Joaquin Phoenix زندگی می کردند تا نام خانوادگی خود را. افزایش از شعله های آتش—یا در این مورد در حال ظهور از سفید روشن چراغ مرحلهاو ایستاده بود قبل از جهان: در معرض معتبر آسیب پذیر است. ققنوس در یکشنبه اسکار مراسم اعطای جوایز درمان ما به یک منحصر به فرد خام واقعی و لحظه ای نادر.

مسلما پرطرفدارترین فرد در ما نگران کننده بیش از حد گرم سیاره در حال حاضر در دنیا آویزان است و در هر کلمه اش. تن او جدی بود و حزن انگیز خود کلمات دشوار و درست است. ققنوس شرح داده شد توسط نگهبان‘s استیو رز به عنوان” هالیوود پوستر پسر از پیشرفت بود. این backhanded تعریف دارای برخی از حقیقت است.

ما همه آگاه از ‘اتنبرا اثر’. در این فضا فقط از یک سال و در بخش های بزرگ به لطف دیوید مستند آبی سیاره و سیاره ما سری بیش از نیمی از جمعیت بریتانیا در حال حاضر با استفاده از کمتر یکبار مصرف پلاستیک. جهان بیداری است تا به حقیقت. با گذشت هر سال پلاستیکی آلودگی رو به کاهش و آگاهانه مصرف است ،

آب و هوا اعتصاب

به طور مشابه, گرتا Thunberg به سرعت تبدیل به یک شناخته شده پیشگامی در جوانان جنبش آب و هوا و خواستار آن است که سیاستمداران و رهبران را توجه و عمل در حال حاضر قبل از اینکه خیلی دیر است. او آتشین و بدون رویکرد باید روشن دولت انفعال و الهام گرفته از موج آب و هوا اعتصاب در سراسر جهان است.

و به این ترتیب است Joaquin Phoenix صدا برای پرورشی حیوانات در همه جا در حال حاضر ؟

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

از طریق سخنرانی اخیر و اقدامات این مرد باعث شده است فوران بحث در اطراف راه های که در آن حیوانات استفاده می شود. او با گفتن داستان از این حیوانات را فراموش کرده اید که زمین ما در صفحات هر سال این داستان که حیوانات و کشاورزی و صنعت به شدت در تلاش برای پنهان کردن از ما.

یک نفر

طی هفته های اخیر و ماه Joaquin Phoenix با حضور vigils نشان داده شده در تصاویر پرورشی حیوانات درد و رنج در خیابان ها و راهپیمایی در کنار فعالان دیگر.

فقط یک هفته پیش او پیوست حیوانات برابری در یک اعتراض در برج, پل, انداختن یک بنر با پیام قوی ‘کارخانه, کشاورزی, از بین بردن سیاره ما است. Go vegan’ و توزیع جزوات به افسران پلیس به عنوان آنها گذشت. فعالیت خود را می داند هیچ مرزهای و من یک احساس است که او تنها فقط گرفتن آغاز شده است.

این سه فعالان با استفاده از صدای خود استعدادهای خود و سیستم عامل خود را به صحبت می کنند تا برای حیوانات و زمین است. همانطور که ما در نظر ما تاثیر را در این سیاره ما باید نه تنها در مورد چگونه ما می تواند به کاهش ردپای کربن ما و یا ما را از مصرف محصولات حیوانی بلکه چگونه ما می توانیم تاثیر این جهان بهتر است.

یک فرد می تواند یک دنیا تفاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im