‘به معنای پنهان کردن فقیر’: مغلوب ساختن پیشی جستن می شود دیوار خود را—در هند—آمریکا شنبه بازدید

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در احمدآباد هند روز دوشنبه او انتظار می رود با استقبال حدود 100000 تشویق سرخپوستان همراه درخشان پاک کردن مسیر به بزرگترین ورزشگاه کریکت که در آن یکی دیگر از جمعیت 110,000 خواهد شد شرکت در یک تجمع با رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر هند نارندرا.

آن را خالص منظره.

مودی و دولت او ساخته شده است دیوار همراه رئیس جمهور مسیر برای مخفی کردن زاغه پوشش مسیر نشانه ای از هند سطوح بالایی از نابرابری از مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان او.

“مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای ساخت یک دیوار و هند این کار را درست قبل از ورود او ایم” روزنامه نگار رعنا Ayyub.

این تشویق جمعیت در خیابان و در سردار پاتل ورزشگاه ساخته خواهد شد تا از وفاداران و اعضای حزب.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش داد:

فقط به ایستادگی در امتداد جاده ای که آقای تهمت کاروان سفر خواهد کرد برای چند دقیقه در روز دوشنبه نیاز به یک ویژه عبور داده شده به دقت بررسی اعضای حزب خود را به متحدان و گروه های ویژه دستچین شده توسط دولت است. این یک سطح از کنترل آقای مودی می تواند ارائه در هند است که بسیار متفاوت از بریتانیا به عنوان مثال که در آن آقای ترامپ گران با دقت برای جلوگیری از اپتیک از جمعیت خصمانه.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

احمدآباد واقع در ایالت گجرات که در آن مودی بود یک بار فرماندار. شورش در سال 2002 در کشور که به کشته شدن نزدیک به 800 مسلمانان شده اند و به عنوان یک پوگروم توسط دانشمندان موجب اتهاماتی که خشونت بود و به طور ضمنی تشویق مودی منجر به ممنوعیت سفر به آمریکا تا انتخابات خود را به عنوان نخست وزیر در سال 2014.

در یک تجمع در کلرادو در پنجشنبه تهمت ادعا کرد که 6-10 میلیون نفر خواهد آمد به دیدن او در طول سفر خود به احمدآباد یک به شدت متورم شماره.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی انتظار می رود به بحث تجارت و معاملات اسلحه در طول سفر دو روزه خواهد بود که مربوط با بازدید از تعدادی از شهرستانها و تاج محل.

به واشنگتن پست در بازدید از محله های فقیرنشین همراه مغلوب ساختن پیشی جستن مسیر بودن با دیوار صحبت کردیم و به ساکنان.

Reshma Saraniya, 29, زندگی در زاغه های شکسته به پایین مجموعه ای از خانه های با راه راه قلع سقف تمام زندگی خود را. در اوایل این ماه او را در کار خود را در یک هتل در نزدیکی زمانی که همسایه ها به نام او می گویند مقامات شهرستان وارد شده بود برای تخریب حدود 20 کلبه از جمله یکی که در آن او زندگی می کردند با او 11 ساله پسر برای دو سال گذشته است. Saraniya می دانست که تخریب می تواند اتفاق می افتد, او گفت: او صدای ارتعاشی با احساسات اما او بدون دریافت هشدار آن را قریب الوقوع بود. در حال حاضر وجود دارد این است که پاره پاره زمین و سیمان دیوار جایی که او استفاده می شود به زندگی می کنند.

هند فعال Aswathy Vishnu اعتراض به ساخت دیوار ایستاده در نزدیکی زاغه ورودی با یک دست نوشته ثبت نام.

“این است که ما در هند, ما, واقعی, هندوستان” ثبت نام به عنوان خوانده شده. “آیا مخفی کردن ما هند است. افشای ما هند و کار به آن را بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im