتریک Biancone به پایان رسید 1 1/16 مایل در یک مسیر سریع در 1:43.02.

احتمال آن می شده اند که در میان مورد علاقه های شما بود اواخر ابتدا از چشمه.

Ete Indiene به دست آورده 50 Kentucky Derby امتیاز با پیروزی به اندازه کافی برای اطمینان از یک نقطه در Churchill Downs شروع دروازه

“من می خواهم برای دیدن چگونه او می آید و او چگونه با این نسخهها کار در زمان آینده” Biancone گفت: در مورد برنامه ریزی برای کلت آینده. “او نیاز به بهبود را به نفع خود فلوریدا دربی, اما ما در فلوریدا او قطار در فلوریدا و ما در فلوریدا, بنابراین من فکر می کنم ما یک شات اگر او در فرم خوب.”

هر کجا که او در مسابقات بعدی اگر چه 50 امتیاز (یا بیشتر) ممکن است به اندازه کافی برای Churchill Downs اما نه به اندازه کافی برای Biancone. “او را باید یکی بیشتر اجرا قبل از دربی و اگر او برنده بعدی ما شما رفتن به دربی. و اگر او برنده نیست دفعه بعد او را به ماندن در خانه” Biancone گفت.

دنیس ” لحظه 6-5 مورد علاقه زده شده توسط Flavien Prat هرگز یک عامل جدی به پایان رسید و آخرین.

Flavien Prat که سوار دنیس ” لحظه گفت: colt “bobbled خارج از دروازه اما پس از آن او دوباره و من فکر می کردم در یک نقطه خوب است. زمانی که من آمار پنج هشتم قطب او نه تنها افت کمی و پس از آن من انجام شد. پس از آن هیچ دلیلی وجود ندارد به ضرب و شتم او. او نمی خواهید برای رفتن است.”

در رده بندی Ete Indien در حال حاضر آگهی با 54 امتیاز. آقای Monomoy دوم با 50 اما افزایش یافته است ستاره سهام برنده است خاموش دربی دنباله با جزئی آسیب مچ پا. امیدوارم که شما نمی باید او را در آینده در استخر. آنها trailed افزایش یافته است توسط Star runner-up اجرا پرورش دهندگان’ جام نوجوانان برنده طوفان دادگاه و Tiz قانون برنده شامپاین مخاطرات و مقدس Bull سهام.

آخر هفته آینده به ارمغان می آورد سه مسابقه ارائه هر 50 امتیاز به برنده ها: Gotham در قنات سان فیلیپه در سانتا آنیتا و خلیج تمپا دربی. در چهارشنبه, آب و هوا بخشی از جاده های اروپایی به Kentucky Derby آتش سوزی با جاده به کنتاکی دربی شرایط سهام در Kempton Park.

کنتاکی اوکس preps

Tonalist شکل مبارزه برای رهبری شنبه به $200,000 درجه دوم Davona دیل برای درخت-سال fillies در Gulfstream پارک و سپس مشغول به کار روشن و coasted در خانه در مقابل 1 1/4 طول.

مورد علاقه و ادویه خوب است, بود, دوم, 2 3/4 طول در مقابل رویای ماری. Tonalist شکل یک (هی!) Tonalist دختر شوخ و جوان, تحت پوشش, 1 مایل در یک مسیر سریع در 1:36.77 با تایلر Gaffalione ، این Saffie یوسف جونیور کارآموز شکست نخورده باقی می ماند پس از پنج شروع می شود, همه در فلوریدای جنوبی به دست آورده و 50 کنتاکی اوکس امتیاز با پیروزی.

“او می داند که چگونه برای برنده شدن که چیزی که مهم است” گفت: یوسف که ابراز تعجب دختر شوخ و جوان بود در سرب در Davona دیل. “نکته اصلی این است که ما امن ما نقطه برای کنتاکی اوکس. ما بحث آن را بیش از, اما, Gulfstream اوکس حس می کند.”

به 250.000 دلار Gulfstream پارک اوکس (G2) در 1 1/16 مایل خواهد بود اجرای 28 مارس در undercard از $1 میلیون Curlin فلوریدا دربی (G1). 1 1/8 مایل کنتاکی اوکس است که ممکن است 1 در Churchill Downs.

چمن

Zulu آلفا slogged همراه در پشت زمینه در شنبه $200,000 درجه دوم مک Diarmida سهام در Gulfstream پارک پیوست, دفتر پذیرش در فراگیر چالش در اطراف بسیاری از زمینه های ورود به کشش و مبارزه است که رقیب را به تسلیم در اواخر برنده 1 ظهر. Sadler شادی سوم شد و یکی دیگر از 2 3/4 طول در عقب افتادگی. Zulu آلفا 7 ساله در خیابان گریه gelding زد 1 3/8 مایل در شرکت چمن در 2:11.45 تحت تایلر Gaffalione.

برنده شد Zulu آلفا, دوم راست, زیر کلاس من Pegasus جام جهانی دعوتی چمن و به دنبال یک چهارم-محل نمایش در Longines Breeders’ Cup چمن.

“تایلر سوار او آخرین بار گفت:” زولو آلفا مربی مایک ساز. “چیزی برای گفتن ندارم. او یک شات قرار داده و او را در یک موقعیت به نفع خود در سه ماهه قطب. ما به دنبال در جنگل [در] دربی روز و آرلینگتون میلیون و Breeders’ Cup. او موثر بوده است 1 1/2 [مایل], 1 3/8ths و 1 3/16ths. او یک اسب خوب را داشته باشد.”

شنبه $150,000 درجه III کانادا چمن همیشه وعده داده شده به یک باز امر اما در پایان آن را تبدیل به یک کشش در حال اجرا سواره نظام مسئول است. Gidu شات بزرگ منجر شود سپس خسته در کشش ترک راه برای Sombeyay تحت Flavien Prat به تجمع گذشته 1/2-ظهر نفع خود. انگلیسی زنبور عسل یونجه داکوتای و بلندتر از بمب های به دنبال در به ترتیب با پنج و همه در حدود 2 طول. Sombeyay یک 4 ساله به فساد کلت به پایان رسید 1 مایل در 1:32.44 برای اولین پیروزی خود را پس از کلاس سوم سنفورد در ساراتوگا در جولای 2018.

Vitalogy سایه سرعت در شنبه $150,000 درجه سوم پالم بیچ سهام برای 3 ساله ها در Gulfstream پارک در زمان شارژ وقتی پرسیده شد که در نزدیکی قطب چهارم و رفت به پیروزی 1 ظهر. Tiesto و جنوب خم هر دو در بر داشت اواخر سرعت به پایان برساند و دوم و سوم. Vitalogy یک Kantharos gelding, به پایان رسید 1 1/16 مایل به شرکت در 1:41.86 با خاویر Castellano در کنترل. این بود اولین شروع خود را از اواخر در حال اجرا دوم از پشت بسته و در درجه سوم بوربن در purple entertainment آخرین Oct. 6.

Hariboux از دست رفته شروع شنبه به $100,000 پاسادنا سهام برای 3 ساله در سانتا آنیتا ساخته شده تا زمین در اطراف به نوبه خود و توسط رهبر اواخر به امتیاز توسط 1 ظهر. صاف مانند تنگه هرمز دوم بود و پس از 3 3/4 طول بعد توسط باشگاه آسپن. Hariboux انگلیسی-تربیت gelding توسط هاوانا طلا, تکمیل, 1 مایل در شرکت رفتن در 1:34.07. امبرتو Rispoli تا به حال سوار برای مربی جف Mullins.

“امبرتو انجام یک کار بزرگ او” Mullins گفت: از سوار و Hariboux که شروع کار خود را در انگلستان و در حال حاضر است 2-برای-5 در ایالات متحده. “او بسیار زحمت کش و او را قوی دان. او شده است قادر به او را به عقب رها کردن کمر و او را به آرامش بسیار خوبی است. او نشان داد یک به نوبه خود از پا امروز و او را به دنبال مانند او برای رفتن به یک واقعا خوب اسب.”

Hieronymus led تمام راه را به یک 3/4-طول پیروزی در روز شنبه $75,000 طلای سیاه مهاباد 3 ساله در زمینه نمایشگاه. Pixelate دوم بود با Bodecream یکی دیگر از 1/2 ظهر پشت در سوم. Hieronymus یک Girolamo کلت روت توسط براد Cox زد حدود 1 1/16 مایل در شرکت چمن در 1:45.97.

دختر شوخ و جوان & مره چمن

الیزابت از راه های ارسال شده در یک جبهه در حال اجرا ناراحت پیروزی در روز شنبه $150,000 درجه سوم یکی از مخاطرات در Gulfstream پارک لبه دور دیر به امتیاز توسط 1 1/4 طول. پیگیری رمانتیک دنبال futilely حل و فصل برای یک گردن در مقابل لا Signare. الیزابت راه 4 ساله, انگلیسی, تربیت دختر فرانکل بود ساخت دومین ایالات متحده شروع به پس از اینکه به دست مربی راجر Attfield. او گل اول خود را حرفه پیروزی در طول دوره Jan. 19.

Getmotherarose غلبه یک شروع در شنبه $150,000 درجه III عسل فاکس سهام در Gulfstream پارک ساخته شده پیشرفت مداوم از طریق زمین و غالب 1 1/2 طول بیش نقره بچه گربه. Sistern Hanan سوم شد و مورد علاقه اتمی, سرزرد, خسته به پایان هشتم. Getmotherarose 4 سال دریافت طوفانی دختر شوخ و جوان زد 1 مایل در شرکت چمن در 1:34.73 برای سوارکار اسب دوانی شدن Junior آلوارادو. در شروع قبلی او چهارم پشت برنده اتمی در ساحل جنوبی سهام در Jan. 25.

Cheermeister led در طول روز $150,000 درجه سوم Herecomesthebride سهام برای 3 سال fillies در Gulfstream پارک و ادای احترام کردند برای اولین بار توسط 3/4 ظهر از مورد علاقه دهند. Declarationwarrior سوم قرار گرفت. Cheermeister یک دختر Bodemeister زد 1 1/16 مایل در 1:42.32 با Emisael Jaramillo ، او در حال حاضر دارای چهار پیروزی از پنج شروع می شود, نخستین پیروزی در آینده از طریق یک استوارت’ حاکم است.

با حداکثر سرعت دویدن/F&M با حداکثر سرعت دویدن/خاک مایل

با ذوق بسیج از گذشته از شش به پیروزی چهار $100,000 Hutcheson سهام برای 3 ساله ها در Gulfstream پارک توسط یک گردن بیش شانس-در مورد علاقه Shivaree و گردن از Ournationonparade. با ذوق یک Kantharos gelding کردم 6 furlongs در یک مسیر سریع در 1:11.44 با ادگار پرادو سوار پله به طور مستقیم از دولت-تربیت صفوف به یک ذکر شده ریسک. او در گذشته دیده می شد برنده $16,000 اختیاری claimer Feb. 8.

فانتزی نیمه شب رسید به سرب در خط چهار $125,000 بهار تب سهام برای fillies و مادیان در Oaklawn پارک و پشت اواخر پیشنهاد توسط امی چالش را به نفع خود توسط یک گردن. چه روباه سوم شد و مورد علاقه شکستن حتی به پایان رسید گذشته از شش. فانتزی نیمه شب در یک 4 ساله نیمه شب لوت دختر شوخ و جوان, کردم 5 1/2 furlongs در یک مسیر سریع در 1:03.81 با مارتین گارسیا ،

کلاسیک

منتظران ظهور بسیج از گذشته از هفت به پیروزی چهار $100,000 برناردینی سهام در آخرین گام های لبه Blugrascat لبخند. Ekhtibaar گزارش سوم. منتظران ظهور یک 7 ساله gelding توسط هر پنج شنبه, زد 1 5/16 کیلومتر در یک مسیر سریع در 2:16.22 با جان Bisono در آهن.

در جای دیگر:

سانتا آنیتا

مد, سریع, مبارزه ببر بابا به تسلیم در روز یکشنبه $100,000 Tiznow سهام برای کالیفرنیا-breds پس از آن تا به حال به نگه دارید از اواخر پیشنهاد الیور قبل از گرفتن خانه برای اولین بار توسط 1/2 ظهر. ببر پدر و سوم برگزار شد یکی دیگر از 2 1/2 طول بازگشت. مد سریع 5 ساله خوش شانس منبر gelding زد 1 مایل در یک مسیر سریع در 1:36.64 با Tiago Periera در پوست گوساله و بره.

گلف استریم پارک

تقریبا از دست داده و در میان سیل مخاطرات نژاد روز شنبه در Gulfstream بود اواسط سطح اختیاری claimer برنده توسط Harvey Wallbanger یک تبریک کلت که پژمرده از کنتاکی دربی دنباله بهار گذشته پس از پیروزی در درجه دوم مقدس گاو در یک عمده ناراحت است. چک کردن در آینده-آخرین در یک میدان هفت برای شنبه نژاد بود Plus Que Parfait, برنده 2019 امارات متحده عربی دربی. او قرار می گیرد هشتم در کنتاکی دربی به پایان رسید و ششم در بلمونت استیکس قبل از گزارش سوم در کلاس III, West Virginia دربی.

محوطه نمایشگاه

نود و یک حمله در زمان بیش از سرب در خط چهار $60,000 Dixie پوکر Ace سهام برای لوئیزیانا-breds کشید و به پیروزی 2 طول بیش از شانگ. در نیروی دریایی سوم قرار گرفت. نود و یک حمله 7 سال آرتی شیلر gelding, تور حدود 1 مایل از شرکت چمن در 1:40.92 با شان Bridgmohan در آهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>