مک کانل: هیچ بیشتر سنا رای در coronavirus بسته دوشنبه شب

مارس 23 (UPI) — رهبر جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل گفت: وجود خواهد داشت نه بیشتر آرا در بیش از $1 تریلیون coronavirus بسته محرک در دوشنبه شب به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان تلاش برای رسیدن به یک توافق است.

“ما نمی خواهد بود با داشتن هر گونه آرا امشب” McConnel گفت: در آمریکا هستند.

او در ادامه به راه اندازی یک رای دیگر به عنوان اواخر به عنوان جمعه اما یک رای می تواند به عنوان اوایل به عنوان سهشنبه اگر دو طرف به توافق برسند.

حزب دموکرات رای دادند در مقابل پیشبرد این اقدام برای دومین بار در اوایل روز دوشنبه گفت: این شکست به اندازه کافی محافظت از کارگران آمریکایی.

این دومین بار دموکرات ها کاهش یافته است به تصویب یک رویه رای گیری برای شروع بحث در این بسته که می تواند در مجموع $1.6 تریلیون. دو طرف شد و ادامه مذاکرات در این قانون با امید به اتاق بازرگانی می تواند با تصویب آن تا پایان روز دوشنبه است.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک در دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland در روز دوشنبه. او گفت که او با اعتماد به نفس مجلسی, خواهد با تصویب این قانون به زودی.

“با توجه بیشتر زمان من معتقدم که ما می تواند رسیدن به یک نقطه که در آن قانون به اندازه کافی نزدیک است به آنچه که ملت باید برای همه سناتورهای همه سناتورها به می خواهید به حرکت به جلو” شومر گفت. “ما هنوز در آن نقطه است.”

دموکرات ها می گویند قانون تمرکز بیش از حد بر کمک به شرکت های بزرگ بیش از کمک به متوسط کارگر. آنها می گویند آن را نمی کند, محافظت از کارگران از اخراج و شی به یک ماده است که اجازه می دهد تا Mnuchin برای مخفی نگه داشتن آن شرکت دریافت بودجه فدرال تا شش ماه.

آنها به دنبال بیکاری اقدامات ماندگار چهار ماه به جای سه و که شامل پیمانکاران مستقل.

دموکرات ها نیز متهم خواهان اضافه کردن نامربوط اقدامات به قانون از جمله تمدید پرهیز آموزش برنامه مجموعه به پایان می رسد در یکی از دموکراتیک مشاور سیاسی گفت.

مک کانل متهم دموکرات ها مانع از این لایحه.

“بنابراین ما در حال جزئی در اینجا جزئی با احساسات مردم آمریکا جزئی با بازارهای جزئی با ما بهداشت و درمان. مردم آمریکا از ما انتظار عمل فردا,” او گفت:. “و من می خواهم همه را به طور کامل درک اگر ما قادر به عمل [دوشنبه] آن خواهید بود زیرا از همکاران ما در طرف دیگر ادامه برای dicker زمانی که این کشور انتظار دارد که ما را به گرد هم می آیند و رسیدگی به این مشکل است.”

مجلس نانسی پلوسی باعث می شود بیانیه ای در مورد دولت ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس در آمریکا کنگره در روز دوشنبه. عکس توسط جاشوا رابرتز/تابناک

خانه دموکرات در ضمن در حال بررسی امکان عبور خود را جارو کرد. مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا صحبت در مورد پیشنهاد خود را روز دوشنبه ارائه آنچه او در توضیح بیشتر به عنوان یک دوستدار خانواده بسته است.

او پیشنهاد شامل گسترده تر بیمه بیکاری و مواد غذایی تسکین وام دانشجویی و مانع از شرکت ها با استفاده از بودجه فدرال برای خرید سهام. Pelosi انتظار می رود تا پرده از قانون — این مسئولیت را برای کارگران و خانواده های عمل-بعد شنبه.

“رئیس جمهوری خواه مجلس سنا لایحه قرار داده و شرکت های بزرگ اما به دلیل اصرار رهبر چاک شومر و حزب دموکرات پیشرفت ساخته شده است. ما مصرانه از مجلس سنا به حرکت و نزدیک به ارزش ها در مسئولیت برای کارگران و خانواده های قانون,” او گفت:.

Mnuchin گفت: بخشی از این لایحه در مجلس سنا شامل آنچه که او به نام “کسب و کار کوچک نگهداری وام” به عنوان بسیاری از کسب و کار بسته اند در حالی که دولت فدرال نشان می دهد مردم باقی می ماند صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و برخی از ایالات آمریکا دستور تعطیلی اجباری.

این لایحه همچنین ارائه مستقیم سپرده که Mnuchin گفت: آیا دیدن یک خانواده متوسط چهار مورد $3,000 همراه با افزایش بیمه بیکاری برای افرادی که گذاشته شده به عنوان یک نتیجه از وقوع.

در صورت تصویب این قانون خواهد بود سومین بسته کمک با هدف مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر. این ویروس به کشته شدن بیش از 500 نفر و بیمار بیش از 43 ، 000 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار و ارقام که از دوشنبه شب.

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

ماموران پلیس با گشت زنی در طول استخر را منعکس پس از سی شهردار موریل Bowser خود وسیله نقلیه متوقف دسترسی به بازار ملی و بسته دسترسی پیاده به شکوفه های گیلاس بیش از نگرانی از بیماری همه گیر کوروناویروس در واشنگتن در مارس 23. عکس توسط Kevin Dietsch/آپی.. | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im