روز اول ماه مه تظاهرات بسیار متفاوت خواهد بود در جنوب کالیفرنیا در coronavirus-غرق سال

چهار شنبه, آوریل 1 در لوس آنجلس وعده داده می شود یک روز شبیه هیچ دیگر است.

به طور سنتی روز اول ماه مه در جنوب کالیفرنیا شامل فراوان تظاهرات و راه پیمایی خواستار گسترش حقوق برای منطقه است کارگران یا درخشان ویژه در چالش مواجه می شوند توسط مهاجران اخیر.

اما در این سال در مواجهه با فاجعه بار عوارض از coronavirus همه گیر تظاهرکنندگان در پا در وسایل نقلیه و یا از طریق اینترنت — نمایش خواهد خود را در جنگ های صلیبی از طریق لنز از بحران جاری. برخی حتی نیاز فوری برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات — با وجود هشدارهای برابر است که از مقامات بهداشت عمومی.

روز جمعه متنوع گروه خواهد شد:

  • ابراز نگرانی های ایمنی برای آسیب پذیر خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و درمان بیماران مبتلا مرگبار coronavirus برخی با کاهش منابع شخصی و تجهیزات ایمنی;
  • صحبت کردن از سختی های مواجه شده توسط شهر فروشندگان خیابانی, احساس, از لحاظ اقتصادی رشته در حالی که مشتریان خود را دستور به ماندن در خانه توسط مقامات دولتی با هدف نجات جان انسان ها با کاهش این ویروس گسترش ،
  • نمایش سرخوردگی بیش از کسانی که همان ماندن-صفحه اصلی سفارشات که آنها می گویند آنها را محروم از حقوق قانونی خود به کار فروشگاه و یا از نو خلق کنند.

حداقل دو نفر از تظاهرات تمرکز در خط مقدم کارگران اما با یک بیماری همه گیر رو پوشش.

سازمان به دنبال خواهد به نوبه خود تا فشار سیاسی بر مقامات منتخب را به مطمئن شوید که کارگران نیاز به حمایت در میان همه گیر از دنده محافظ برای کمک های مالی.

ائتلاف بشر حقوق مهاجر که به طور سنتی میزبان مارس برای کارگران در مرکز شهر لس آنجلس برگزار خواهد شد hybridized جفت از حوادث تجلیل اجتماعی-محدودیت فاصله.

لامپ را livestream یک ساعت 10 صبح در کنفرانس خبری که در آن اعلام خواهد شد برای حمایت از کارگران — به خصوص کشور تیم های بهداشت و درمان و دیگر کارگران ضروری. آنها همچنین ابراز نگرانی برای کارگران از جوامع رنگ بسیاری از آنها را مختل کرده است به خصوص با شیوع و حاصل آن اقتصادی تکان خوردن.

و در 6 p. m. در این گروه را درخواست بینندگان در L. A. برای لاغر کردن خود ویندوز و یا خارج از گام به تحسین همه کارگران برای 2 دقیقه و 20 ثانیه به مناسبت سالگرد 20th باشد از برخی از برجسته L. A.-منطقه پیاده روی, سازمان, گفت:.

“از آنجا که از COVID-19 آن برای ما مهم است نه تنها به تحسین این خط مقدم کارگران که در بسیاری از موارد هیچ چاره ای جز به کار و ما را امن نگه دارید — مانند سرایداران و کارکنان بهداشت و درمان — ما نیز ایستاده تا آنها را به می گویند که آنها باید نیازهای خود را ملاقات کرد” گفت: Beatriz Valenzuela سخنگوی برابری کالیفرنیا, یکی از ده ها تن از سازمان های درگیر در این رویداد است.

فروشندگان خیابانی از پنج L. A. محله و در عین حال می خواهد کاروان در وسایل نقلیه به مرکز شهر L. A. در ظهر جمعه و تقاضا یک توقف برای همه فروش بلیط و بازپرداخت اجازه هزینه.

آنها همچنین خواهان لغو اجاره و رهن در حالی که به دنبال کمک برای مهاجران مستند نشده با توجه به لس آنجلس فروشنده خیابانی, کمپین ائتلافی از بیش از 60 سازمان حمایت قانونی از خیابان تلوان.

و در همان زمان و نه دور ائتلافی از معترضان را خواستار پایان دادن به اقامت-صفحه اصلی سفارشات در مرکز شهر تظاهرات کردند.

“ما دولت تعیین شد تا به طور خاص به یک تحت الحمایه برای مردم, اما زمانی که آن عمل نمی کند که راه آن به نظر می رسد وجود دارد باید مشکلات ارتباطی” گفت: ژولیت Annerino که همراه با یک ائتلاف او گفت: دهانه این طیف سیاسی سازمان یافته ظهر تظاهرات در L. A. شهرستان سالن. “بنابراین ما خواهد بود با برقراری ارتباط در عمیق ترین راه برای دولت ما.”

او گفت: تظاهر کنندگان تقاضا خواهد شد که L. A. شهردار اریک Garcetti و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom:

  • بلند مستند در غیر ضروری کسب و کار است که این خلاف قانون اساسی است و باعث شده است که بیکاری به موشک وار رفتن و کسب و کار به طور دائم نزدیک;
  • پایان پناهگاه در محل سفارشات که این گروه گفت: باید منجر به گرسنگی و بیماری های روانی باعث انزوا;
  • ترک انتخاب پوشیدن محافظ لباس مانند ماسک صورت به فرد; و
  • باز همه دولت ها و پارک های شهر, سواحل, دوره های گلف و امکانات دیگر.

مقامات دولتی ابراز نگرانی کرده اند که, کاهش, اجتماعی فاصله سفارشات بیش از حد به سرعت می تواند خنثیسازی پیشرفت های ساخته شده در “مسطح منحنی” این بیماری را گسترش در هفته های اخیر و خار افزایش موارد جدید است که می تواند پایمال بیمارستان تیم است.

سازمان دهندگان این تظاهرات می گویند خواسته های خود را نمی خواهد جلوگیری از افراد و یا گروه از پناه گرفتن در خانه و یا تمرین های اجتماعی فاصله زمانی که و اگر آنها را انتخاب کنید.

مشابه ضد مستند, تظاهرات سازماندهی شده توسط Wehaverights.com برنامه ریزی برای ظهر در خیابان اصلی در هانتینگتون بیچ.

دو هفته پیش بیش از 100 معترض فرود در هانتینگتون بیچ در اعتراض به اقامت-صفحه اصلی قوانین یکی از این تظاهرات در سراسر کشور.

سازمان دهندگان می گویند این تظاهرات به معنای صلح آمیز است. اما پراکنده شده اند بازداشت.

اورنج کانتی مرد شد بنا به گزارش اتهام تهدید KTTV کانال 11 فیلمبرداری با چاقو چند ساعت پس از هانتینگتون بیچ اعتراض. در سن دیگو یک زن که به پلیس گفت: سازماندهی یک اعتراض می تواند به صورت یک اتهام تخطی از قانون تشویق دیگران به نقض stay-at-home سفارشات به معنای آهسته گسترش coronavirus.

با وجود شدت تظاهرات نظرسنجی ها نشان داده اند که اکثریت آمریکایی ها غذای بهداشت عمومی توصیه به ماندن در خانه.

تظاهرات روز جمعه برنامه ریزی شده در میان هشدارهای از بهداشت عمومی و مقامات منتخب بیش از عواقب ناشی از حذف فیزیکی فاصله محدودیت بیش از حد به زودی.

بازگشت به زندگی عادی الگوهای بیش از حد به زودی می تواند در نتیجه بخش بزرگی از Angelenos — به عنوان بسیاری از 96% — آلوده شدن با این ویروس با توجه به آخرین L. A. County Department of Health Services بینی.

نگه داشتن محدودیت در محل — در حال حاضر — و تنها 11 درصد را آلوده و سلامت, مقامات گفت.

Garcetti گفت: بازگشایی کسب و کار و مدارس تنها می تواند یک بار تست گسترده تر است.

“من فکر می کنم ما نیاز به جایی در مورد سه گانه که در آن ما در حال حاضر در تست به طور کلی به برخی از اعتماد به نفس در بازگشایی مراحل است که ما باید او گفت:” روز شنبه طی جلسه توجیهی روزانه.

Newsom روز سه شنبه گذاشته چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار مدارس و برنامه های سرگرمی.

و در مواجهه با 2 میلیارد دلار مالیات بر فروش, آمار, L. A. مسئولان شهرستان در روز سه شنبه تصویب “نقشه راه برای بازیابی” در اطراف محور جمع آوری نیروی کار از کسب و کار و مدنی رهبران به ایجاد یک طرح برای بازگشایی اقتصاد است.

مقامات روشن ساخته اند که فشار سیاسی را نه نوسان کاستن از محدودیت.

“فاصله فیزیکی خواهد بود جدید ما عادی برای مدتی گفت:” دکتر کریستینا Ghaly L. A. شهرستان, وزارت بهداشت, مدیر خدمات.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de