رسانه ها اذعان درایو پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس—اما به دنبال بلانت رادیکال لبه

رسانه های شرکت های بزرگ به طور معمول میلی به پوشش تظاهرات (حداقل کسانی که از جناح راست تنوع) به عنوان سال منصفانه تجزیه و تحلیل می توانند گواهی دهند. اما قابل توجه مداوم در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس نه تنها کشیده پوشش گسترده رسانه های آنها معطوف ملی گفتگو در امنیت عمومی.

در کمی بیش از دو هفته پس از جورج فلوید را وحشیانه, مرگ در دست مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین ایده defunding پلیس های مذکور در کشور شبکه های تلویزیونی و روزنامه های ملی حداقل 300 بار. در کل سال قبل که اشاره شد دقیقا دو بار (واشنگتن پست 1/10/20; سی ان ان 6/22/19)—هر دو بار با استفاده از شبح پلیس defunding به عنوان یک سلاح سیاسی و به طور کامل قطع از هر گونه فعالیت برای دفاع از آن.

امروز تقریبا هر عمده خروجی چاپ مقاله در تلاش برای توضیح آنچه که “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به معنی—و بسیاری از آنها در درمان تماس با جدیت به جای تمسخر. این تغییر قابل توجه می آید که رسانه ها تبدیل شده اند به طور فزاینده مهم از خشونت گسترده توسط ادارات پلیس در سراسر کشور بدون خشونت در برابر معترضان و در برابر روزنامه نگاران خود (FAIR.org, 6/9/20). این گزارش از معترضان خواسته است که یک خوش آمدید, تغییر و عهد به قدرت بدون خشونت قیام.

Public perception of crime at odds with reality

این مهم است به یاد داشته باشید که رسانه ای شده اند همدستی در افزایش مداوم پلیس در بودجه در طول سال. در حالی که جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش یافته است به طور چشمگیری از اوایل 1990s مردم باید به طور مداوم برای 20 سال گذشته است که آنها باور دارند که آن در حال افزایش است. (نگاه کنید گالوپ و تحقیقات پیو.) رسانه ای بازی کرده اند هیچ نقش کوچک در کسانی که سوء تفاهم. نیویورک تایمز به عنوان مثال ذکر “قتل” یا “قتل” در 129 سرفصل در سال 1990 زمانی که این شهر را قتل نرخ 31 در هر 100 ، 000. در سال 2013 زمانی که نرخ به میزان به 4 در هر 100,000 آن زد بیشتر قتل عناوین—135 (HuffPost, 3/16/15).

و روزنامه ها بوده است cheerleaders برای گسترش پلیس مانند بی اعتبار “پنجره شکسته” استراتژی ramping تا پلیس از سطح پایین جرائم در امید داشتن تاثیر بر جرایم خشونت آمیز (FAIR.org, 7/3/16). به عنوان Josmar Trujillo اشاره کرده است (FAIR.org, 2/12/16) در پی 2014 معترضان با پلیس از قتل مایکل براون در فرگوسن میسوری و اریک گارنر در نیویورک به خبرنگاران و صاحب نظران سازی ملی گفتگو در پلیس اصلاحات نسبت به ایده “جامعه محور”—یک اصطلاح به عنوان مطلوب صدایی که مبهم است و که در عمل به طور معمول به معنی بیشتر پلیس و بیشتر تکیه بر پلیس برای جامعه مشکل-حل—دقیقا مخالف آنچه معترضان بودند (و هنوز هستند) تماس برای.

امروز حتی به عنوان ایده برای پلیس اصلاحات که به سختی به ظاهر در رسانه های شرکت های بزرگ در گذشته در حال تبدیل شدن به بخشی از جریان اصلی گفتگو, رسانه ها همچنان به تلاش برای هدایت است که گفتگو به دور از آن رادیکال لبه.

WaPo: ‘Defund the police’ is a call to imagine a safer America. We should answer it.

اول قابل توجه: واشنگتن پست هیئت تحریریه (6/9/20)—شناخته شده نیست برای آن دوستی به ایده های انقلابی—به نام “تحریک آمیز شعار…خوش آمدید تماس با reimagine ایمنی عمومی در ایالات متحده است.” سرمقاله پرسید که آیا پلیس واقعا باید در پاسخ به بهداشت روانی شرایط اضطراری برخورد با بی خانمانی و بودجه دولت های محلی توسط “استخراج هزینه از شهروندان” و اشاره کرد که “تماشاچیان هستند به حق احساس خطر در نظر دارد به بریده بریده خدمات اجتماعی در حالی که مقدار کمی پلیس در بودجه است.”

لس آنجلس تایمز هیئت تحریریه (6/8/20) که آن را آشکارا اذعان کرد “همواره مورد حمایت و گسترش از پلیس لس آنجلس” استدلال که این دولت شهر پیشنهاد شده 8 درصد کاهش به پلیس بودجه باید “آغاز بزرگتر بازنگری ماموریت و دامنه پلیس لس آنجلس” و این که شهر باید متوقف شود “درمان پلیس لس آنجلس به عنوان پاسخ به تمام مشکلات ایمنی.” در همان زمان مقاله به وضوح اقدام به سهام محدودیت در بحث رد سازمانهای محلی’ تماس برای 90 درصد بودجه پلیس برش با وجوه هدایت به جامعه خدمات و سرمایه گذاری به عنوان “شدید.”

در بالتیمور خورشید هیئت تحریریه (6/8/20) وزن در دوسوگرا حمایت است که در خدمت به defang از معترضان خواسته است. “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس: عنوان ترسناک (یا جدید) آن را به عنوان برای تلفن های موبایل” خواندن این تیتر که تحت آن این هیئت توضیح داد:

در اینجا در بالتیمور که در آن پس از بمبگذاری اصلاحات تلاش کرده اند به سختی ریشه گرفته است وجود دارد یک ضرورت پرداختن به پلیس سوء عدالت کیفری و نابرابری (و همچنین گسترده تر اجتماعی و بی عدالتی است که فراتر از policing) اما نه لزوما به اساسا تغییر ،

آنها به این نتیجه رسیدند: “این بسیار روشن است: Defunding است نه یک آنارشیست طرح تا آنجا که ادامه اصلاحات تلاش های بسیاری که ثابت کرده اند موثر است.”

سرمقاله حمایت از معترضان خواسته با این حال ولرم شد به سختی ، همیشه قابل اعتماد جناح راست وال استریت ژورنال هیئت تحریریه (6/8/20) مثلا برگزار می شود سریع به ترس از تحت تیتر “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, تماشای جنایت بازگشت” و بسیاری از بزرگ مقالات محلی نیز به عقب رانده در برابر تماس برای پلیس کاهش بودجه (به عنوان مثال, شیکاگو تریبون, 6/10/20; سان فرانسیسکو کرونیکل 6/9/20; St. Louis Post-Dispatch, 6/8/20).

WaPo: Protesters hope this is a moment of reckoning for American policing. Experts say not so fast.

وجود دارد مقدار زیادی از نمونه های دیگر از روزنامه نگاران و صاحب نظران پرتاب آب سرد در از معترضان خواسته است. در زیر تیتر “تظاهرات و امید این است که یک لحظه از حساب برای آمریکا انجام ندادی. کارشناسان می گویند نه چندان سریع” واشنگتن پست خبرنگاران (6/7/20) هشدار داد امیدوار معترضان که “فلوید را به قتل ممکن است آبخيز لحظه ای که حقوق مدنی طرفداران امیدوار هستند.”

در جای دیگر در این پست (6/7/20) یک تیم از خبرنگاران توصیف پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جنبش قاب معضل رو به سیاستمداران:

مقامات و چهره های سیاسی مملو تصمیم گیری در مورد نحوه پاسخ, وزن, آیا برای ایستادن با معترضان که خواستار شدید تعمیرات اساسی در به خطر انداختن امنیت عمومی و اقتدار به دور از افسران پلیس در جوامع است که به دنبال حفاظت بیشتر در برابر جرم و جنایت خشونت آمیز.

بنابراین به “ایستاده با معترضان” به معنی “به خطر انداختن امنیت عمومی”—با تشکر برای روشن واشنگتن پست!

اما این پت فریم در تضاد با برخی از منابع خود که اقدام به توضیح است که خواستار defunding پلیس هستند خواستار رها کردن امنیت عمومی بلکه reinvesting در منابع است که باعث افزایش امنیت عمومی و بدون تهدید یا استفاده از زور—و چنین نیست که “کسی که فقط flips یک سوئیچ و هیچ پلیس” در نقل کلمات شناس الکس حیاتی اما در طول زمان است.

همچنین به نقل از مینیاپولیس رئیس شورای شهر لیزا بندر که توضیح داد که اکثریت تصمیم به انحلال پلیس:

این تعهد ما برای پایان دادن به پلیس به عنوان ما آن را می دانم, و دوباره ایجاد سیستم های ایمنی عمومی است که در واقع ما را امن نگه دارید…. تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند. دوره.

مقاله مقابله با این نمایش با چندین اجرای قانون صداها مانند اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ که به نام ایده defunding پلیس “یک ادعای پوچ”—و آن کسانی که صدای که از طریق آمده در این مقاله را “خنثی” گزارش صدا.

بیشتر پایین خبرنگاران نوشت:

هر چند محبوب rallying cry در زمان حاضر defunding ادارات پلیس است که همیشه آنچه ساکنان واقعا می خواهید و این موضوع فقط چگونه بسیاری از افسران برای قرار دادن در محله پیچیده است به ویژه در مناطق با نرخ بالای جرم و جنایت است.

به عنوان شواهدی از آنچه ساکنان “واقعا” این مقاله با اشاره به فروم در واشنگتن, DC, مورد

چگونه برای اطمینان از کودکان و نوجوانان باید مسیرهای امن به و از مدرسه پس از دانش آموزان کشته شدند در رفت و آمد. دانش آموزان گفت: آنها می خواستند بیشتر افسران را به گشت زنی در مسیرهای خود, اما آنها همچنین گفته اند که آنها متنفر راه رفتن از ساختمان مدرسه در بعد از ظهر و با دیدن ماشین پلیس پارک شده در خارج.

که تمام نقطه: آنچه مردم “واقعا می خواهم” است که ایمنی از خشونت اما برای بسیاری از منابع که خشونت شامل پلیس. زمانی که افزایش پلیس همواره تنها راه حل داده شده بحث جدی در رسانه ها بسیاری از افراد تا به حال به هیچ وجه حتی یک گفتگو در مورد چگونه به نگه داشتن امن و بدون نیاز به تکیه در درجه اول در یک نیروی آموزش دیده در استفاده از نظامی خشونت آمیز تاکتیک—که برگ های آنها را با ظاهر متناقض و غیر ممکن است پاسخ به سوالات عمومی و ایمنی.

CNN: Is Defund the Police a Massive Poltiical Mistake?

سی ان ان Chris Cillizza (6/8/20) اختصاص داده شده ستون های اخیر به سوال لفظی “است ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ عظیم سیاسی اشتباه است؟” Cillizza اصلی مدارک و شواهد این است که یک سری از توییت توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد “چپ رادیکال” و “قانون و نظم” و مبارزات انتخاباتی خود را مسخره تلاش برای لینک جو “ساقه ‘Em در پا” بایدن به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جنبش است.

“قلب مشکل” Cillizza استدلال این است که در حالی که “این احتمال وجود دارد که آنچه که بسیاری از افراد درگیر در این اعتراضات می خواهید را به همه پول دور از ادارات پلیس و خلاص شدن از پلیس” بلکه “بررسی بودجه برای ادارات پلیس و یک نگاهی به افزایش نظامی از اجرای قانون محلی” مغلوب ساختن پیشی جستن را از بین ببرد نکات دقیق وظریف از آن تماس بگیرید.

در واقع “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف گفت: آن, اما برای تقریبا تمام آنها در این معنی بسیار بیشتر از “به نظر می رسد” و “امتحانات.” آنها اشاره می کنند که اصلاحات سعی شده است در بسیاری از مکان ها از جمله مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد—به هیچ اثر همین دلیل است که جایگزین به پلیس نیاز دارد.

اما پس از آبیاری کردن خواسته های خود Cillizza راه حل برای مشکل او گذاشته نمی با استفاده از قدرت روزنامه نگاری را به مطمئن شوید که مکالمه نمی کند و تسلیم به تهمت تلاش. به جای او حمایت برای سیاستمداران به همین ترتیب آب کردن تماس ها برای عمیق سیستمیک تغییر دهید:

رهبران دموکرات نیاز به تغییر گفتگو در مورد اصلاح ادارات پلیس و دوباره تخصیص برخی منابع بیشتر برای ساختمان جامعه و کمتر نظامی.

با درخواست معترضان به کمتر جسورانه به نفس بیش از حد, Cillizza پایبند به یکی از شرکت های بزرگ رسانه ها مهم ترین نقش: قرار دادن محدودیت در قبول و ممکن است.

بسیاری از کسانی که خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس به این معنی که دقیقا. در حالی که تقریبا هر خروجی بوده است سریع به تمسخر ایده defunding پلیس به طور کامل به عنوان مسخره—تکرار طوطی وار این پیام که از پلیس خود را—پلیس اطناب در واقع سوق دادن افراد به تصور یک جهان که در آن پلیس (و زندانها) به عنوان ما می دانیم که آنها منسوخ شده است.

Chicago Reader: Abolish the police? Organizers say it’s less crazy than it sounds.

در نظر گرفتن 90% از پلیس لس آنجلس بودجه به عنوان فعالان محلی در خواست کرده است که اساسا پلیس لغو شده است. به عنوان محمد Shehk از طرفدار الغای برده داری سازمان مهم مقاومت در برابر استدلال می کند:

کسانی که در قدرت کار بسیار سخت را به ما بر این باورند که حبس و پلیس طبیعی هستند اما ما می دانیم که این قضیه درست باشد. این سیستم تا به حال به در محل قرار داده و باید به طور مداوم تقویت و مشروعیت به نقطه ای که ما ساخته شده به این باور است که جامعه ما فرود به هرج و مرج اگر آنها وجود ندارد. در زندان مجتمع صنعتی مسئول هرج و مرج است که بسیاری از مردم تجربه از طریق جدایی و بی ثباتی و خشونت دولتی به خصوص در سیاه بومی و جوامع از رنگ.

جوامع گذشته و حال به مدت طولانی با استفاده از شیوه های حل و فصل آسیب و درگیری بدون تکیه بر اقدامات تنبیهی مانند caging یا پلیس. وجود دارد بسیاری از جوامع امروز است که به طور پیش فرض آدرس درگیری خود را به خاطر آنها به سادگی نمی اعتماد پلیس—دلیل خوب است. بیشتر و بیشتر مردم شده اند بررسی و تمرین ترمیمی و تحول عدالت مدل های به نگه داشتن مردم پاسخگو برای آسیب مرتکب شده که بسیاری از آنها با الهام از بومی و غیر غربی شیوه ها و ارزش ها است. آسیب و درگیری تا قبل پلیس و قفس را عمر آنها و جوامع در نهایت ادامه خواهد داد به خلاق, راه های مقابله و غلبه بر آنها.

در طولانی اکتشاف پلیس در لغو مستقل شیکاگو ریدر (8/25/16) فعال Mariame کابا توضیح می دهد به خبرنگار مایا Dukmasova که طرفدار الغای برده داری پروژه نه فقط در مورد پلیس اما کل زندان های صنعتی پیچیده است و نیاز به بازنگری کل سیستم از جرم و مجازات و اموال و روابط اجتماعی: “لغو نشده است در مورد تغییر یک چیز است. آن را در مورد تغییر همه چیز را با هم.”

موج رسانه ای به دور این امکان به عنوان پوچ اما چگونه به حرکت فراتر از آمریکا را نژادپرستانه و تکان دهنده خشونت آمیز سیستم عدالت کیفری است که بحث در کشور ما نه تنها می تواند اما به شدت نیاز به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im