مک کانل شرکت ایمنی تقاضا محکوم به ‘مجوز به نوبه خود از مغازه ها و کارخانه ها و دفاتر به تله مرگ’

محافظ شرکت ها از پرونده های حقوقی توسط مشتریان و کارگران که قرارداد Covid-19 در کار گزارش شده است که اولویت جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به عنوان مذاکرات بعدی بسته محرک اقتصادی.

اما حمایت از مصرف کننده گروه عمومی شهروند گفت: در خلاصه موضوع (pdf) پنج شنبه که قرار است “اپیدمی” از دادخواهی مک کانل ادعا می کند او را در تلاش برای جلوگیری از این است که چیزی بیش از یک تاکتیک ترساندن ساخته رییس اتاق بازرگانی و دیگر شرکت های بزرگ گروه های لابی گری برای توجیه خواسته های خود را به صورت گسترده مصونیت از پیگرد قانونی ،

“در حالی که هر دو اتاق و آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل استدلال می کنند که immunizing کسب و کار در طول یک بیماری همه گیر است که تنها راه برای متوقف کردن سیل دادخواهی شواهد نشان می دهد که هیچ سیل.”
—Remington گرگ های شهروند

“همانطور که ما دست و پنجه نرم کردن با بزرگترین بحران بهداشت عمومی از عمر ما مجلسی است که با استفاده از یک بیماری همه گیر به عنوان پوشش برای دریافت یک اولویت آرزو-لیست آیتم برای اعضای آن: پنج سال از ایمنی از شبه جرم و مسئولیت” Remington گرگ, مشاور مدنی عدالت و حقوق مصرف کننده در شهروند و نویسنده مختصر در بیانیه ای گفت:.

“در حالی که هر دو اتاق و آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) استدلال می کنند که immunizing کسب و کار در طول یک بیماری همه گیر است که تنها راه برای متوقف کردن سیل دادخواهی” گرگ افزود: “شواهد نشان می دهد که هیچ سیل.”

مختصر جزئیات مجلسی دهه سابقه طولانی fearmongering بیش قریب الوقوع مشابه از دادخواهی است که در نهایت رخ داده هرگز مانند آن غلط پیش بینی در سال 1999 که به اصطلاح Y2K قطعی خواهد منجر به یک قریب به اتفاق تعدادی از پرونده های حقوقی در برابر کسب و کار.

“مانند مرغ کمی گریه ‘آسمان در حال سقوط است,’ اتاق در طول سال بارها اقدام به ترساندن نمایندگان رسانه ها و مردم” مختصر می گوید. “در حال حاضر هنوز دوباره, مجلسی است, هشدار سیل جدید آن را به عنوان تلاش می کند به استفاده از coronavirus همه گیر برای تضعیف دولت-قانون حمایت که ارائه پاسخگویی بالقوه و جبران خسارت به افراد مجروح توسط دیگران سهل انگاری.”

برای نشان دادن مجلسی, آخرین هشدار به بی اساس به دیگران مختصر اشاره به “Covid-19 شکایت ردیاب” اجرا شده توسط شرکت حقوقی Hunton اندروز Kurth. مختصر خلاصه ردیاب یافته است:

اکثر پرونده های حقوقی آورده شده توسط مصرف کنندگان به دنبال بازپرداخت مربوط به لغو یا تعویق; با وجود تعداد زیادی از لغو, رویدادهای بیش از گذشته چند ماه ردیاب نشان می دهد تنها 109 مورد در این دسته از ژوئیه 15. دیگر مصرف کننده موارد بوجود می آیند از قیمت سنگ آهن در بازار (20 نفر) در محدوده زمانی معین هزینه عضویت (28 نفر) و یا تبلیغات فریبنده (6 مورد).

تنها 11 نفر شامل ادعای آسیب شخصی و تنها 35 شامل ادعای قتل غیر عمدی. تنها 6 قصور پزشکی ادعا می کند. این داده ها نشان می دهد یک چیز واضح است: هیچ سیل; وجود دارد بریزد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“اتاق باید با همکاری اعضای خود را به اطمینان حاصل شود که محل امن برای کارگران و مصرف کنندگان و بیماران” مختصر متحده است. “مصونیت از مسئولیت بازیابی خواهد شد و کشور ما از این مشکلات. بهداشت عمومی و نه شرکت های بزرگ سود باید همه اولویت است.”

ده ها اتحادیه های کارگری در حمایت از مصرف کننده گروه و رهبران کسب و کار در ماه های اخیر از کنگره خواست به کمک مالی شرکت های ایمنی از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی هشدار داد که چنین حمایت خواهد داد شرکت greenlight به دست انداختن Covid-19 استانداردهای ایمنی و افشای کارگران مشتریان و بیماران مبتلا به ویروس است.

اما مک کانل نشان داده است هیچ نشانه ای از حمایت دور از تقاضای خود را برای شرکت با مسئولیت امداد است که در ماه آوریل او به عنوان خود را “خط قرمز” برای محرک مذاکرات است.

“مک کانل در تلاش است یدکی شرکت هزینه و نه از دست دادن موارد به دلیل آنها نمی, نه از litigating بسیاری از موارد به دلیل آنها وجود ندارد اما از نیاز به طرح دعوی کنند.”
—دیوید Dayen, چشم انداز آمریکایی

در یک کنفرانس مطبوعاتی با کنتاکی خبرنگاران دوشنبه مک کانل گفت: بعد Covid-19 امداد لایحه “باید به, باید, بدون لایحه را تصویب مجلس سنا بدون مسئولیت حفاظت برای همه مربوط به کوروناویروس.”

“هیچ کس می باید به صورت یک بیماری همه گیر از پرونده های حقوقی در این بیماری همه گیر است که ما در حال حاضر مربوط به coronavirus” مک کانل اضافه شده است.

هفته گذشته مجلس نانسی پلوسی نشانه مخالفت با شرکت با مسئولیت حمایت کرد و اعلام کرد به جای آن که ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) باید حکم سختگیرانه استانداردهای محل کار.

“اجازه دهید به شنیدن آنچه که همه می گویند” پلوسی گفت. “اما نمی گویند همه شما را مجبور به بازگشت به کار, حتی اگر آن را امن است. و ما در حال از بین بردن تمام مسئولیت از کارفرما.’ منظورم این است که فقط هیچ.”

دیوید Dayen اجرایی سردبیر چشم انداز آمریکایینوشت: روز شنبه که “همراه با عدم اضطراری محل کار استاندارد از OSHA” شرکت با مسئولیت حمایت “می تواند یک مجوز به نوبه خود از مغازه ها و کارخانه ها و دفاتر به تله مرگ بدون توجه به اقدامات لازم برای نگه داشتن مردم در امن است.”

“این مهم است به این می گویند به وضوح و با صدای بلند: هیچ بحران وجود دارد از Covid-19 دادخواهی. آن را ساخته شده, آن وجود ندارد, این شگرد به کسب و کار از پرداخت نمایند…. که به طور کامل آن” Dayen نوشت. “مک کانل در تلاش است یدکی شرکت هزینه و نه از دست دادن موارد به دلیل آنها نمی, نه از litigating بسیاری از موارد به دلیل آنها وجود ندارد اما از نیاز به طرح دعوی هر چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>