سرخک واکسن در کودکان آمریکا سقوط تا 60 درصد پس از همه گیر CDC می گوید

مارس 8 (UPI) — اطفال واکسیناسیون علیه سرخک کاهش یافته تا آنجا که 60 درصد در سراسر کشور پس از شروع COVID-19 شیوع با توجه به آمار منتشر شده در جمعه توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

کاهش تعداد دوز واکسن دستور و تجویز تحت آژانس اطفال واکسن برنامه می تواند افراد جوان در معرض خطر ابتلا به سرخک پس از coronavirus-اجتماعی ناشی از فاصله گرفتن محدودیت ها برداشته CDC گفت: در گزارش.

در حال حاضر CDC توصیه می کند که کودکان دریافت دو دوز از واکسن سرخک-اوریون-سرخجه یا MMR واکسن با دوز داده شده در 12 تا 15 ماه و دوم در سنین 4 تا 6. نوجوانان و بزرگسالان نیز باید زمان خود را MMR واکسن آژانس گفت.

CDC این واکسن برای کودکان برنامه بودجه فدرال برنامه فراهم می کند که واکسن به حدود نیمی از کودکان آمریکا. پس از آن در سال 1994 آغاز شده این برنامه مانع از حدود 419 میلیون عفونت در آنها CDC گفت.

به طور معمول حدود 40 میلیون نفر از کودکان دریافت دو دوز از واکسن MMR در یک سال داده شده. اما تعداد کسانی که احتمال دارد به رها کردن برای سال 2020 بر اساس جدید CDC آمار و ارقام.

از ابتدای سال از طریق آوریل 19, ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در این واکسن به برنامه دستور داده اند 400,000 کمتر MMR دوز در مقایسه با مدت مشابه سال پیش.

این کاهش بوده است به خصوص قابل توجه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری ملی به دلیل COVID-19 در مارس 13, آژانس گفت.

ارائه دهندگان نیز اداره قابل ملاحظه ای کمتر دوز از این واکسن پس از آن تاریخ CDC گفت.

دوز روزانه توزیع به کودکان زیر 2 سال, پیر و جوان کاهش یافته و از حدود 2000 در اوایل ماه مارس به بیش از 1000 نفر در اواخر ماه مارس آژانس آمار و ارقام نشان می دهد. کسانی که با توجه به افراد جوان بین سنین 2 و 18 کاهش یافت و از حدود 2,200 به کمتر از 500.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im