مک کانل کارتی و گراهام محکوم برای ‘احساساتی’ بیانیه دفاع از AG بار به عنوان “انسان از بالاترین یکپارچگی’

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل سناتور. لیندزی گراهام و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی یک بیانیه مشترک صادر سهشنبه دفاع دادستان کل ویلیام بار به عنوان یک “انسان از بالاترین شخصیت و غیر قابل انکار صداقت” به عنوان برتر کشور اجرای قانون رسمی چهره خواستار رشد به استعفا خود را از دخالت در صدور حکم تهمت محرم راجر سنگ.

سه نفر از جمهوری خواهان ادعا کرد که “خارج از گروه” مسئول خواسته است که بر گام پایین و گفت: دادستان کل “نشان داده است که او متعهد است بدون صلاحیت برای تامین عدالت برابر بر اساس قانون برای همه آمریکایی ها است.”

“ملت خوش شانس است که رئیس جمهور تهمت انتخاب چنین قوی و فداکارانه بنده های عمومی منجر به وزارت دادگستری” ایران با رهبران گفت. “ما انتظار داریم که مثل همیشه تلاش برای ارعاب دادستان کل سقوط خواهد کرد محزون می خوانی کوتاه است.”

دولت آمریکا در بیانیه ای که یک مفسر ناودان به عنوان “احساساتی” می آید روز پس از بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری مقامات امضا نامه ای سرگشاده خواستار Barr به استعفا بیش از تصمیم خود برای ابطال حرفه ای دادستان فدرال و کاهش حرارت حکم زندان برای سنگ بود که به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر گذشته شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

منتقدان گفت: ایران با رهبران دفاع و دادستان کل را نشان می دهد حزب جمهوری خواه است که به طور کامل در هیئت مدیره با مغلوب ساختن پیشی جستن و بر سوء استفاده از اختیارات وزارت دادگستری برای اهداف سیاسی:

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

هفته گذشته به عنوان رویاهای مشترک در گزارش نه سناتور—از جمله سنسور. الیزابت وارن (D-جرم.) و برنی ساندرز (I-Vt.)—با ارسال نامه ای به بار خواستار آن است که او را بلافاصله.

“تکان دهنده اقدامات انجام شده توسط شما و یا کارکنان ارشد به دنبال ویژه حمایت از آقای سنگ را مسخره از مسئولیت های خود به دنبال برابر عدالت و قانون” سناتور نوشت.

به واشنگتن پست گزارش اواخر روز سه شنبه که Barr—که اعتراف به دخالت در سنگ مورد در مصاحبه با ABC در هفته گذشته—به گفته افراد نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن است که “او است که با توجه به ترک بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری و تحقیقات است.”

“دولت افغانستان بر به نظر می رسید به اشتراک گذاری موقعیت خود با مشاوران امید رئیس جمهور را این پیام است که او باید متوقف وزن در عموم در وزارت دادگستری در حال انجام تحقیقات جنایی” این پست گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سه شنبه گذشته با استفاده از توییتر به صدای نارضایتی خود را با دادستان فدرال’ توصیه از هفت تا نه سال زندان برای سنگ. ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, وزارت دادگستری اعلام کرد این امر مداخله برای کاهش سنگ توصیه می شود حکم.

جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت در توییتر که او را “حق قانونی” به سفارش وزارت دادگستری به انجام مناقصه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر