مک دونالد درایو-thrus بدست راه سریع تر در طول COVID-19

نیست که شما در هر نقطه می شود این روزها اما مک دونالد قطع متوسط آن درایو از طریق صبر کنید زمان 25 ثانیه طول COVID-19 بیماری همه گیر.

مک دونالد مدیر عامل کریس Kempczinski تحویل اخبار در Evercore ISI مجازی مصرف کننده و خرده فروشی اجلاس روز سه شنبه.

زنجیره ای فست فود حذف برخی آیتم ها از منوی آن مانند همه روزه صبحانه در طول همه گیر کمک کرده است که سرعت آن درایو-thrus آگهی سنی گزارش شده است.

مک دونالد درایو-thrus نیز بهره مند از بسته ناهار خوردن-در مناطقی که اجازه مک دونالد کارکنان به تمرکز به طور کامل در درایو از طریق مشتریان. ترین فست فود زنجیره ای بسته شد و اتاق ناهارخوری در اواسط ماه مارس و در حال حاضر شروع به بازگشایی آنها. در مک دونالد حدود 1 ، 000 مکان های ایالات متحده را آغاز کرده اند به ارائه یک ناهار خوردن-در گزینه MarketWatch گزارش شده است.

در آن روز شنبه, ارائه, مک دونالد گفت: خرید و فروش در آن مکان های ایالات متحده کاهش یافت و 5.1 درصد در ماه مه — کمتر شدید شیب از این شرکت با تجربه در مارس زمانی که فروش کاهش یافته است 19.2%.

برخی از این کاهش نسبت به کاهش صبحانه فروش که مک دونالد به طور معمول با اتکا به شدت بیشتری نسبت به سایر زنجیره غذایی سریع.

MarketWatch اشاره بیانیه ای توسط تحلیلگران در شرکت ها/بانک سرمایه گذاری SunTrust رابینسون هامفری که اظهار داشت: “مک دونالد ضرر بالا صبحانه مخلوط (~25-30 ٪ از فروش قبل از COVID مقابل 13-14 ٪ در برگر کینگ و ~20% در جک در جعبه) که در حال حاضر ضعیف ترین daypart در صنعت (جدا از اواخر شب) با توجه به کمتر مسافران است.”

سریعتر درایو-thrus در مک دونالد نیست فقط به دلیل COVID-19 ، از سال گذشته شرکت سرمایه گذاری منابع قابل توجهی به بهبود آن درایو از طریق زمان انتظار. در اکتبر 2019, Business Insider در گزارش مک دونالد قطع کرده و آن درایو از طریق بار توسط 20 ثانیه بیش از سه ماهه قبلی است.

برای مک دونالد این است که عمده برگشت: متوسط drive-thru زمان در مک دونالد در سال 2019 شد 284 — نزدیک به پنج دقیقه — 11-دوم افزایش از سال 2018 با توجه به QSR مجله سالانه درایو از طریق عملکرد مطالعه است. (در این مطالعه تنها Chick-Fil-A, حال دیگر زمان صبر کنید.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de